X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 867
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 842
Бисквитка наздраве! Е, друго се чувствам вече! О, ще се увеличава групата!
Яд ме е за Стивън, песните ли се свършиха, че Маги трябваше така да го нахендри. Изпя, каквото можа, горкият!

# 511
  • Мнения: 1 886
И аз съм на Шшшчервено вино - ще се реве тая вечер -  Wine Glass  newsm24
Християна ми хареса, Стиви пя със сърце, но не му се получи Peace

# 512
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 727
Маги обаче много го защитава Стиви. Thinking Ако беше Александрина, да я е разкостил досега. Точно за Стиви му беше репликата на един от концертите "то пеенето не е толкова важно". ooooh!

АВА не ми харесват нещо днес.

# 513
  • София
  • Мнения: 12 614
Еми нем, нито Кейтиту ми харесва, ни тез трите тази вечер.

# 514
  • София
  • Мнения: 842
Интересна интерпретация на АВА, още не мога да реша дали ми харесва точно? Определено е трудничка!

# 515
  • Мнения: 5 128
Ава тази вечер - твърдо не! Тук таме на припева си паснаха гласовете им, иначе фалшивеене и пак фалшивеене. Тази песен като цяло е неблагодатна за пеене на живо  Crossing Arms

# 516
  • Мнения: 3 405
Момчетата май разсеяха малко АВА, не бяха толкова блестящи както преди.

Но пък бяха свежи.

# 517
  • DE
  • Мнения: 9 068
Никой не ми харесва до тук. Леле как са ги облекли  Outta Joint

# 518
  • София
  • Мнения: 842
Тарталета, зарязвай салфетките и грабвай пешкира - на Саня не и се танцува!
Нещо не върви концерта!

# 519
  • София
  • Мнения: 12 614
И що трябва любимата ми песен на Мегън да я дадат на ДаринчитУ? Crossing Arms

# 520
  • Мнения: 5 128
Не й се получава на Алекс тази шега за Гришо, да вземе да се спира  Naughty

# 521
  • Мнения: 51 486
Християна беше много постна,  Стиви рева, а Ава бяха някак без синхрон и някак си грубо ми звучаха

# 522
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
the slayer, коя диета спазваш? И аз съм на диета/моно/, ама съм си препоръчала по чаша червено вино вечер Whistling

И АВА не ми допаднаха, може би защото вече очаквам много повече от тях- последните пъти ме изненадваха приятно, а тази вечер - някак разконцентрирани бяха Confused

# 523
  • Мнения: 3 405
Концерта вял - май са се усетили повечето участници, че нещата отдавна са решени в главата на Саня и затова не се напъват кой знае колко.

*Biskvitka* - карам 5 дни на плодове, за разтоварване. НО .. виното се прави от грозде, гроздето е плод ... така че - в норма съм. Пък и Даринчето не мога да я изтрая без подкрепа  Wine Glass

# 524
  • Мнения: 296
Уморени ли са, или какво - много измъчен концерта тази вечер Rolling Eyes

все още никой не ме впечатли.


Гришо е актуален тия дни и сценаристите искат да са със свеж хумор,но и на тях не им се получава...

Общи условия

Активация на акаунт