X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 861
  • 744
  •   1
Отговори
# 495
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 727
Аз съм на киви...и парашутите са в готовност. hahaha

# 496
  • Мнения: 3 405
Много харесвам тази песен, но вариантът на Pussycats Dolls е много секси, докато Християна го представя доста по-класически.

# 497
  • София
  • Мнения: 842
Чувствам се като алкохолик в плодова градина с моето вино и вашите плодове. Simple Smile
Христина ми беше посредствена, макар че много я харесвам.
Аре, почнаха драмите! Този Маги...

# 498
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 727
Водещите ме ослепиха, както са се белнали. Crazy

# 499
  • Мнения: 3 405
Дааа, посредствена е точното определение и то с тази толкова лекичка песен

Офтопик: ако съм малко по-зла от обикновено - не ми обръщайте внимание - на диета съм и съм зла (затова беля портокали)  Embarassed

# 500
  • DE
  • Мнения: 9 068
Бахти и просташкото включване с "майтапа" за Гришо  ooooh!

# 501
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
mimchoni, и аз съм на вино Wink наздраве Wine Glass
Скучновата  ми беше Х,истияна Confused

# 502
  • Мнения: 5 128
Скучно начало и дразнещо мърморене на Маги, пфф ...  Tired

# 503
  • Мнения: 3 405
Много плачливо го дава Стивън.

# 504
  • Мнения: 9 702
Стивън само на мен ли ми фалшивее? Още ме е яд и за Вики  Crossing Arms

# 505
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Много плачливо го дава Стивън.
Peace и ги къдри, къдри....както някой писа по-горе - пее си по неговия начин човека, на мен ми е симпатичен иначе Wink

# 506
  • Мнения: 10 587
Стивън само на мен ли ми фалшивее? Още ме е яд и за Вики  Crossing Arms
+1

# 507
  • Мнения: 1 525
Гришо ли ще е темата на водещите?
Християна вече ми е скучна.
Стивън пък съвсем.

П.П. Споко, аз ще имам и вино в скоро време. То само с плодове Simple Smile Не съм на диета Wink

# 508
  • Мнения: 5 128
За мен Стивън пя красиво и от сърце. А с тези си коментари журито ме навежда съвсем на мисълта, че тази седмица ще искат да го гонят, е те тогава съвсем няма да ми пука кой ще побеждава и кой не  #Cussing out

# 509
  • Мнения: 3 405
Много измъчено беше - и аз не разбирам защо точно тази песен, на този етап - според мен , на Маги му трябва оправдание , за да го изгонят утре.

П.П. Отивам да видя, дали в диетата пише, че не трябва да пия вино - тази драма с плодове не може да се издържа  Wink

Общи условия

Активация на акаунт