Професионални серии за коса - тема 92

  • 42 635
  • 727
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Над, мерси много за изчерпателния отговор. Беше ми много полезен!  bouquet

 Стиймподът дали няма да е по-щадящ? Има ли и други, които ползват, да споделят впечатления?

Мисля..., ДА, че е по-щадящ вариант. Това, обаче, клони към относителността. Трябва да се направят поне едногодишни тестове на една и съща коса, разделена наполовина  Thinking. Като при снимките за макиаж. Сякаш зависи и от общото състояние на косата. Изказах се като политик  Joy. Сиреч нищо не казах. От момента когато пробвах за пръв път Стиймпода, вече не посягам към другите си преси. А и те са достатъчно добри. Изправя ми идеално на 180 С, като аз не държа на ефекта "ламинирана коса", а целя естественост, фриволност. На по-високи градуси съответно има съществено приглаждане, но гледам да прибягвам до тях рядко. Факт - по косата ми се появяват цъфтежи значително по-рядко и реагирам веднага с малка ножичка. Ползвам пресата над 7-8 пъти месечно.

# 241
  • Мнения: 310
Защо не сте доволни от кератиновата преса на Remington?  newsm78 На мен супер бързо и лесно ми изправя косата (на 160 градуса)

# 242
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз имам три преси Исо. Обаче пак не става гладка и права като стъкло. Въпрос на коса е, явно, не на преса. Никога и с нищо не ми става гладка и права като стъкло, всъщност става, но за 10 мин  Laughing
Любопитно ми е дали със стийм под би държала изправен и стъклен вид, но трябва в салон да ме направят, а такъв не знам къде има.

Мише, не знам, хвърлила съм кутията и не мога да преценя. Но я усещам като хидратираща на косата.

Загледала съм се в канала на Рибката в Ютуб ... Има интересни представяния на продукти.
Да сте ползвали ето тази терапия за изправяне?
http://www.zlatnaribka.com/marrakesh/marrakesh-kahm-dalgotrayno- … g-treatment-60-ml
Надолу има и клипче за нея.

# 243
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
От момента когато пробвах за пръв път Стиймпода, вече не посягам към другите си преси. А и те са достатъчно добри. Изправя ми идеално на 180 С, като аз не държа на ефекта "ламинирана коса", а целя естественост, фриволност. На по-високи градуси съответно има съществено приглаждане, но гледам да прибягвам до тях рядко. Факт - по косата ми се появяват цъфтежи значително по-рядко и реагирам веднага с малка ножичка. Ползвам пресата над 7-8 пъти месечно.

Покажете моля този Стиймпод. Hug

# 244
  • София
  • Мнения: 10 344
Защо не сте доволни от кератиновата преса на Remington?  newsm78 На мен супер бързо и лесно ми изправя косата (на 160 градуса)

Защото изобщо не върви гладко през косата, както другите преси които съм имала.... за да стане лъскава дори моята фина коса, трябваше да вдигна градусите над 200.

Добре че я има опцията в емаг за връщане, защото аз бях много разочарована от покупката.


Покажете моля този Стиймпод. Hug
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/steampod--stiliz … a-loreal-steampod

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 12:31 от nad_tab

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Надето е показала на по-предни страници. Ето

Моята е предишния модел.

# 246
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
Защо не сте доволни от кератиновата преса на Remington?  newsm78 На мен супер бързо и лесно ми изправя косата (на 160 градуса)

Защото изобщо не върви гладко през косата, както другите преси които съм имала.... за да стане лъскава дори моята фина коса, трябваше да вдигна градусите над 200.

Добре че я има опцията в емаг за връщане, защото аз бях много разочарована от покупката.


Покажете моля този Стиймпод. Hug
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/steampod--stiliz … a-loreal-steampod

+1 за пресата на Ремингтън. Въобще не съм доволна. ooooh!
А при тези цени на Стиймпод, ще се въздържа.  Mr. Green
Макар, че сигурно си заслужава.  Peace

# 247
  • Мнения: 310
Моята Remington пък върви доста гладко по косата. Минавам само веднъж и косата става като стъкло.
Скрит текст:
От Технополис я взех, ако има някакво значение

