Професионални серии за коса - тема 92

  • 42 620
  • 727
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 758
Момичета предложете продукт, с който да изправям лесно бретона си със сешоар.Отрязох го на черта и фризьорката ми каза, че най-лесно се изправя с преса, но при мен нещо не става .Особено сега при мъгливото време-като изляза навън и чупливата ми коса се е накъдрила в бретона. newsm78

# 256
  • София
  • Мнения: 10 858
Трябва ми спешно терапевтична преса и много ампули...  Laughing

 Laughing Laughing Laughing

Ударна грижа - жълтия концентрат на Керастаз, може и без терапевт. преса  Heart Eyes
Хидратиращата маска Марокан.

И аз не съм от феновете на 2-минутния реконструктор ...  Rolling Eyes

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Казвайте от къде да поръчвам пресата? Явно спирам със сериите, каквото имам това ще ползвам, просто ще наблегна на ударната грижа... КОЯ Е ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ ЗА ЕКСПРЕСНО И УДАРНО ЛЕКУВАНЕ НА КОСАТА? Моля за помощ... newsm78

Ето, пък аз се притесних, че само аз си нямам терапевтична преса. Наистина трябва да се поправя. Влизането в тези теми не е добра идея, но то си го пише. Каквото-такова. Добре, че хората са измислили и поправителни сесии  hahaha. Съвсем наскоро започнах да ги проучвам, буквално от началото на тази тема. Не, че не съм чувала за тях, но сега ми набъбна идеята до размер да поискам да имам собствена. Значи, lunna pateka, ще се подкрепяме в проучването. Неудобното е, че са наименувани с различни определения - лечебна, терапевтична, инфра, соник-моник и тем подобни и това затруднява търсенето в Гугъл.


Харесвам как се отразява двуминутния реконструктор, но не понасям миризмата на Афоджи  Crossing Arms. Не можах да и свикна.

# 258
  • Мнения: 1 670
Oh,добре, че нямам толкова голям мерак за пресата  Joy hahaha че наистина ще обявя банкрут, фалит и всичко, което се сетите  Mr. Green и то точно преди Коледа  Mr. Green

Афоджи 2 минутния го ползвах 1 опаковка, хубав, ама миришеше гадно и не съм подновила. Не знам и до колко е ефикасен  Thinking

# 259
  • Мнения: 5 500
ДжейЛо ти все пак понаглеждай-ако излезе оферта за Филипса да кажеш  Whistling
Аз ще човъркам Олаплекса  Hug

# 260
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
Момичета, много моля ако някоя от вас ползва сешоар или преса на тази марка да сподели отзиви? Praynig

http://m.emag.bg/komplekt-seshoar-babyliss-i-pro-6627e-2000-w-3- … 7pe/pd/DQNDCYBBM/

Забравих да кажа: Наййй-накрая вчера дойде термозащитния крем на "Митик ойл" от Златна рибка! Crazy

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 13:48 от Hrispa76

# 261
  • Мнения: 3 698
Да, точно като стъкло ми става гледка и права косата със Steampod , по веднъж ме минават в салон, никога не се е налагало да се повтаря, но аз не харесвам точно този ефект на абсолютна гладкост...понякога за разнообразие -да, но за ежедневна употреба предпочитам леко и естествено оформяне /аз съм с чуплива коса и през зимата стои естествено безформена и в странни чупки, засилващи се от влагата #Silly/ и винаги трябва оформяне. До вкус е, до коса е, затова най-добре в салон да се пробва преди покупка.
Вив, тя е Лореалска преса и всеки салон, работещ с ЛП ще я има предполагам.
Скрит текст:
за енцо-един парфюм си взех преди 2дни, сега е 8 лв. по-скъп, а серумчето, което следя е скочило кръгло с 10лв., добри са  Mr. Green.
И в духа на темата-да ви попитам, пробвали ли сте ботокс ампулките с терапевтична преса? Все се чудя, но все нещо ме спира...
Хриспа, само маша имам тяхна, доволна съм.

# 262
  • Мнения: 799
Момочета ,с кой шампоан ползвате  кератиновия 2 -минутен рекунструктор на Aphogee .

Ако нямаш шампоана от серията, можеш да го ползваш или с друг протеинов или с ДПШ и след това запечатваш с хидратиращ балсам/маска  Peace

Аз пък мия с протеинов шампоан и след това пак протеинов балсам или протеинова маска. Грешно ли е? Rolling Eyes

От тук знам, че хидратиращите продукти затварят косъма и за това е добре да се ползват след протеинови продукти, като запечатка  Peace
Иначе не знам до колко е грешно  Thinking  Но при мен лично, ако след 2 мин.реконструктор завърша с протеинов балсам или маска, косата ме и е една груба, заплетена и пресушена  Peace

Въпреки миризмата, много харесвам резултата от 2 мин.реконструктор, а и не само него - всичко, което имам на марката ми допада на косата  Peace

Лунна пътека, включи и маслени маски преди баня  Flutter

# 263
  • Мнения: X
Да сте ползвали ето тази терапия за изправяне?
http://www.zlatnaribka.com/marrakesh/marrakesh-kahm-dalgotrayno- … g-treatment-60-ml
Надолу има и клипче за нея.
Вив, 3 пъти последните 2 теми пиша за терапията, наред с тази на Джойко К-пак, къде си се отнесла Mr. Green
В началото на състава има пшеничени и соеви май бяха аминокиселини, при мен яко уплътни косата, стана ми твърда много и одървена, и тъй като краищата ми имат нужда от повече хидратация оставаха съответно много сухи и щръкнали. Според мен е подходяща за тънка коса, обичаща много протеин.

# 264
  • Мнения: 441
Аз ли съм разбрала грешно нещо- пишете за 2 минутния р-р на Афоджи и за запечатване след него. Не се ли запечатва след двустъпковия протеин?

# 265
  • Мнения: X
Да попитам пак.
В главата ми е пълна каша и съм много объркана за избора на шампоан , маска и балсам като ми се иска да са от една серия Simple Smile Само слагам в количката вадя и не мога да си направя поръчка защото не съм сигурна какво искам  Joy .
Затова много разчитам на вас насочете ме към серия подходяща за коса която има склонност да се омазнява в корените .
Дължините не са ми сухи ./ hahaha то едни дължини до брадичката имам/
Аз се колебаех за керастаз денсифик и дисциплин.Чета обаче доста противоречиви мнения из блоговете и за двете серии.После реших ,че ще е Label m серията за обем но попаднах и на не добри отзиви.След това си избрах серията на вела за боядисана и тънка коса.За сега не съм попаднала на лоши отзиви , но не знам до колко е добра и подходяща за моята коса.Мисля и да се боядисвам с Вела Колестон след всички хубажи неща които прочетох за нея в темата .

И един последен въпрос четката на ровента тази която ще я изкупим всички Wink .Има ли студен въздух.В техномаркет пише ,че има а в сайта на ровента прочетох коментар ,че няма и е грешка в описанието.По скъпия вариант имал студен въздух.Така ли е наистина  newsm78 .

# 266
  • София
  • Мнения: 1 626
Добре де, момичета, на какво миришат вашите 2-минутни реконструктори на Афоджи? Моя мирише на кокос? Изобщо няма и намек за неприятна нотка!!! Да не бъркаме с протеина в 2 стъпки? Първата стъпка, демек самия протеин мирише леко неприятно, да.

# 267
  • Мнения: 939
Добре де, момичета, на какво миришат вашите 2-минутни реконструктори на Афоджи? Моя мирише на кокос? Изобщо няма и намек за неприятна нотка!!! Да не бъркаме с протеина в 2 стъпки? Първата стъпка, демек самия протеин мирише леко неприятно, да.
Моят мирише на мандарина,нещо цитрусово.Харесва ми и след него не слагам друго.

# 268
  • Мнения: 5 500
Аз ли съм разбрала грешно нещо- пишете за 2 минутния р-р на Афоджи и за запечатване след него. Не се ли запечатва след двустъпковия протеин?
след 2 стъпковия се запечатва  Peace

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Добре де, момичета, на какво миришат вашите 2-минутни реконструктори на Афоджи? Моя мирише на кокос? Изобщо няма и намек за неприятна нотка!!! Да не бъркаме с протеина в 2 стъпки? Първата стъпка, демек самия протеин мирише леко неприятно, да.

Да, реконструктора по се ядва. Мирише на нещо сладникаво. Не ми е минало през ум, че е кокос, но другото - протеина, рядко си го причинявам, мирише ми на бръснарница от соца, но пък много добре ми се отразява на косата и обикновено го ползвам когато ще си мия отново косата след няколко часа.
Реконструктора не го запечатвам с нищо.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт