ЕЛП 51 - празнична, предколедна, черешова

  • 20 769
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 736
Милимои.  Hug

Въх, какви деликатни дами сте се събрали, начи, начело с Аттиhahaha hahaha hahaha

# 691
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Копирам вица от нета, не съм го писала аз, щото и аз съм деликатна дама. Joy
Но много мразя да не се задоволи любопитството, та от съчувствие се жертвам:

Скрит текст:
Щели да издигат статуя на руския войник в един град и обявили конкурс за стихотворение, което да поставят пред статуята. Идва и Чапай със своето стихотворение:
Стоит статуя
С огромным гуем,
Рука поднята,
Держит граната.
От комисията са шокирани всичките:
- Абе Чапай, къв е тоя гуй в това стихотворение, бе??? Махни го!
Идва на следващия ден Чапаев с ново стихотворение:
Стоит статуя.
Рука поднята,
Наместо гуя
Висит граната.
- Абе Чапай, ти не разбра ли? Никакви гуйове не искаме да има в стихотворението!!!
И на следващия ден:
Стоит статуя
Совсем без гуя,
Рука поднята,
Держит граната.


Това с тройното шес не го разбрах, пояснете, ака абичате.

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 19:13 от svetal4o27

# 692
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ло, чакам с нетърпение да обявиш петък.

На бас, че моето нетърпение за петъка е по-голямо  Mr. Green

Да не остане необгушен елпеец, нали? И от мен -
за всички, които имат нужда. А и да нямат  spoko

Светалчо, за стъпилия в 666-ти пост от темата се
постила червено килимче, щото е на късмет  Hug

# 693
  • Мнения: 3 784


"... стоит статуя,
наверху с х..."  
вече се разбрахме, че не се сменя с г[/spoiler] Whistling
та кога да те бием? след сряда?
щото ти се е насъбрало от петъкот  Crazy

куркума,  Hug не се ядосвам. спестявам си го.
само от време навереме ви примрънквам, за което и се извинявам  Hug

Ама как "наверху" (предполагам, че означава "на върха")? На нетрадиционно място ли са позиционирали, хм, римата на статуята, или пък статуята е била полегнала или е била скулптурна група и от групата стърчи, хм, рима?

Какво съм направила в петък, че вече не помня толкова назад във времето?

Примрънквай, без да се извиняваш, тук му е мястото.  Hug

Свечи, благодаря за точния виц! Представих си го успешно, най-накрая.
За шесшесшес Ло е обяснила. В началните теми имаше дружески борби, но най-вече дружеска помощ кой да вземе поста под този номер, но усещането е, че си с нас от първа тема и никой не се сети, че всъщност не е тъй.
 Hug
И понеже отдавна не следим 666, пропуснахме мига, в който залепна в него. За килимче и фанфари сме закъсняли, но за бейлис никога не е късно. Заповядай:



Неизчерпателен исторически преглед:  Mr. Green

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 21:48 от Вещица в чужбина

# 694
  • Мнения: 3 736
Двайспетото шесшесшес изкърти, уважаема колега.  hahaha hahaha hahaha

# 695
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
т'ва с петъкОТ е от брадясал виц за мАкедонска снаха  Peace

Скрит текст:
мома македонка се пристанала в събота,
вдигнали сватба в неделя,
в понеделник бие свекървата и вика: "мОре, оно ти се е събрало от петъкот!

# 696
  • София
  • Мнения: 5 658
Милимои.  Hug

Въх, какви деликатни дами сте се събрали, начи, начело с Аттиhahaha hahaha hahaha
Embarassed Досегът ми с великата и могъщата е оставил непреодолими (само някой да е посмял да го инопрочете като "неприлични"!) следи у мен  Mr. Green
Обаче като гледам, не съм единствена, само от една обикновена дума "статуя" протече правилната мисъл  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 697
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Обаче като гледам, не съм единствена, само от една обикновена дума "статуя" протече правилната мисъл  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Това не го разбрах.  Mr. Green Чесно  Mr. Green
Че то няма мегдан за не-до-четене на тази
дума, както и за не-до-мисляне на мисълта,
дето се изнизва от нея. Но пасаран нейде
другаде, една е пътеката  hahaha

Епични шесшесшес  Joy

# 698
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Тюх да му се не види! Един път да ми се яви възможност за червен килим и аз да я опущя! Що не ми казахте - сама щях да си постеля. Даже два - един за на отиване и един за на връщане.

