Re: Дневникът 69 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 604
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Стана ми интересно със Зоната,правих си теста и ми излезе 14 протеинови блока,не е ли много?

Може би имаш висока физическа активност. Също и ако си повече килограма, съответно ще имаш нужда и от повече калории.

# 661
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 814
Да,относно физическата активност си права,почти пет пъти седмично,ама и кг. не лъжат.

# 662
  • Мнения: 807
Привет момичета  Simple Smile Виждам още нови хора са дошли.  Успех на всички и споделяйте менюта, режими, спорт, изобщо всякакви дребни нещица, които могат да са ни от полза при свалянето на кг.

Моето броене до никъде не стигна. Бях под напрежение и планираната само една вечер въглехидратна вакханалия не се получи точно както си го мислех, нооо отказване няма.

Петък- режимен
Събота- през деня режимна, вечерта на събирането за прошки си хапнах от всичко
Неделя- бяхме на детски РД с малкия, целия ден ВВ
Понеделник- режимен
Вторник- през деня режимна, вечерта доста сладки боклучета
Сряда- меню
Скрит текст:
-кафе
З- смес от дом кис мл, цедено 10%кис мл/1:1/+кокосови стърготини+замразени малини
-кафе с пр мл
О- бекон с кисело зеле
СЗ- 1 портокал, 5 бразилски ореха
В- вратна пържола на скара, малко салата домати, малко пърженица /чушки с яйца/, малко сос от дижонска горчица с дом доматен сос
В2- дом кис мл с половин доза протеин шоколад, шепа сурови лешници

Възхищавам се на хора, които следват плътно целта си, но за съжаление аз не съм от тях. Вече повече от 15години имам проблем с емоционално хранене и това си оказа своя ефект върху кг ми. Надявам се някой хубав ден да успея да се преборя  Simple Smile А до тогава, няма да спирам да опитвам отново и отново.

# 663
  • Мнения: 1 402
Добро утро дами! Продължавам с ранната вечеря, вчера без да искам тя се състоя в 16,30. Вечерта като гледах мастър шеф бая преглъщах  Simple Smile. Изчислих, че ми се събират около 14 -16 часа без да се храня. Да видим как ще се отрази на мерките. Менюто вчера:
З - обичайните опалянки, домашно крема сирене, малко бекон останал от вчера
О - кашкавалени кюфтенца, кисело мляко
В - Малко варени яйца настъргани с масло, купичка кисело мляко - вътре сложих 40 гр. начупени сурови ядки, 1 л. чия, нарязана половин ябълка и цял банан.
Да си добавя и движението - ден 67 от 90ДП

# 664
  • Мнения: X
Арсен, какви са тези опалянки, бре момиче? Wink  Hug
Името ме заинтригува  Laughing

# 665
  • Мнения: 1 402
http://fidanka.eu/opalianka-zdravoslovnia-zamestitel-na-hliaba/
По тази рецепта ги правя аз, удобни са за сандвич или ако иска човек да си намаже нещо отгоре. Могат да се направят и без сметаната и о. трици, пак стават.

# 666
  • Мнения: 1 498
Здравейте, включвам се с цел за сваляне 10кг. За сега съм спряла сладко, тестено, безалкохолно. Хапвам плод сутрин, на обяд и вечеря салата с месо, или варени яйца, понякога картофи варени или на фурна.Също сирене и кашкавал. Опитах да се храня разделно,но нещо не ми е вкусно  Simple Smile Надявам се дори така да постигна успех и да сваля кг.

# 667
  • Мнения: 15 949
Стана ми интересно със Зоната,правих си теста и ми излезе 14 протеинови блока,не е ли много?

Много са - особено за жена. Мъжът ми е с 14 блока, а той тежи 120 кг. За жена е добре 10, най-много 11 блока.

z.2012 - пожелавам ти успех и дано си намериш твоя режим скоро, че лято идва и тряббва да се стягаме за плажа Simple Smile

Niq_23 - това е добре, като за начало, но според мен е добре все пак някакъв режим да си направиш и да включиш малко движение за по-бързи резултати  Peace

Ето менюто ми за днес

Закуска 2 блока - 1 филия пълнозърнест хляб + 84 кг пражка шунка + 6 маслини

Обяд 3 блока - 130 гр. пил бон филе + 1 филия пълнозърнест хляб + 1 домат + 1 червена чушка + 1 люта чушка

Следобедна закуска 1 блок - 1/2 кис. мляко подсладено със Стевия

Вечеря 2 блока - 85 гр. пил. бон филе+ 1 филия царевичен хляб + 1 домат + 1 червена чушка + 1 люта чушка

Късна вечеря 1 блок  /преди лягане/ - 1/2 кис. мляко подсладено със Стевия

В момента пия чай, после 1 кафе с мнооого малко мляко и после доста вода

Успешен ден на всички

Има ли някой, който ходи на аеробика или на Канго джъмпс в София?

