Баба Зима пак дойде,а бременният ни списък расте!Бъдещи мами над 35

  • 23 550
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Страхотна тема отново! Само положителни новини пожелавам в нея! Шери  bouquet (я кажи какво те тормози!)
После ще пиша. Няма как,трябва да излезем в тая гадна мъгла за кухнята..

# 16
  • Мнения: 1 512
Честит празник на всички студенти! И аз пазя много хубави спомени от студентските години. Сега ходим по планините със студентското туристическо дружество. За съжаление от две години никакъв настоящ студент не се включва. Само бивши  Simple Smile
Шери, благодаря за новата прекрасна тема  bouquet
Мамаса, много апетитни неща си показала и аз се покапах  eat  Как върви стимулацията?
Миана браво на талантливото дете и моят син много рисува. Купихме му от Джъбмо планта, палитра, стойка и темперни бои. Прави се на истински художник.
Дари, успех каквото и да решите  fingerscrossed
Пате, много си хубава със Стоянчо. Нищо ти няма на бретона.
Амини, усещаш ли вече бебчовците?

# 17
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Мацки от Варна, мнооого ми липсват заведенията от Крайбрежната алея /на север от централния вход на морската градина/, но под Рапонги  - офицерски плаж и т.н.  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 423
Честит празник!
Шери си е много вчасна даже, Даре. Гледай каква тема е извъртяла  Hug bouquet.

Ленивик, някой път ме включи към планинарската ви група, много ми липсва. По-напролет обаче. И нашата кака няма да се прибира по Коледа, насочила се е към Лондон или Амстердам, с приятели, зависи от цената на билетите  Laughing, безгрижен студентски живот, оле!

Пате, Лейди, и аз много не разбрах, но за 13 съм навита за Варна, може и с Момко да съм, така, че ако ни правите компания, ще сте ни добре дошли в нашата кола  Grinning. Важното е да се видим с варненки.

Пате, бретона ти е трепач, манекенски.

Мамаса супер какичка си. И Ививката да и се чудиш защо се скатава до сега. Ививке, ТМ е като брат на ММ, особено по коремите. Направо близнета  Mr. Green.Как е бебо?


# 19
  • Мнения: 1 512
Мира, нямаш проблем за ходенето по баирите. Само си вземи раничка за бебе да може да носим Момо. Път те са едни скъпи  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 207
Шери много нежна тема с Коледно настроение - дано в нея скоро се развее положителен тест.
А за Лисичето има време май да е за другата тема   Grinning
Мистик ти защо се настрои така за пералнята - нали пере и това е обичаеншум при всички уреди от тази марка? Не го мисли повече, пускай я като не сте си в къщи да не я слушаш.
Днес ми смениха телефона с нов, дано този е ок.Бяха много коректни, то е ясно, че не те ги произвеждат.

# 21
  • Мнения: 8 527
Момичета, догодина, ако пак правим календар ще пусна предварително да си дадете заявките. ММ днес съм го пратила до пощата да пуска вече на разните хора пакетите да си ги получат на време. Два ще летят чак за Канада и силно се надявам българските пощи да не се изложат и да стигнат до адресите. Голям майтап с тия международни пратки. Трябва да проверят какво има в пакета, ама нямат хартия да го опаковат после.  #Crazy Та снощи рязахме картони, хартии, тиското свърши ....
Бе то и аз искам на 13ти във Варна, ама няма как ...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Перу, от заведенията край морето не знам какво работи, а  честно казано аз лично през лятото не смея да седна там, какво остава в този сезон... притеснява ме храната доколко е читава...
Рапонги е единствено, в което съм сигурна, че работи и че хигиената и храната са ОК...
До Делфинаруима има БМ, който е приятен, защото е на красиво и спокойно място, Ла Пастария на центъра или в Пикадили парк...

# 23
  • Мнения: 3 758
Идвамеее, тъкмо ще гушкаме Момко по пътя  Heart Eyes
Шери, как е главата? Добре ли си?

# 24
  • Мнения: 2 168
Мамаса, първата рецепта за пиперените орехчета е оттук:
http://nogetiovnen.dk/julens-bedste-rustikke-pebernoedder-a-la-lagkagehuset/
250гр меко масло, 250гр захар(може и по-малко), 500гр брашно 100мл сметана течна/мляко/кис.мляко, по 1ч.л стрит кардемом, джинджифил и бял пипер(сложих черен на прах), 2ч.л канела, 1ч.л сода, 1ч.л. бакпулвер
Маслото се разбива със захарта, прибавя се сметаната, подправките се разбъркват сбрашното и се прибавя. Правят се малки топчета и се пекат 10-ина минути на 180гр. Не трябва да стават много кафеви и препечени.
Може да се сложи повече джинжифил и кардемом, стават малко по-"люти" или с характер Wink добро мезе за сладкото греяно вино тука

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 20:22 от mimche

# 25
  • Мнения: 5 037
Шери, как е главата? Добре ли си?
Абе,тя моята е за смяна,ама...

# 26
  • Мнения: 3 758
Кажи по-добре ли си  Hug

# 27
  • Мнения: 5 037
Пате,
Скрит текст:
Вече не повръщам и имам добри дни.Обаче като ме заболи главата,направо ми е черно пред очите.Опредено има подобрение,дано с времето става по-добре.Благодаря ти Hug

# 28
  • Мнения: 2 168
Шери, не ти ли казаха след колко време ще има подобрение?  Hug

# 29
  • Мнения: 3 535
Шери , да се оправяш ей!
Дона е успяла , така ли?! Стискам и палци всичко да е наред .

Общи условия

Активация на акаунт