# 248
  • Мнения: 892
Момочета ,с кой шампоан ползвате  кератиновия 2 -минутен рекунструктор на Aphogee .

Като цяло с протеинови шампоани, аз в момента го ползвам с денсифик и дийп кеър на лакме. Много го харесвам и не оставам без него. Дава ми плътност и определено заздравява косата.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Момичета, разкажете повече за терапевтичните преси. Освен от Бютиексперт и Ензо, откъде другаде поръчвате. Его-то в ЛФ е изчерпана. Има я на официалния им сайт, но се поръчва само с посредник. Аз не ги долюбвам много много, но ще ми остане като резервен вариант. Иначе ми хвана окото на външен вид.
HG Goddess- Магнолия, много ми хареса. Предполагам, че е и доста скъпа. Няма цени в сайта на дистрибутора, на телефона никой не отговаря. Не знам дали има смисъл да се разхождам до представителния им магазин. Видях, че има няколко в Пловдив. Или да се допитам до фризьорката ми. Ноооо, малко ми е неудобно. Тя ползва някаква друга, а и веднага ще си помисли, че се отказвам от услугите и.
Сега ще проуча и тези в сайта, който е пуснала Епона. Мисля, че бяха Dawa.

Лелеееее, Пловдив се оказва меката на терапевтичните преси, пък аз нямам нито една  hahaha Голям срам.

# 250
  • Мнения: 5 500
Момочета ,с кой шампоан ползвате  кератиновия 2 -минутен рекунструктор на Aphogee .

Като цяло с протеинови шампоани, аз в момента го ползвам с денсифик и дийп кеър на лакме. Много го харесвам и не оставам без него. Дава ми плътност и определено заздравява косата.
ето заради такива изказвания не го хвърлям-все си чакам и аз този резултат ама Цъ  Mr. Green  Hug

AlexaS веднага да се поправиш с една преса  Hug Дейвидс портал имаха лятото-с поръчка по телефона-в Пловдив са  Mr. Green
Скрит текст:
аз пък искам от дядо Коледа Филипс Лумеа-надявах се на ЧП-но намалението беше слабо и ще е догодина  Sad

# 251
  • Мнения: 1 670


AlexaS веднага да се поправиш с една преса  Hug Дейвидс портал имаха лятото-с поръчка по телефона-в Пловдив са  Mr. Green
Скрит текст:
аз пък искам от дядо Коледа Филипс Лумеа-надявах се на ЧП-но намалението беше слабо и ще е догодина  Sad
Mr. Green и аз, хах, но чакам по-добри времена с по-добри цени. Laughing а дано.

Някой да се е сдобил с четка вече?

# 252
  • Мнения: 799
Момочета ,с кой шампоан ползвате  кератиновия 2 -минутен рекунструктор на Aphogee .

Ако нямаш шампоана от серията, можеш да го ползваш или с друг протеинов или с ДПШ и след това запечатваш с хидратиращ балсам/маска  Peace

Аз нещо не можах да се запаля по тия четки  hahaha  за сега съм пас, но може след нова година да си поръчам и да я върна, но след празниците ще е по лесно  Whistling

Вчера бях на фризьор, че не успях да си измия косата, а и кръста нещо ме хвана и не мога да се задържам дълго в банята  Sick   няма да Ви казвам какво  ми причиниха на милата косица  #2gunfire  За пореден път се убеждавам, че не трябва да експериментирам със салоните дори и за едното миене и изправяне  Crossing Arms

И аз имам Ремингтън преса, не помня модела, но нямам проблеми с изправянето и къдренето  Peace

# 253
  • Мнения: 4 741
Снощи за първи път ползвах един концентрат на Керастаз - зелен+оранжева капачка... Косата ми го изпи и нямаше какво да измивам.. А днес пак е по-суха по дължините... По това разбирам колко е изтощена косата ми... А нито я изправям, нито преси, маши, нито амонячни бои, пия добавки, само професионална козметика и пак е адски изтощена... Sick #Cussing out В чудо се виждам с нея вече...  Whistling Трябва ми спешно терапевтична преса и много ампули...  Laughing Казвайте от къде да поръчвам пресата? Явно спирам със сериите, каквото имам това ще ползвам, просто ще наблегна на ударната грижа... КОЯ Е ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ ЗА ЕКСПРЕСНО И УДАРНО ЛЕКУВАНЕ НА КОСАТА? Моля за помощ... newsm78

# 254
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
Момочета ,с кой шампоан ползвате  кератиновия 2 -минутен рекунструктор на Aphogee .

Ако нямаш шампоана от серията, можеш да го ползваш или с друг протеинов или с ДПШ и след това запечатваш с хидратиращ балсам/маска  Peace

Аз пък мия с протеинов шампоан и след това пак протеинов балсам или протеинова маска. Грешно ли е? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт