Момичета,незнам какво да правя

  • 7 323
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 450
Нормално е да ги преживяваш по-тежко някои неща, няма защо да се притесняваш. И това със зъболекарите ще мине, мисли си за хубави неща -ето коледа идва, празници Simple Smile

# 31
  • Мнения: 43
Опитвам се,мерси за окуражителните думи Hug.

# 32
  • Мнения: 43
Правих 2 тесъа,вчера и днес и двата пъти по една черта.Сутринта,като погледнах този от вчера се беше появила много бледа и тънка чертичка,от днешния засега няма нищо,ама пише,че след 10 мин резулатата е невалиден.Гърдите ме болят от няколко дена.последния път  ми дойде на 17-18 ноември.Помагайте Hug

# 33
  • Мнения: 4 215
То, ние не можем да помогнем, освен да съчувстваме.
Иди на гинеколог и сподели притесненията си...

# 34
  • Мнения: 43
Говорих с гинеколага ми,каза,че на този етап на преглед няма да се види нищо,междувременно ме раздрусаха паник атаките.Единствения вариант било кръвен тест.незнам тази 2-ра черта като конец,която видях,чак на другия ден дали означава нещо?Толкова различни неща прочетох във форума,че настръхнах.

# 35
  • Мнения: 2 450
Говорих с гинеколага ми,каза,че на този етап на преглед няма да се види нищо,междувременно ме раздрусаха паник атаките.Единствения вариант било кръвен тест.незнам тази 2-ра черта като конец,която видях,чак на другия ден дали означава нещо?Толкова различни неща прочетох във форума,че настръхнах.

На другия ден нищо не означава, то си пише, че тества е невалиден след някакъв период от време, недей се психира излишно  Hug

# 36
  • Мнения: 6 932
Принципно е невалиден, да. Но при мен точно така се получи. В началото отрицателен изглеждаше и малко по-късно се появи бледа черта. След 1-2 часа я забелязах. Бременна си бях, просто беше много рано.

# 37
  • Мнения: 43
Днес правих нов тест като писалка,една черта се вижда,след време се замазва и се виждат някакви замазани работи,а тоз тест дето беше ми се видяла втора сива черта беше от онзи ден и я видях след 10 часа примерно.Гърдите ме болят иначе,вчера ме раздруса една паник атака.Мъж ми вика чакай,лесно му е на него...Като забременях още преди да ми е закъсняло се появи втората ясна черта,а дори беше с вечерна урина.

# 38
  • Мнения: 43
А като чета в интернет и психясвам още повече,особенно като видя,че втората черта на теста се е появила слд 20мин примерно.Просто си имам сериозно заболяване и пия доста сериозни лекарства #Crazy.

# 39
  • Мнения: 43
Днес направих пак тест сутринта,гърдите ме болят,корема също,незнам какво да мисля...

# 40
  • Мнения: 2 450
Ако е бил отрицателен, сигурно е ПМС просто, спокойно само  Hug

# 41
  • Мнения: 43
Отрицателен със сутрешна урина,Шуър чек,благодаря за подкрепата Hug

# 42
  • Мнения: 43
Правих пак Шуър чек -една черта.Нали преди 3 -4 дена един шуър чек писалка ми даде още една бледо розова черта,ама след като мина доста време.Купих го 5.70,а обикновенно е към 7-8лв,та си мисля да не е бил стар,два престо онзи ден ми дадоха по 1 черта.Понякога като мине време с епоявява някаква сива ивица...

# 43
  • Мнения: X
Отиваш в близката лаборатория и пускаш кръвен тест -Бета ЧХГ, без да се мъчиш със уринни тестове, ако си бременна, това е най сигурният вариант, същите пари ще ги дадеш и за уринни тестове, 18-20 лв, който се правят и с първа сутрешна уринна, и всеки лекар ще го каже , не само аз  Hug

# 44
  • Мнения: 75
mila testovete ponqoga taka zamazvat sluchvalo mi se e po veroqtno e da si vaobrazqvash che ima vtora cherta vsichko e na psihicheska osnova

Общи условия

Активация на акаунт