Професионални серии за коса - тема 92

  • 42 604
  • 727
  •   1
Отговори
# 270
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Добре де, момичета, на какво миришат вашите 2-минутни реконструктори на Афоджи? Моя мирише на кокос? Изобщо няма и намек за неприятна нотка!!! Да не бъркаме с протеина в 2 стъпки? Първата стъпка, демек самия протеин мирише леко неприятно, да.
Моят мирише на мандарина,нещо цитрусово.Харесва ми и след него не слагам друго.

2-минутния реконструктор си мирише приятно. Двустъпковия не го знам. Peace

# 271
  • София
  • Мнения: 10 858
Да сте ползвали ето тази терапия за изправяне?
http://www.zlatnaribka.com/marrakesh/marrakesh-kahm-dalgotrayno- … g-treatment-60-ml
Надолу има и клипче за нея.
Вив, 3 пъти последните 2 теми пиша за терапията, наред с тази на Джойко К-пак, къде си се отнесла Mr. Green
В началото на състава има пшеничени и соеви май бяха аминокиселини, при мен яко уплътни косата, стана ми твърда много и одървена, и тъй като краищата ми имат нужда от повече хидратация оставаха съответно много сухи и щръкнали. Според мен е подходяща за тънка коса, обичаща много протеин.

Ами аз си мисля, че това описание е за Джойко К-пак пресата в тубичка  Mr. Green
Благодаря ти слънце  Hug

Ох, на мен косата ми с концентрат Денсифик и маска Ейдж Ричардж стана много мека  baby_neutral Аман от този перушинест ефект. Или ще се втвърди и пресуши максимално или ще  е перушина за възглавница.  Не ми харесва ефекта от днешната ми терапия  Mr. Green

# 272
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Аз ли съм разбрала грешно нещо- пишете за 2 минутния р-р на Афоджи и за запечатване след него. Не се ли запечатва след двустъпковия протеин?
след 2 стъпковия се запечатва  Peace

След 2-минутния реконструктор нали се мие с шампоан косата, след това трябва да се сложи маска. За такова "запечатване" говорим. Peace

# 273
  • Мнения: X
Вив, и двете ми бяха един дол дренки, не за мен Mr. Green
Да ти кажа уж уплътняваща, но и на мен пробата ти на ейдж ричардж ми идваше доста омекотяваща - не хубаво хидратирана, а леко бухваща. Със протеинов шампоан беше по-добре. Ама някак хем ми хареса, хем сега ти като спомена се замислих, че някак си не ми легна кой знае колко на сърце. Grinning

# 274
  • Мнения: 5 500
Аз ли съм разбрала грешно нещо- пишете за 2 минутния р-р на Афоджи и за запечатване след него. Не се ли запечатва след двустъпковия протеин?
след 2 стъпковия се запечатва  Peace

След 2-минутния реконструктор нали се мие с шампоан косата, след това трябва да се сложи маска. За такова "запечатване" говорим. Peace

Белла ти пък ме разби-защо ще миеш с ш.след реконструктора  Rolling Eyes
значи 2 стъпки:миеш с протеинов ш.,слагаш гнусната миризлива течност и сушиш,после изплакваш и запечатваш с хидр.маска/б.
реконструктор=маска,балсам-миеш си с протеинов ш.слагаш реконструктора за 2 мин.-отмиваш ииии ... имаш най-гадната коса  Mr. Green ако трябва може да се сложи после нещо хидратиращо но пък на мен досега никога не ми е изсушавал  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 15:40 от michelle_ma_bell

# 275
  • София
  • Мнения: 160
Аз ли съм разбрала грешно нещо- пишете за 2 минутния р-р на Афоджи и за запечатване след него. Не се ли запечатва след двустъпковия протеин?
след 2 стъпковия се запечатва  Peace

След 2-минутния реконструктор нали се мие с шампоан косата, след това трябва да се сложи маска. За такова "запечатване" говорим. Peace

2-минутния р-р не се запечатва нищо. Отмива се и не се слага нищо друго с изплакване по указание (освен, ако някой не иска нещо от него да си добави)  Peace

"Начин на употреба: Измийте косата нежно с шампоан ApHogee. Подсушете с кърпа. Изтискайте около 15 мл в дланите си.  С пръсти нанесете върху цялата коса и скалп. За по-голям ефект покрийте главата с топла кърпа или найлонова шапка. Оставете да подейства 2 минути.

За случаи на по-увредена коса можете да оставите реконструктора да действа 5 минути. Когато косата е екстремно увредена, използвайте протеиновата терапия в 2 стъпки за по-добри резултати.

Изплакнете косата обилно с топла вода."

# 276
  • София
  • Мнения: 10 858
Мишелче как ме разсмя  Joy

Линде, чакам шампоана Ейдж Ричардж и ще се погна с двете в тандем, каквито - такива.
Дано уплътняват косъма де  Praynig
Възлагам и големи надежди на Медисютикълс терапията, но пак не я пробвах. Но тя е за веднъж седмично.

Някой ползвал ето този комплект на ФК:
http://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/trichotherapy--terapi … chotherapy-regime

# 277
  • Мнения: 1 753
Извинете, не разбрах защо ,когато някой нов влезе в темата не го отразявате и липсва отговор. CryНа мен ми се случи вече два пъти.Първият път беше преди няколко месеца.В други теми това не се случва.Приятен ден!

# 278
  • Мнения: 1 670
Добре де, момичета, на какво миришат вашите 2-минутни реконструктори на Афоджи? Моя мирише на кокос? Изобщо няма и намек за неприятна нотка!!! Да не бъркаме с протеина в 2 стъпки? Първата стъпка, демек самия протеин мирише леко неприятно, да.
Кокос, ама смесен с някаква миризма на препарат  Mr. Green
И не харесвам кокос никак. Mr. Green
2 стъпковия е друга тема  Mr. Green
julia_gt , нито имам бретон, нито съм имала, нито преси ползвам...няма как да ти помогна. Видях ти питането, все някой с подобни грижи ще се произнесе по някое време.
Няма нужда от сръдни, все пак питането ти е на другата страница в не особено активен времеви период.

И аз понякога се чувствам, все едно си говоря сама, но не се сърдя  Laughing особено ако са в покупна страст и истерия  Joy

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 15:21 от JLo

# 279
  • Мнения: 5 500
Извинете, не разбрах защо ,когато някой нов влезе в темата не го отразявате и липсва отговор. CryНа мен ми се случи вече два пъти.Първият път беше преди няколко месеца.В други теми това не се случва.Приятен ден!
нямам бретон затова не те отразявам  Simple Smile

AlexaS и на мен така ми мирише 2 стъпковият-на къдрин от старите от едно време, реконструкторът ми мирише на кокос плюс някой че си е върнал храната ако мога така да го напиша деликатно  Wink

Сетони аз не съм пробвала ботокса с пресата-нещо не ми звучи правилно но нямам обяснение защо  Embarassed

Момичета кажете кой дифузер да взема че се чудя от вчера-нормален размер или по-големият ?
клоня към втория -срува ми се че ще става по-бързо сушенето  newsm78

# 280
  • Враца
  • Мнения: 271
Да попитам пак.
В главата ми е пълна каша и съм много объркана за избора на шампоан , маска и балсам като ми се иска да са от една серия Simple Smile Само слагам в количката вадя и не мога да си направя поръчка защото не съм сигурна какво искам  Joy .
Затова много разчитам на вас насочете ме към серия подходяща за коса която има склонност да се омазнява в корените .
Дължините не са ми сухи ./ hahaha то едни дължини до брадичката имам/
Аз се колебаех за керастаз денсифик и дисциплин.Чета обаче доста противоречиви мнения из блоговете и за двете серии.После реших ,че ще е Label m серията за обем но попаднах и на не добри отзиви.След това си избрах серията на вела за боядисана и тънка коса.За сега не съм попаднала на лоши отзиви , но не знам до колко е добра и подходяща за моята коса.
 newsm78 .
Аз не съм от разбиращите, но косата ми е като твоята и съм ползвала Денсифик и Дисциплин. Първата придава обем ( не разбрах ти какъв ефект търсиш), но с маската беше супер, а след като тя свърши подарих шампоана. Без маската косата е суха и заплетена. Предполагам, че може да се комбинира с друга маска или балсам. С дисциплин косата е по-мека и пригладена, има страхотен аромат, но ми се струва, че по- бързо ми се омазняваше с нея. За останалите, които си изброила не мога да помогна.

# 281
  • Мнения: 5 500
Виви и ти ме разсмя -пак бръмчиш по магазините  hahaha  hahaha

# 282
  • Мнения: X
damma не държа много на обема.Прическата която имам стои еднакво добре с обем и без обем.
Искам просто да не ми се омазнява много бързо и да си възстановя косата за да израсте дълга и хубава Simple Smile .

# 283
  • Мнения: 2 576
Фрея  bouquet

1.Кои са любимите ви финиш продукти?

Олио - Pureology hydrate shine max
Мляко - Shu uemura Satin design polishing milk
Крем - Kerastase CC creme
Термозащита - Kerastase Nectar termique
И новото ми откритие, спрей за блясък. Ухае много хубаво, изглажда косата и придава мнооого блясък на косата  Heart Eyes




2.Каква терапевтична преса използвате? Има ли разлика при използването и? Какъв ефект има при вас?

Все още нямам, но се замислям съвсем сериозно в най скоро време да си купя  Mr. Green

3.Кои продукти от сериите Бамбук на Алтерна сте използвали? Опишете ефекта им?

Крема с бамбук за блясък. Харесва ми  Peace

От доста време имам от размяна лилавия оцветяващ шампоан на Лакме и снощи най накрая се наканих да го пробвам. Косата ми стана ягодово руса  Crazy
Снимах се да ви покажа и на вас какво сътворих.Средната снимка е на цвета ми преди шампоана.
Кичурите ми станаха розво-лилави  Simple Smile
На снимката не се вижда чак толкова. На живо е много интересен цвета  Flutter

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 10 дек 2015, 07:44 от alex.viki

# 284
  • Враца
  • Мнения: 271
damma не държа много на обема.Прическата която имам стои еднакво добре с обем и без обем.
Искам просто да не ми се омазнява много бързо и да си възстановя косата за да израсте дълга и хубава Simple Smile .
Аз харесвам и двете серии, но щом искаш по-бавно омазняване Денсифик е по-добрия вариант. 

Общи условия

Активация на акаунт