Гласуване за "Аз, проклетникът" /номинация за неприятен/

  • 10 469
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Ами обиди и нападки срещу мен се трият постоянно .
 

Респект, жено!

# 76
  • Мнения: X
Ами обиди и нападки срещу мен се трият постоянно .
 

Респект, жено!
Тарти и до ден днешен не мога си обясня тез мили чувства дет питаеш към мен - от кое аязмо избликнаха Grinning

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Пусни анкета. Ще се включат хора доста. Тъкмо и останалите ще разберат защо си номинирана навред.

# 78
  • Мнения: X
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.
Това съм го пропуснала. В десятката като аргумент.
Уиш, поздравления.
В предвид на описаното и подчертано се самоизбирам за абцолютен победител   Laughing
А! И защо се припозна в моето описание? Питам, защото не гласувах за теб.

# 79
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Гласувах отново за Лилито.Нея няма кой да я бие.Защо изобщо слагате други имена в класацията>? Mr. Green

# 80
  • Мнения: 4 500
Не разбирам защо Чек фигурира тук  newsm78
Жармен я свързам с това, че някой не беше харесал и коментирал снимка на дъщеря й  Mr. Green
Лиляна я свързам с доста ерудирана личност, човек, който пише вярно и говори истината. Това, което категорично не харесвам е грубото й поднасяне обаче, на моменти брутално и доста заядливо.
Бонго ...си е бонго, въобще не го отразявам  Crazy

# 81
  • Мнения: 8 917
Предишни години кой е печелил в тази категория?

# 82
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Май пак аз от миналата година.
Но преди това като че ли беше друг.

# 83
  • Мнения: X
По-миналата година имаше една много гадна категория. Аз и Джо бяхме в организацията и я включихме по предложение на една съфорумка. Не помня подробности, но помня, че всичко беше по приетите с гласуване правила. Тази съфорумка номинира половиния форум после с бисера си, а останалите се убиха да се възмущават, като повечето чели-недочели обвиниха пряко мен и Джо за всичко.  Mr. Green

# 84
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Охооо, през 2012 най-дразнеща е била Богинята. Ти да видиш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687764.885

# 85
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, как може да не помниш? С приборите за омари.
Мамасита не е ли била?

# 86
  • София
  • Мнения: 62 595
о, да, сега се сетих за тези прибори! Мамасита май още я нямаше, поне не помня.

# 87
  • Мнения: 2 811
абе истината е, че такива категории са по-интересни за четене от политически коректния конкурс за красота и лигавата категория за всеобщ любимец.

# 88
  • Мнения: X
За Чек бих гласувала и 2 пъти, ама не дават. Така че вторият ми глас отива за Aqua.
+1 и за двете  Crazy

# 89
  • Мнения: X
абе истината е, че такива категории са по-интересни за четене от политически коректния конкурс за красота и лигавата категория за всеобщ любимец.

АА конкурса за красота и той насъбра скорост  Crazy .

Общи условия

Активация на акаунт