# 668
  • Мнения: X
арсен, благодаря ти, ще ги пробвам  Hug

# 669
  • Мнения: 807
Вяра, благодаря  Hug Колкото до спорта, аз в момента не спортувам. Само разходки с малкия.

Зоната ми харесва като идея, но това непрекъснато мерене на храната би ме побъркало. Имах един период, в който го правех гонейки определени стойности, но установих че не е за мен тази работа  Simple Smile Така и не я пробвах зоната заради това мерене.
Ранната вечеря също не ми допада, тъй като винаги вечерята ми е била основно хранене и време за среща със семейството или приятели.
Ограничаването на храненето в намален прозорец обаче, при мен действа много добре на кг. Лошото е, че тогава обикновено или гастрита се обажда или пък провокира криза на емоционалното хранене.
Напоследък установих, че добре се чувствам при стабилна закуска/омлети, като палачинки с най-различен пълнеж/, късен лек обяд /примерно супа или бъркоч с кисело мляко/ и нормална вечеря. По разни причини не винаги го постигам обаче. Трябва да се постарая повече и да не се поддавам на психоатаки от типа, пак ли ще ядеш яйца и т.н.

Меню за днес
Скрит текст:
-кафе
З- домашно кис мл със супена л слънчогледов тахан
- кафе с пр мл
О- бекон с кис зеле, няколко лъжици кис мл дом
- кафе с пр мл
СЗ- 6 бразилски ореха
- 1 портокал
В- гювече- овче сирене, масло, 3 кръгчета дом суджук, 1 яйце, доматена подправка домашна
ВЗ- 40г Линд 85%

# 670
  • Мнения: 2 576
Добро утро  kaffeetrmker_2

Добре дошли на новите момичета  bouquet

При мен няма нищо ново и интересно. Продължавам си с моя си режим. Вчера поучих комплимент, че много съм отслабнала и се почувствах страхотно  Blush

Менюто ми за днес:
З - кокосово кафе
О - ориз със зъмразени  зеленчуци
В - омлет с бекон и салата някаква

# 671
  • Мнения: 5 508
Здравейте момичета и добре дошли на новите Hug

Аз снощи се прибрах и не смея да се кача на кантара - няма как да няма плюс Mr. Green
Днес мисля да хапна нещо леко към обяд и после на вода до утре. Имам нужда от едно прочистване. Свикнах с ежеседмичното (макар и не стриктно) лунуване и като го пропуснах не се чувствам комфортно.

# 672
  • тук и там
  • Мнения: 11 771
Ето нещо,което на мен ми действа адски мотивиращо!Всеки път като видя ,че кантара не мърда надолу-си поглеждам тази публикация..А истината е,че аз започвам да се харесвам все повече във огледалото,въпреки  килограмите които показва кантарът.. Simple Smile.Тази седмица ,до тук съм -0,500кг,продължавам да се храня веднъж на ден,протеин след тренировка(на обяд).Отивам да тренирам сега Simple SmileС други думи-може и да не отслабна много,но обичам да тренирам и малко, по-малко- тялото ми започва да се променя към по-добро!Открих статията тази седмица,по случайност-но ми помогна много. със съвета да не се фиксирам много върху килограми и обиколки Peace


http://www.livetolift.com/2016/02/25/tyrsete-ne-kilogrami-i-procenti-a-vizia/

Последна редакция: пт, 18 мар 2016, 11:36 от Kaisia

# 673
  • Мнения: 49
Тези дни кантара не мърда, но метъра е на друго мнение, което вероятно значи, че се стягам. Пак файда. Тея дни имам толкова работа, че нямам сили да упражнения, и се усеща. Не знам защо, но малко физическа активност може да накара човек да се чувства много много по-добре. Дано през уикенда имам повечко време да се разкърша. Peace

# 674
  • Мнения: 1 402
Здравейте момичета  Simple Smile! Аз бях казала, че ще се измеря и изтегля края на месеца, но тази сутрин набързо измерих талията, колкото да видя в правилна посока ли се движа и резултата е -2 см. Вероятно съм на прав път. Храната днес:
З - 35 гр. сланина, 2 бъркани яйца, краставица, кафе
О - кашкавалени кюфтета с млечен сос, сирене (тоя кашкавал как ме притеснява да не е от палмова мазнина  Close, уж купувам хубав ама...)
В - ще е ябълка и шепа сурови ядки
Kaisia, много съм съгласна с това, че трябва най-напред да гледаме в огледалото, какво показва кантара не е толкова важно. Скоро една мацка в една друга тема пусна две снимки, едната преди режима който е започнала, втората 3 месеца от както е на режима, на втората изглеждаше страхотно, падна ми шапката като прочетох, че разликата е само един килограм. Ако не беше пояснила щях да си помисля, че на втората снимка е поне 5-6 кила по малко.

Общи условия

Активация на акаунт