Момичета,незнам какво да правя

  • 7 316
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Момичета,помагайте...Имам едно детенце на 6 години.В седмия месец,като бебе му откриха случайно външна хидроцефалия,сега сме горе долу добре с леко изоставане.
Аз съм с панически атаки и фобии,на лекарства съм.С мъж ми се пазим по традиционния начин,изваждане преди свършване.Почти 10 години сме заедно.Вчера стана някакъв гаф...Правихме секс и когато станах да с еизмия накрая,имах сперма отдолу на входа на влагалището,измих се с вода и сапун,доколкото помня за сапуна не съм сигурна.И понеже ползвам иделин едни таблетки вагинални,после си сложих таблетката.Не усетих миризма на сперма,нито после ми се е стичала,както става обикновенно,като мъжът свърши вътре.Сега съм полудяла,цикълът ми е между 28-38 дена някъде,ходи разбери кога е овулацията.Няма и  ской да споделя....Мъжът ми вика,незнам защо така,може и да съм се изпуснал,направо ме успокои... #Crazy

# 1
  • Мнения: 3 331
Ако не жалаете бременност- има хапчета за тази цел Peace

# 2
  • Мнения: 158
могло е веднага да вземете ескапел

# 3
  • Мнения: 4 212
могло е веднага да вземете ескапел

По спомени (дано не се лъжа) Ескапел може до 72 ч. след контакта.
Моля, проверете все пак инфото при фармацевт!

# 4
  • Мнения: 512
Ескапел е до 72 часа, така че все още може да се вземе.

# 5
  • Мнения: 6 917
Така е, ако е станало вчера има достатъчно време за Ескапел.

Не можах да разбера фобиите и детето каква връзка имат с историята.

# 6
  • Мнения: 4 212
Така е, ако е станало вчера има достатъчно време за Ескапел.

Не можах да разбера фобиите и детето каква връзка имат с историята.
Връзката, най-вероятно е, че дамата не желае бременност точно в този момент и не е склонна да чака, за да разбере има или няма такава.

# 7
  • Мнения: 760
Имаш време за Ескапел (действа до 72 ч след секс)

# 8
  • Мнения: 2 450
То си е цяло чудо с този ужасяващо неефективен метод цели шест години да не се е стигнало до забременяване.
Щом си раждала помисли за спирала или някакъв друг перманентен метод за предпазване а в случая да- ескапел.

# 9
  • Мнения: 1 631
 вагинални таблетки и секс ?!! Доста неразумно....

# 10
  • Мнения: 43
Момичета,благодаря за отговорите Hug.
Обаче има  Hugдруг проблем Ескапел и всякакви противозачатъчни са абсолютно несъвместими с хапчетата,които пия антидепресант и невролептик...

# 11
  • Мнения: 2 450
Момичета,благодаря за отговорите Hug.
Обаче има  Hugдруг проблем Ескапел и всякакви противозачатъчни са абсолютно несъвместими с хапчетата,които пия антидепресант и невролептик...

Еми стискаш палци да ти се е разминало и спирала тя е нехормонална няма да ти пречи на другите хапове Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 917
Така е, ако е станало вчера има достатъчно време за Ескапел.

Не можах да разбера фобиите и детето каква връзка имат с историята.
Връзката, най-вероятно е, че дамата не желае бременност точно в този момент и не е склонна да чака, за да разбере има или няма такава.
Пак не я разбирам, детето е голямо, не виждам проблем да имат още едно ако искат. А ако не искат просто биха могли да използват малко по-сигурен метод на контрацепция.

# 13
  • Мнения: 158
Така е, ако е станало вчера има достатъчно време за Ескапел.

Не можах да разбера фобиите и детето каква връзка имат с историята.
Връзката, най-вероятно е, че дамата не желае бременност точно в този момент и не е склонна да чака, за да разбере има или няма такава.
Пак не я разбирам, детето е голямо, не виждам проблем да имат още едно ако искат. А ако не искат просто биха могли да използват малко по-сигурен метод на контрацепция.
а може би я е страх да няма повторение с проблема на първото детенце

# 14
  • Мнения: X
.........
Пак не я разбирам, детето е голямо, не виждам проблем да имат още едно ако искат. .......
наистина ли не виждаш проблем  Shocked

mami77 нищо няма да ти стане ако пропуснеш антидепресантите за 24 часа. Или поне нищо толкова страшно, че да си позволиш да рискуваш да забременяваш при сегашната ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт