Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 2

  • 88 061
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 904

Привет, КарасевдичкиHug Hug Hug

Честит ви петък!

Добър ден, момичета  Hug

Аз пък мисля, че в сериала има достатъчно силни моменти... Не знам какъв по-силен може да има, от последната сцена на последния епизод  Thinking

Еви  Hug, и двата финала (на 7-ми и 8-ми епизод) много силно ме разтърсиха.
Знам, че е филм, ама си поплаках истински Simple Smile и през нощта се събуждах с мисълта за НиКем.
Знам и че си е един типично турски мелодраматичен сериал, но много ме развълнува тази двойка.  Heart Eyes
Може и да е от възрастта.  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 5 138
Сериалите ги гледам за разтоварване
за красиви истанбулски гледки
за красиви актьори и актриси
и за запълване на свободно време
не чакам нищо особено от никой сериал
отдавна спрях
явно пазара им се насити или моето око се насити ,но няма вече онези сериали
хит скоро не съм гледала ,но това не значи че няма
един човек тепърва започващ да гледа сериали със сигурност ще открие , но не и аз

На мен ми е достатъчно ,че НихКем играят страхотно
стоят ан екрана страхотно и ми доставят един гъдел , който ме връща години назад
май повечето затова гледат сериали Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 47
  • Мнения: 37

Не разбирам защо с парите за тази прескъпа къща Кемал просто не грабне тази жена и не я отведе на края на света? И защо му е да живее близо до тези гадни хора?  Нали знае, че може да изгуби всичко само за миг? На какво разчита?

Да ти кажа честно аз много неща не разбирам, но ги причислявам към графата - "задължителни атрибути за сценария" Rolling Eyes

Също не разбирам, а и не знам защо това 5 годишно дете продава кърпички, те нямат ли закон в ТР, в който да се забранява на малолетни да упражняват търговска дейност Thinking Както и дали е подсъдно за родителите, че неглижират децата си, ако ги пращат да работят. Експлоатация ли, знам ли?
Те, нашенките му се радват на това момиченце, сякаш по улиците в Истанбул е най-нормалното нещо деца, малолетни при това да продават нещо си #Crazy
Аз, пак казвам, че не знам как е в ТР, но при нас това не е така.

И други неща не разбирам, но като се сетя Peace

Иначе сцените между Кемал и Ниханче са това Heart Eyes, което ме държи пред екрана. Аз и вчера го казах. Историята ми буксува на мен лично.
За 8 серии се чудя как още никой не е влязъл в болница или затвор Mr. Green
Клише до клише е този сериал, за съжаление.

От друга страна се радвам, че видях и разбрах за актриса, като Неслихан, която ми влезе в класацията на любимките Heart Eyes

Едно към едно бих казала всичко което и ти - на една вълна сме.
Само за Неслихан малко имам колебания, но това не можа да е предмет на спор, понеже всеки вижда нещата по своему, а аз уважавам мненията  на всички.

Наистина има химия между двамата - това и на мен ми допада. Насред толкова омраза те са наистина красиви и цялостни като двойка  - и когато са тъжни и когато са щастливи.

Просто гледам Неслихан и в един друг сериал - Двете лица на Истанбул - и там е същата - сякаш не виждам разлика в типажите. Моля не се засягайте ако сте фенове.
 Казвам го и го допълвам с пример : Берен Саат като Фатмагюл и като Бихтер са две различни жени, нали?  Това имам предвид - една актриса на ниво  може да бъде и бедното момиче от квартала и богатата глезла - и разликата да не е само в облеклото.  Знам, че режисьорът казва какво да става.

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 13:47 от Pandora-s-box

# 48
  • Мнения: 22 215
Нихан и Нериман са абсолютно различни типажи, откакто е започнал Кара Севда, само веднъж ми е напомнила главната героиня за Фатиха - в последната серия, когато погледна изплашено с големите си красиви очи Кемал, като вървяха пеш  Peace
Неслихан е превъзходна актриса, във всяка своя роля е различна  Heart Eyes

# 49
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Pandora-s-box - при начина /без нападки и мирно Wink/, по който водим дискусията не виждам защо някой да се засяга от нещо Hug Peace Естествено, че всеки има мнение и ще си го напише.

По повод Нихан, аз я гледам за пръв път и не мога да я сравня Peace На мен ми харесва, не мога да кажа, че играе, като за Оскар Mr. Green ,но красотата й, чистотата на линиите на лицето й са нещото, което мен ме грабва Heart Eyes Изразителна е, има красиви очи и устни, съвършен нос - това е обективна причина да не сваля поглед от нея човек!
Аз харесвам и други актриси, нормално. Всички харесваме по повече от една Grinning
И виждам, че повечето трудно могат да избягат от някакъв образ, в който са влезли на дълбоко или ги е изстрелял на високо Peace
Тяхна си работа, от тях се иска да се харесват на публиката, устройва ме.
Както,не случайно казах, тези красиви актриси до световна награда едва ли ще стигнат, защото сценариите на сериалите, в които участват не им предлагат повече разгръщане на потенциала.
И още нещо добавям, сценариите са плод на една култура, която не е добре приета на запад, по обясними причини, да не навлизаме, излишно е Peace
А, същите тези сценарии обслужват интересите не на актьорското им съсловие, а на това, което иска да види жената пред печката, с престилката и черпака в ръка.


