Re: Дневникът 69 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 552
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • тук и там
  • Мнения: 11 673
Да,нещо със кантарът не се разбираме и до голяма степен ми скапваше мотивацията и желанието да продължавам-но огледалото казва друго, а и доста хора ми казват че съм отслабнала-а реално,килограмите които съм свалила са  съвсем малко.
-2 см от талия са си супер,арсен!И аз продължавам,като за напред мисля да не се тегля често, и измерване на обиколки ще правя по-рядко.Няма вече да се фиксирам толкова на килограми,мерки и теглилки Simple Smile

# 676
  • Мнения: 2 576
арсен как правиш кашкавалените кюфтета  Blush?

# 677
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
арсен как правиш кашкавалените кюфтета  Blush?
Не съм арсен, но да кажа как правя аз–настъргвам кашкавал, обърквам с едно яйце+малко бекон и ги оформям, слагам във фризера да стегнат и след това на тиган Peace

# 678
  • Мнения: 805
Поздравления за постиженията момичета  Hug

Меню за днес
Скрит текст:
-кафе
10:15- кокосова палачинка от 2 яйца и суп л кокосови стърготини, завита с паста от овче сирене, дом доматен сос и дижонска горчица, 3 зелени маслини с бадем, краве масло
- кафе с пр мл, каймака от 3л пр мл /квасих си кисело/
15:00- кремче смес от дом кис мл, 10% цедено мляко, суп л слънчогледов тахан, замразени червени боровинки
19:40- свински ребра на фурна, покрай тях сложих и кромид и моркови, мас, зелена салата с пресен кромид и чесън, зехтин, лим сок, яб оцет
ВЗ- дом кис мл с половин доза шоколадов протеин
ВЗ2- малко сурови орехи, 5 бразилски ореха

Последна редакция: пт, 18 мар 2016, 23:36 от z.2012

# 679
  • Мнения: 2 576
арсен как правиш кашкавалените кюфтета  Blush?
Не съм арсен, но да кажа как правя аз–настъргвам кашкавал, обърквам с едно яйце+малко бекон и ги оформям, слагам във фризера да стегнат и след това на тиган Peace

Сиска благодаря  bouquet
Утре ще ги пробвам  Flutter

# 680
# 681
# 682
  • Мнения: 15 753
Здравейте момичета  bouquet

Kaisia, nikita1204 - да ви кажа и на мен ми се е случвало да не мърдам на кг, но дрехите си да ги усещам по-свободни и широки. Така че наистина трябва да се гледат обиколките, особено ако се тренира, защото мускула също си тежи  Peace

Аз момичета нещо прищраках вчера и реших да оставя Зоната за известно време. Смятам да мина на еднодневно, вечерно хранене. Днес съм така - сутринта пих едно мляко с нес, след това един фреш от грейпфрут, портокал и ябълка, сега пия чай и това е. Довечера към 19.00  - 19.30 ч. ще хапна 2 бъркани яйца с малко сирене и салата + 1 филйика пълнозърнест хляб и това е. За сега не съм гладна - дори не съм се сещала да ям. Да видим колко време ще изкарам, че имам нужда от ускоряване на отслабването малко  Flutter

# 683
  • Мнения: 1 402
Добро утро дами! Аз продължавам в същия дух - вм-нвх хранене и ранна вечеря (вчера беше в 17 часа), с ранната вечеря свикнах и вечер няма глад, от системата -60 имам тренинг...Храната вчера:
З - сланина, опалянки, краставица, крема сирене
О - ребърца на фурна, пърнена чушка с кайма, зелена салата
В - ябълка, ягоди, шепа сурови ядки, две лъжици тахан, мазно сирене
И движението разбира се - ден 71 от 90ДП в 19 часа.
Хубав неделен ден ви желая!

