Re: Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 3

  • 106 805
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 148
Момичета моля ви дайте съвет за ФСХ над 17 мога ли да го сваля

# 721
  • Мнения: 129
След моята първа стимулация FSH-то ми се беше качило над 17. Започнах да пия добвките, препоръчани от Денис  Hug Hug Hug Hug и сега ми е над 10 (но аз съм над 40 г). Още след първия месец се видя намаление, въпреки, че пак бях със стимулация. Горещо препоръчвам приемането на добавки, дори и да ви се  стуват скъпи!

# 722
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
при мен преди стимулацията ФСХ беше 9.5,след стимулацията и 3 месеца пиене на Актив мама,Селен,Оксибио,мета ФК,предписани от доктора падна на 7.55(на 39г съм)

# 723
  • Мнения: 148
След моята първа стимулация FSH-то ми се беше качило над 17. Започнах да пия добвките, препоръчани от Денис  Hug Hug Hug Hug и сега ми е над 10 (но аз съм над 40 г). Още след първия месец се видя намаление, въпреки, че пак бях със стимулация. Горещо препоръчвам приемането на добавки, дори и да ви се  стуват скъпи!

Аз съм на 37 год.и съм след стимулация кои по точно,ще ми препоръчате аз си мислех за DHEA.

# 724
  • Мнения: 377
denis, може ли вит. С - 500 мг, както и Селен- 100 мг, да повлияе на О? Имам предвид в негативен смисъл, защото съм срещата някъде, че високите дози вит. С могат да повлиаят на цикъла, като го изместят (да измистят О), за селена също някъде бях срещната подобно изказване. Благодаря ти предварително  bouquet

# 725
  • София
  • Мнения: 35 950
sladkisheto 
Ако искаш да приемаш DHEA, трябва лекар да ти го назначи / важни са дозите и схемите на прием, които се определят на база хормонални нива на всеки/

denis, може ли вит. С - 500 мг, както и Селен- 100 мг, да повлияе на О? Имам предвид в негативен смисъл, защото съм срещата някъде, че високите дози вит. С могат да повлиаят на цикъла, като го изместят (да измистят О), за селена също някъде бях срещната подобно изказване. Благодаря ти предварително  bouquet
Според мен - не.

# 726
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Денис ,киселото мляко влияели на НАК,Инозитол и Л-аргинин?Извинявам се за тъпия въпрос,но понеже се оказа,че някоя от трите добавки не ми влияе добре на корема,пукат ми червата имам и газове,а ако пия айрян се чуствам по-добре.

# 727
  • София
  • Мнения: 35 950
Денис ,киселото мляко влияели на НАК,Инозитол и Л-аргинин?Извинявам се за тъпия въпрос,но понеже се оказа,че някоя от трите добавки не ми влияе добре на корема,пукат ми червата имам и газове,а ако пия айрян се чуствам по-добре.
Ако го приемаш поне 40 мин след тях, не е голям проблем Peace
Може да ги пиеш и 2 часа след ядене / и пиене - сокове и т.н./

# 728
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Благодаря Денис

# 729
  • Мнения: 148
Благодаря Денис  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 195
Момичета,Денис,имам нужда от помощ.След неуспешен трансфер съм-нямаше имплантация.На 41 год.Предстои ми второ ин витро през ноември.Смятам,че е крайно наложително да пия някакви добавки за яйцеклетките,за цялостното състояние на организма преди стимулациите.До момента пия само вит Д.

# 731
  • Мнения: 590
Здравейте,
Бихте ли ми казали как да пия ресвератрол 250 мг на Ресвитал? Преди или след хранене? Кафето влияе ли? По колко капсули? Пия и коензим кю 10 и омега 3.  Целта е подобряване качеството на Я преди ин витро.

# 732
  • София
  • Мнения: 35 950
Здравейте,
Бихте ли ми казали как да пия ресвератрол 250 мг на Ресвитал? Преди или след хранене? Кафето влияе ли? По колко капсули? Пия и коензим кю 10 и омега 3.  Целта е подобряване качеството на Я преди ин витро.
На гладно, поне 30 мин. преди кафе или други добавки. Най-малко 250мг, ако можеш да се позволиш повече - 500мг е добра дневна доза.
Все пак е скъпа добавка и е желателно да се усвои максимално  Peace
CoQ10 + Омега 3, след хранене, на един прием.

# 733
  • Мнения: 148
Денис тази марка добавки добри ли са http://www.tnt-21.com/shop/?UILanguage=BG

# 734
  • Мнения: 819
Здравейте,
Бихте ли ми казали как да пия ресвератрол 250 мг на Ресвитал? Преди или след хранене? Кафето влияе ли? По колко капсули? Пия и коензим кю 10 и омега 3.  Целта е подобряване качеството на Я преди ин витро.
На гладно, поне 30 мин. преди кафе или други добавки. Най-малко 250мг, ако можеш да се позволиш повече - 500мг е добра дневна доза.
Все пак е скъпа добавка и е желателно да се усвои максимално  Peace
CoQ10 + Омега 3, след хранене, на един прием.
Денис а с ресверитрола трябвали задължително да се приема кварцетин?в Каква доза се приема той?

Общи условия

Активация на акаунт