Прочетохте ли всички фундаменталната Колтурна поезия, щото смятам да я позабриша, тая дума мъ притеснява. (И не знаех, че не заменят х с г единствено в този важен случай.)

# 699
  • Мнения: 3 784
Двайспетото шесшесшес изкърти, уважаема колега.  hahaha hahaha hahaha

Благодаря, ваше Елфичество! Моето любимо е Аттиното с емотикона за мухоплескалка, но, за жалост, той не се вижда - не знам дали проблемът е в източника или във форума. Само червените думи "муха" са останали в поста й.

Добри, не го знаех този виц. Слагам го в топ пет на любимите.

Свечи, прочетохме, май, но забриши само думата, която те притеснява? Грехота е да се затрие напълно такъв поетичен гений.  Laughing

За килимчето, отсега ще пазим тройно шес в тема 52 за тебе. Не може само ти да си нямаш фанфарно-килимчесто тройно шес.

# 700
  • Мнения: 3 784
Понеже имам да върша други неща  Mr. Green се вдъхнових да изровя шесшесшес през вековете.
 
Тема 1-11:

Роза
Пуц
Све
Сарк
Сарк
Ники
Ники
Ники
Анджи
Све
Пуц

Тема 26-29

Фейчето
Атти
Сарки
Сарки (всъщност, линк към Ло)

Спирам, че много.  Laughing

# 701
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
и аз си нямам, но не страдам твърде  Sunglasses
кат' се знам, ше се изплескам с юнашка сила по корем

айде нема нужда!

# 702
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Начи, подходих по соломоновски (или може би по-скоро по йезутски) - замених х с г, противно на общоприетото.
Тъй де, ценим поетичния гений в частност и въобще.

Вещичке, ти си една много мила и любезна вещица - дай боже на всяка тема такива вещици JoyОценявам ретроспективния ти труд - много образователен и информативно-полезен беше за мен.

Ся, като фанах късметя за шушляка, да пускам ли тото? Ъ? newsm78 Или да чегъртам със стинка?

Като казах стинка, ето какво се сетих: В Кауфланд много сериозен женски глас съобщава промоциите: "...можете да закупите сега само за 5 лв. и 45 стинки" . Всеки път се чудим с мм дали мацката се а) е@ава с клиентИтИ, б) демонстрира чувство за хумор или в) просто си мисли, че така си се казва.

# 703
  • София
  • Мнения: 5 658
Лордеса ъф дъ търсачка! Риспект!  newsm20

Обаче като гледам, не съм единствена, само от една обикновена дума "статуя" протече правилната мисъл  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Това не го разбрах.  Mr. Green Чесно  Mr. Green
Че то няма мегдан за не-до-четене на тази
дума, както и за не-до-мисляне на мисълта,
дето се изнизва от нея. Но пасаран нейде
другаде, една е пътеката  hahaha
От темата е, сис, от темата, и от нейното народонаселение  Hug Я иди в произволна друга тема и напиши "стоит статуя" и ще видиш как дори и празно ехо няма да отекне.

Ето, пробвам повторно същия номер  Mr. Green  няма да напиша граматическия парадокс, според който един и същи израз (по смисъл) в един случай се пише заедно, а в други - разделно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 704
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Онова, дето пошел на@уй се пишело слято, за разлика от пошел в @опу си спести да напишеш, Атти?

... много сериозен женски глас съобщава промоциите: "...можете да закупите сега само за 5 лв. и 45 стинки" . Всеки път се чудим с мм дали мацката се а) е@ава с клиентИтИ, б) демонстрира чувство за хумор или в) просто си мисли, че така си се казва.

А може да се пази да не си изяде червилото и затова да говори пристиснато. А може и всичките четири заедно да са.

Общи условия

Активация на акаунт