# 684
  • Мнения: 805
Вяра, не е ли прекалено малко храната ти?

Меню вчера
Скрит текст:
-кафе
З- дом кис мляко със суп л слънчогледов тахан и замразени червени боровинки
-кафе с пр мл
О- бяхме на следобеден рожден ден - шопска салата, св пържола, кюфте, гарнитурата я пропуснах, за сметка на това добре похапнах от десертите
В- няма, не бях гладна

Меню днес
Скрит текст:
-кафе
10:00- омлет от 2 яйца, завит като палачинка с овче сирене, твърдо сирене Родопея и останалата 1 суп л от соса с горчицата, масло, 3 зелени маслини с бадем
-кафе с пр мл
?- нес кафе с пр мл
16:00- домашно кис мл със суп л слънчогледов тахан, кокосови стърготини и замразени червени боровинки
20:20- салата маруля с домат и пресен кромид//зехтин, лим сок, яб оцет, сол[, риба хек на фурна с масло, карфиол на фурна с масло и мас и поръсен с настърган кашкавал/spoiler]

# 685
  • Мнения: 3 743
Мери, видях, че имаш въпрос към мен, извинявай за забавянето Blush

За йога позата, казва се гледащо надолу куче: https://www.youtube.com/watch?v=0BjM2xZpv54
т.е. не е лицева опора, но може и такава да се добави, ако включиш след това поза дъска и после чатуранга дандасана: https://www.youtube.com/watch?v=4_zp9cKdTyc

Скрит текст:
За моя режим, тази седмица опитах, поради минаването към лятно часово време при нас, вместо ментовия чай, през деня да съм на кафе с мляко и малко захар, но честно казано не мисля, че се получи желания ефект. Така че тази седмица продължавам с ментовия чай. Още 1 кг имам да "боря" и после аз мисля, ако продължа да смъквам вместо да задържа, да включа протеин на обяд + суров морков. Това ядох в събота наобяд и се чувствах добре, без да ми стане тежко, т.е. продължих да си пия вода около 1 час след яденето и не прегладнях до вечеря. Доволна съм Simple Smile

И аз се присъединявам към тези, на които настроението им се влияе от показанията на кантара и мисля, че най-добре е само веднъж седмично да е претеглянето. Но пробването на дрехи определено е свързано с много по-приятни усещания, когато посоката е вярна, поне за мен Flutter

# 686
  • Мнения: 805
Привет  Simple Smile
Днес бях гладна през целия ден и хапвах доста често.
Менюто
Скрит текст:
-кафе
10:00- 4 малки яйца с някакво пушено свинско в мас на тиган
-кафе с пр мл
13:30- дом кис мл със чаена л чия и замразени червени боровинки, шепа сурови орехи
- нес кафе с пр мл
16:30- остатък от вчерашния карфиол с добавка паприкована сланинка
18:15- половин портокал, четвърт ябълка
20:00- 2 големи и 1 малко яйца, отново със пушено свинско на тиган в мас, добавка масло + салата домат, краставица, пресен кромид, магданоз, зехтин, сол
Сега дъвча дъвка, за да не ям нещо сладко  Laughing

# 687
  • Мнения: 1 402
Добро утро момичета! Храната ми вчера беше:
Скрит текст:
З 4 яйца на очи с масло в тефлоновия, сланина, краставица
О печено пилешко месо, зелена салата, шепа орехи
В в 17,30 -  к. мляко, чия, ябълка, банан, парче сирене
z.2012, може ли рецепта за този карфиол на фурна  Hug

# 688
  • Мнения: X
z.2012, отслабваш ли от това, което ядеш ? Има ли резултат ?

Аз от вчера съм на плодове, малко пролетно почистване ще си спретна  Laughing
Надявам се да успея 10 дни, ако не - колкото-толкова  Wink След това - разделно хранене  Blush

# 689
  • Мнения: 15 753
Вяра, не е ли прекалено малко храната ти?



Ами мъничко е да, обаче така не ми се яде, чувствам се по-леко, защото ми е леко на стомаха, а и отслабвам. Вчера примерно си влязох в едни дънки, които не съм носила от миналото лято и се почувствах страхотно. Освен това всяка събота ще си правя свободен ден, за да захраня малко. Няма да се меря до края на месеца, като се надявам кантара да ме изненада приятно Simple Smile

И така - менюто за днес е

З. - мляко с нес
О. - плодове направени на каша в блендъра /определено няма да го повторя това - фрешовете ми харесват повече/
Сл. З. - чай
Вечеря - имаме да дояждаме боб със салата

Тренировки - в понеделник бях на Канго джъмпс, но се пренатоварих там доста и мисля да го спра за малко - ще мина на аеробика за известно време   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт