Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 2

  • 88 049
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 872
Ах, че хубава серияяяяя! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бу, ти си се размазала да превеждаш - как си успяла с всичко... Както се пее: "шапка ти свалям". hahaha Hug Hug Hug

Когато Кемал викаше "гит" и блъскаше дувара, за една бройка щях да се разплача, обаче сега вече успях. Колкото пъти Нихан повтаряше "ти си ми сърцето", толкова пъти подсмърчах... Confused Confused

Тъкмо щях да коментирам, че Нихан излъга за обхвата, и видях, че Бу го е изкоментирала. Flutter Хитруша е Нихан. Grinning

Тя го обича...и всяка секунда с него е дар за нея...
Струва ми се Нихан, е чула предупреждението на приятелката и са тръгнали...

# 31
  • Мнения: 2 655
Добро утро, момичета!
Благодаря ти Бу, за превода! Аз позакъснях малко, но наваксах благодарение на поясненията! Хубава серия беше, дано да остане така сериала, без да залита в една или друга посока... Дано не стане като Съдбата...
Хубав ден!

# 32
  • Мнения: 5 138
Серията беше страхотна , посветена на НихКем, нямаше целуфани и кекс както повечето искат, но имаше толкова много любов,че цял Истанбул настръхна , страхотни и двамата , наранени, кървящи и влюбени играта им бе на макс.
Много ме изкефи Ниханче как душеше палтото и Кемо как се оцъкли този жест му бе достатъчен ,че още го обича.

# 33
  • Мнения: 7 903
Привет, Карасевди,
БУ  mrstraetz, изчетох превода и ти казвам едно голямо  БРАВО и БЛАГОДАРЯ.

Цитат
...
Харесаха ми няколко много основни неща в серията:
Скрит текст:
Малко ни занимаваха със странични неща изключая Зейнеп-Салих, но пък там имаше доста Кемо. Около майката на Емир има един много голям ? бащата нещо я солеше, дали не му е изневерила и той да я е привел в това състояние? Кемал още в началото разбра, че има нещо нередно. Лейля милата го играе на доносник и на двете странни. А Асу и Емир преебаните камилчета ще да са. Озан ще стане същ Емир кат му слуша глупостите. Сега НихКем накрая на серията беха on numara beş yıldız дет викаше комсар Йомер Демир  hahaha hahaha hahaha Само с по една дума си казаха всичко сладурите, но им предстои труден път, трябва поетапно о да се справят с всичко около тях - първо собствените им чувства и болки, второ Емир и трето трябва да се справят с Лагера на Фехиме и Лагера на Вилдан. По някое време двамата бащи ще застанат зад тях, но Фахиме и Вилдан ще са пречка.  Асу кво да я коментирам овца, усещам как ще се съюзи с Емир, за да може да "вземе" Кемал, а Емир да си запази Нихан и ще предаде Кемал и фирмата. Ама и на нея някой ден някой ще и го... Каквото и да прави няма да вземе Кемалчо, най-много да получи Емко, може и Салих кат гледам Зейнепчето не го ще  hahaha hahaha hahaha  Ондер ми е е много странен страхува от Вилдан като заек от вълк. Ако иска да си върне Лейля трябва да действа, не да гледа кат насран. 

Според мен Емир няма да ги намери, акцентираха преди да влезе на три  неща Асу звънеше на някой, пръстена на Нихан и къщичката.
Имам няколко варианта - телефона на Кемо ще проработи и тя ще им съобщи, заради пръстена той ще се отдръпне. Объркал е кащето Емир бей. И нещо което ми направи голямо впечатление НиханчИ излага Кемал, че няма обхват и после в къщичката изключи за всеки случай обхвата - възползва се от това което и даде съдбата.

Обаче този анализ ми каза всичко за епизода   Joy Joy Joy
Като го изгледам ще сравня моите усещания с него Simple Smile

# 34
  • Мнения: 22 190
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug Страхотна беше серията снощи  Heart Eyes

и рейтингът  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 5 334
Много ме изкефи Ниханче как душеше палтото и Кемо как се оцъкли този жест му бе достатъчен ,че още го обича.
На мен това и беше любимият момент снощи. Той замръзна направо. А тя като го видя, че я гледа, как набързо смъмри нещо, че и преуморена. hahaha Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 37
Нещата стават сложни - Ако Асу се ядоса, нейният чичо също ще предприеме действия.
А за тези 5 години влюбеното момиче не потърси бедното момче. Нещо не ми харесва.
Ако Кемал няма пари какво - дали всичко ще е същото?
Ако имат барака а не къщата не мечтите дали всичко ще е пак същото?
И ако Кемал работи в мината а не в офиса?

Знам, че се обичат, но дали е достатъчно, за да посрещнат всички предизвикателства?

От всички актьори само един е най-убедителен за мен - Кемал. Всички други не са ми много убедителни - или преиграват или не могат да ме хванат.

Не разбирам защо с парите за тази прескъпа къща Кемал просто не грабне тази жена и не я отведе на края на света? И защо му е да живее близо до тези гадни хора?  Нали знае, че може да изгуби всичко само за миг? На какво разчита?

# 37
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402

Не разбирам защо с парите за тази прескъпа къща Кемал просто не грабне тази жена и не я отведе на края на света? И защо му е да живее близо до тези гадни хора?  Нали знае, че може да изгуби всичко само за миг? На какво разчита?

Да ти кажа честно аз много неща не разбирам, но ги причислявам към графата - "задължителни атрибути за сценария" Rolling Eyes

Също не разбирам, а и не знам защо това 5 годишно дете продава кърпички, те нямат ли закон в ТР, в който да се забранява на малолетни да упражняват търговска дейност Thinking Както и дали е подсъдно за родителите, че неглижират децата си, ако ги пращат да работят. Експлоатация ли, знам ли?
Те, нашенките му се радват на това момиченце, сякаш по улиците в Истанбул е най-нормалното нещо деца, малолетни при това да продават нещо си #Crazy
Аз, пак казвам, че не знам как е в ТР, но при нас това не е така.

И други неща не разбирам, но като се сетя Peace

Иначе сцените между Кемал и Ниханче са това Heart Eyes, което ме държи пред екрана. Аз и вчера го казах. Историята ми буксува на мен лично.
За 8 серии се чудя как още никой не е влязъл в болница или затвор Mr. Green
Клише до клише е този сериал, за съжаление.

От друга страна се радвам, че видях и разбрах за актриса, като Неслихан, която ми влезе в класацията на любимките Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7 903
Тъкмо изгледах романтично- драматичните моменти и излязъл превода на руски :

 http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/193 … sskom-yazyke.html

Довечера пак ще си поплача на воля с Ниханче. Тя като пусне сълза, аз - река, що така ми действа не знам. Може би ми харесва играта й ( на Неслихан, де).

Пандора  Hug, ти пък сега какви въпроси поставяш. Нали трябва да има за какво да подсмърчаме Simple Smile.

Цитат
Ако Кемал няма пари какво - дали всичко ще е същото?
Ако имат барака а не къщата не мечтите дали всичко ще е пак същото?
И ако Кемал работи в мината а не в офиса?
При всички случаи любовта отдавна да е избЕгала, ама то затова и сюжетната линия тръгна в друга посока Simple Smile

# 39
  • Дубай
  • Мнения: 3 767
Усещам че скоро СЕВДА ще надделее пред КАРА Grinning

# 40
  • Мнения: 5 483
Вижда се , че се опровергава максимата "практиката учи". Актьорите им се учат от ролите си, а те никак не са малко и броя на сериите. Всичките  им актьори играят отлично. Говоря за всички турски филми. Доколкото знам Бурак Озчовит е бивш модел. Актьорство има ли завършено, не знам. Но вече много добре играе. А за Каан Ур...олу / Емир / да не говорим. Ролята му е изписана на лицето.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 334
Hushpuppy, това с кърпичките е изключително често срещано явление. Аз веднъж даже си купих по причини, сходни до тези на Нихан. Wink И най-често тези деца са от малцинствата.
В повечето случаи хората им дават една лира без да взимат кърпичките. Wink

# 42
  • Мнения: 5 138
Хъш личи че не си ходила в Истанбул
не само да продават кърпички е нормално ,но и да спят ,ядат и живеят по улиците
това са от двата милиона бежанци най-вече които последните години превзеха града
ужасна гледка е майка с 5-6 сополиви дечица спят на кашони

кадър от тазгодишното ми посещение

# 43
  • София
  • Мнения: 1 019
Това с момиченцето,което се рзхожда САМО и продава кърпички и мен ме учуди,че даже го и показват в сериала като нещо нормално,мило и сладко,колко хубаво да си намериш едно бездомно момиченце и да се сприятелите... ooooh!
За момента историята май наистина забуксува,аз все още не съм ревала,та си чакам някой наистина силен момент...Гледам го все пак заради Бурак,приятно съм изненадана и от Неслихан,но аз още от Листопад си мислех, че ще се прочуе това момиче,хихихи.

# 44
  • Мнения: 22 190
Добър ден, момичета  Hug

Аз пък мисля, че в сериала има достатъчно силни моменти... Не знам какъв по-силен може да има, от последната сцена на последния епизод  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт