Шнурове, връзки за обувки...

  • 1 131
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 761
Трябват ми обли шнурове/връзки за обувки с дебелина 2мм (цветове: жълт и син). Сатена не бил подходящ, защото бил лъскав  Laughing Та значи ми трябва нелъскав мат'рял.

# 1
  • Мнения: 746
Вижте в кинкалериите. Там където продават копчета и прежди. Около кръстовището на бул. Ботев и Пиротска има такива магазинчета.

# 2
  • Мнения: 2 450
На Илиенци не може да няма. Иначе връзки за обувки съм виждала на пазара в студентски шарени.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 761
За Илиенци е добра идея.
Един момък иска да му правя тенгъл пъзел, но с шнурове и топчета. Топчета си намерих, но шнуровете все не му харесвали. Сатена бил лъскав, друго не знам си какво, трето, пето... Ако му взема по-дебели шнурове няма да може да си наниже топчетата. Направо красота. А и претенции има.
На мен по-скоро ми трябва производител. Много сайтове прерових. Това което аз харесвам не се одобрява Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 023
Тук го приема като спам сайта, но провери в ЕМ АРТ /шнурове, други/ 
може и да имат каквото ти трябва, но да не са го качили на сайта.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 761
Тук го приема като спам сайта, но провери в ЕМ АРТ /шнурове, други/ 
може и да имат каквото ти трябва, но да не са го качили на сайта.

Говорих с тях по телефона. Топчетата ще ги взема от тях.

# 6
  • Мнения: 2 653
В подлеза на НДК( между ДМ и изхода за трамваи 7 и 1)Има един голям магазин за всякакви такива арт неща. Има различни шнурове-"кожени", метал, хартия и т.н. А мъниста и топчета има много, както и всякакви други дрънкулки и джаджи.

Общи условия

Активация на акаунт