Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 15

  • 225 563
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 655
Из дневника на училищен психолог: "Обикновено момичетата обичат кукли, а момчетата - красиви коли. Но това е само до 17 години. После става обратното..."

***

Тя: - Но как ще се познаем?
Той: - Аз ще бъда с букет рози в ръка!
Тя: - А аз ще бъда дебела!

***

Лекция по литература. Руса студентка става и възмутено се обръща към професора: – Стига с този Гогол!!!Гугъл се казва!

# 241
  • Мнения: 43 545
-   Един ден бат’Бойко изпратил 5 ракет срещу САЩ,но нямало отговор,на другия ден изпратил още 5, пак нямало отгово омразнало му и се обадил на барак – Барак какво става изпратих ви 10 ракети а ти,нито една – Абе аз само да ви намеря на картата ше ви е*а майката ама…

***

Еййй, имало живот и извън интернет!
- Вярно ли? Дай линк!

***

- Знаете ли, че САЩ са на ръба на пропастта? Стоят и гледат, как ние долу копаем...

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 4 968
Бащата мели кайма за суджуци в кухнята.
Влиза дъщерята:
- Тате, това е Иван! От днес ще живее тук!
Бащата, без да прекъсва заниманието си:
- А, добре! Че то от Пешо почти нищо не остана....

# 243
  • София
  • Мнения: 1 088
Говорят си две македонки:
"Ти пробáла ли си суши?"
"Па не сум, само с ýста..."

# 244
  • Мнения: 238
Цицерон среща бай Лазо и му казва:
- Бай Лазо, а на бас, че мога да ти кажа три пъти името в едно изречение!
Бай Лазо се почесал и казал:
- Давай Цицероне.
Цицерон:
- Бай Лаза, вЛаза и иЗлаза!
Минало време и пак се срещнали, но този път бай Лазо казал:
- Цицероне, хайде на бас, че и аз мога да ти кажа три пъти името в едно изречение!
Цицерон си помисли "Хм, бай Лазо може да е поумнял" и казал:
- Давай да те чуя бай Лазо.
Бай Лазо:
- Цицероне, Цицероне, да ти е..а майката Цицероне!

# 245
  • Мнения: 15 515
Човек си купувал домати от пазара и попитал продавача:
- Извинявайте, ама тия домати защо миришат на ракия?
Продавачът уверено направил две крачки назад и попитал:
- Сега как е?

-----------------------------------------------------------------------
Тя влезе в дискотеката с уникална рокля от Georgio Armani, обувки от Dolce&Gabanna, перфектен грим от Koko Chanel и синина под окото от Киро.

--------------------------------------------------------------------
Дете пита баща си: - Татко, какво значи да си мъж? Бащата отговаря: - Мъжът обича безрезервно, грижи се за всичко и защитава семейството си! Детето отговаря: - Като стана голям, ще стана мъж като мама!
-------------------------------------------------------------------------

# 246
  • Мнения: 717
Мъж гледа в телевизора и крещи:
- Не отивай там бе! Остави химикалката!
Жена му го пита:
- Какво гледаш скъпи?
- Видеото от сватбата ни...

# 247
  • Мнения: 23
-ако бях циганин, щях да те открадна...
-защо????
-приличаш ми на кон!!! Joy

# 248
  • Мнения: 59
Срещнали се два охлюва - единият - гол, другият - с черупка на гърба. - Как си? - пита охлювът с черупка. Другият отвръща шепнешком: - Само не казвай на никого! Избягах от къщи!...

# 249
# 250
  • Мнения: 7
Двама бизнесмени отишли на гробището да навестят гроба на бивш партньор. Търсили, търсили, но не могли да го намерят. Изведнъж единият се ударил по челото: – Слушай, той навярно го е записал на името на жена си!

# 251
# 252
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 727
14-ти февруари. Мъж към продавачка:
-Имате ли картичка с надпис "За единствената жена в живота ми!"?
-Да, имаме.
-Дайте ми седем!

# 253
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 411
По време на секс може да попаднете на два вида жени - първите се държат така, все едно ще умрат в ръцете ви, а вторите все едно са умрели вчера.

# 254
  • Мнения: 3 819
Ценоразпис в хотел:
- Почивка с любим човек - 40 лв.
- Любим човек - 200 лв.

Общи условия

Активация на акаунт