Нервакова
, и аз като теб го казах по-напред, страхотна двойка Heart Eyes, приятна игра от двамата, нищо не очаквам сякаш от сценария....то, минаха 8 серии и не знам какво да кажа....но, няма да е ласкаво, за това ще замълча тактично Peace

Мерси, че ми разяснихте за децата и продаването по улицата Rolling Eyes Пак не съм о.к. с това, но ще го преживея някакси Mr. Green Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 198
Здравейте,момичета.Някой знае ли колко серии е филма?

# 51
  • София
  • Мнения: 6 287
Казвам го и го допълвам с пример : Берен Саат като Фатмагюл и като Бихтер са две различни жени, нали?  Това имам предвид - една актриса на ниво  може да бъде и бедното момиче от квартала и богатата глезла - и разликата да не е само в облеклото.  Знам, че режисьорът казва какво да става.
Който в случая е един и същ - Хилял Сарал.  Laughing  

Колкото до гореспоменатия пример с Берен Саат, точно тя на мен почти винаги ми е еднаква. И докато я гледах като Фатмагюл имаше случаи, в които ми напомняше Бихтер с играта си. Но това предимно през втория сезон, през първия наистина се беше постарала малко повече. За Бихтер и Яамур/Дерин от Интикам пък да не говоря. Там почти нямаше разлика.
Неслихан, нея съм я гледала в два сериала (всъщност вторият е този) и два игрални филма, и в четирите й роли я видях различна. Но както писа и Пандора, всеки възприема актьорската игра по-различен начин.

За сериала, като цяло мнението ми се доближава много до това на Hushpuppy. Изключение правят двете сестри. Аз харесвам повече играта на Зеррин/Лейля. Иначе в сериала сякаш действието върви бавно, бавно. Ту се забърза, ту пак се върнат на същата позиция. Омръзна ми все Емир да е с 10 крачки пред другите.  #2gunfire Наистина, ако не беше тази магнетична двойка  Heart Eyes и аз отдавна да съм го зарязала.

# 52
  • Мнения: 1 571
здравеите дами, нахлувам в темата ви и се надявам да няма обидени Simple Smile и аз като вас си зарибих по сериал4ето и признавам запо4нах да го гледам заради Бурак - много си ме кефи Simple Smile Засега сериала ми харесва , но имам някои нота разбира се. Края на предната серия и цялата 8 серия много ме впе4али- страхотан игра на Кемал и Нихан в колибата- много силни моменти ! Страшно много харесах серия 8 - дано да продлжават все така добре - инак за сериала и аз имам някои опасения как ще се развие ? какво биха могли да измислят. Иситната е за мен този сериал го носят на гърба си - Кемал , нихан и Емир! Родителите на Нихан са много зле - леиля също, За семеиството на Кемал да не гоеорим - пълнеж ама кофти пълнеж.
Понеже про4етох коментари за Берен Саат и аз да кажа - актрисата не е нещо уникално като ткава - но по - добра от нея за ролята на Бихтер не мога да си представя- това е неината роля и я играе страхотно. Надявам се 4е сериала ще е изпълнен с силни моменти и страст както в забранения плод- Все пак режиъра е същтия. Отсега се извинвам за грешките - не съм неграмотна ами мързелива в откирването на бг букви Simple Smile тази латиница ме съсипва Simple Smile
Та да кажа моите лубими двоики са - Бихтер -бехлул . Езел - еишан и тези двамата се наредиха до тях - дано продължават да ме разтърсват с силни и готини момнети Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 571
теглете 8 серия от дата - ка4ена е - голямо благодаря на превода4ите супер сте !!! bouquet bouquet bouquet

# 54
  • Мнения: 5 138
http://data-bg.net/details.php?id=22883

8еп.
благодарности на екипа погрижил се за страхотното епизодче да е на разбираем език

# 55
  • София
  • Мнения: 182
Момичета HugБлагодаря за ПРЕВОДА на 8 епизод Прекрасни сте ! А филма си заслужава...Харесвам го от първи епизод до сега...Бурак и Неслихан ама играят чудесно...а и много красива двойка,изключително.

# 56
  • Мнения: 5 486
Добро утро! Много турски сериали следя, но на толкова бърз екип не съм попадала.

# 57
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте,първо се извинявам че нахълтвам така,но от доста време ви следя и днес реших да пиша,за да изкажа огромни благодарности на екипа,които превежда този прекрасен за мен сериал Hug
Огромни благодарности на този прекрасен екип  newsm51 newsm51

# 58
  • Мнения: 1 589
Здравейте момичета Hug
БЛАГОДАРЯ ЗА НЕУМОРНИЯ ТРУД  bouquet bouquet bouquet bouquet
много бърз превод прекрасни сте Hug Hug Hug Hug Hug
Много харесвам сериала, играта на Кемал , Нихан и Емир  Peace

# 59
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Благодаря за превода! bouquet Heart Eyes
Много, ама много точни винаги в събота ни радват! Heart Eyes


Аз ще го започна сигурно утре, да видим... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт