Искам да кажа ... (64)

  • 39 001
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 874
Много ви благодаря! Hug
Дано наистина все повече добри новини да се споделят в темата.

Аз винаги съм си представяла, че ще имам само едно дете, но не се заричам, ще видим. Мъжът ми иска поне още едно, но засега нямаме такива намерения, защото и аз трябва да поработя. След някоя и друга година, когато той повдигне въпроса, ще видим аз на какъв акъл ще съм. Wink

Силве Joy

# 31
  • Мнения: 13 013
Акаше, ами дай си почивка и след година, две скачай пак. Да знаеш, че вторите са по- кротки:) ( лъжа те, да те успокоявам Hug Simple Smile))

Представяте ли си след десет години още да пишем тук и да започнем да ставаме баби една по- една, много ще е готино, нали:) Значи от сега ви казвам, държа да се впише категория Бг Баба в  годишния кОнкурс и ше се боря до дупка:)))

# 32
  • Мнения: 2 138
Дано да е след поне 5 за мен.

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 10:17 от Cилвия

# 33
  • Мнения: 13 013
Ох, Силве, много ме разсмя, то на теб не ти не смешно, ама си представих физиономията ти и прихнах:)

# 34
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 879
Еее, аз вече психически съм настроена, че ще ставам баба.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: X
Честита ни победа и новина за бебе  bouquet

Акаша , ти не беше ли с две деца? Едното родено на 18 и една руса,къдрава малка Акашка на 4-5?

За второ дете се бях понавила тези месеци, но ми минават мераците преди да са започнали още опитите.   Mr. Green

# 36
  • Мнения: 14 348
Добро утро!
Честито и на темата и на evil! Все така да сме красиви и позитивни  Laughing

Лаленце, честито за сестра ти! И аз искам да ме правят вече леля...

Вие за второ си говорите, а някои за първо не се навиваме още  Joy

Валери, дано леко да изкараш шарката и белким и децата прихванат, че да си минавате по реда  Hug

Много хубава вечер имахме снощи. Украсили са града коледно и се разхождахме с мъжа ми. Обичам го това време на годината!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Добро утро!
Чудесна новина Лале! Лека бременност на сестра ти. И аз искам да ставам леля, но тоя мискинин брат ми още вятър го вее на бял кон Simple Smile
С мъжа ми се разбрахме още преди да се оженим,че ще имаме две деца. Аз исках да са с малка разлика. Отне ни повече времер отколкото предполагахме,че ще стане, но Божа работа. И сега не им е лоша разликата 2г и 7 месеца

# 38
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро в новата тема!
Честито, Лаленце! Лека и безпроблемна да е бременността на сестра ти!
Вал, и при теб леко да минава шарката!
Моята девойка снощи ми сподели, че много искала да си има сестричка. Що не съм вземела да ѝ рода една. Тя щяла да я гледа, аз само да я нахранвам и после да ѝ я давам тя да я обгрижва. Викам: ми ако се роди момченце? Не, момчета повече не искала! Нямало да се грижи за момчето. Но пък много благородно щяла да позволи на бебето, от какъвто и пол да е, да спи в моето легло, а тя нямало вече да идва нощем. Laughing Когато не се поддадох на тази изкусителна оферта, отиде да се пазари с баща си.
Пък голямото момче снощи се прибра с новината, че ще има олимпиада по математика в училището. АЗ тая "новина" съм му я казвала сигурно 10 пъти, но кой обръща внимание на майка си Wink Много беше доволен, че се е записал, защото, забележете моля, така ще изклинчи от часовете по математика, тъй като олимпиадата щяла да бъде по това време  bowuu

# 39
  • Мнения: 4 199
За втора поредна година любимата ми тема се оказва не само моя любима тема. Честито, Искам да кажа! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 761
Честито и от мен, на всички.

# 41
  • Мнения: 15 067
Добро утро!
Лаленце, чудесна новина! Лека бременност.
Честито на темата ни, нека имаме повече положителни неща за споделяне, нека станем поне още няколко пъти лели и чичовци, че после и баби и дядовци.
Акаша, и мен ме мъчи твоя въпрос. Но тъкмо малко поотрасна детето и ми е много по-лесно и някак не ми се тръгва по пътя пак.
Алечка, дълго време не се навивах за първо, изведнъж просто го поисках. Тези неща си имат време, като ти дойде времето, ще го поискаш, а ние ще си го чакаме с нетърпение.

# 42
  • София
  • Мнения: 23 110
Честита корона на прекрасната evilHug

Днес Мър ли е рожденичка, нещо ми се върти из главата 1-ви декември.  Crazy Ако не бъркам, то да е жива и здрава, и да ни зарадва с една малка Катерина.  Wink  bouquet

Джули, много се радвам, че те виждам отново и с пожелание да си по-редовна в темата!  Grinning

# 43
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
Честито на темата!
Радвам се, че моята фаворитка за "хубава жена" спечели  Simple Smile.

Валери, леко и бързо да мине! Дано не си заразила бабите.

Честито, Лале! Не знам кога бях по-щастлива - дали когато аз забременях, или когато разбрах, че ще ставам леля  Laughing

Второто дете не беше планирано, просто се случи. Щастлива съм, че го има! Обичам деца и ако можехме да си го позволим, щях да имам поне три.

# 44
  • Мнения: 4 199
Тони Hug
Ти искаше снимка с двамата Малчовци, нали?
Скрит текст:

Честита хубава новина на Лаленце, а Вал да прекара бъро шарката, аз я карах на 20 и кусур но доста леко.

Общи условия

Активация на акаунт