X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 861
  • 744
  •   3
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 128
Иначе дотук от мнението на участниците за коментарите в интернет моето уважение спечели само Кристиян. Негативни, позитивни, това са коментари за теб и ако искаш да се изградиш като артист, ти си длъжен да се съобразиш и да си вземеш бележки. А не, "изтрих си профила", "не чета, за какво да чета", и т.н. Неуважително и обидно е.

# 541
  • София
  • Мнения: 12 614
Дарето защо с толкова сериозно подпиране от беквокалите? Не може ли самичка да се справи? Песента не изисква кой знае какви напъни.

BlackHole Ненчо ли я имитираше или Криско? забравила съм  newsm78
Ненчо. Heart Eyes
Черпя. https://www.youtube.com/watch?v=r5iJnk8eZJ0

Благодаря Simple Smile

# 542
  • София
  • Мнения: 842
Да, Ненчо беше - Криско пя Ники Минаж

Ох, Даринка ... абе я да си сипя и да не коментирам - ха, наздраве! (пропих се с този формат, ей  Embarassed)
Слейър, ще отслабваме след финала на Х фактор! С лоши другарчета се събра!

# 543
  • Мнения: 3 405

Благодаря  bouquet - сладур

Ври - абсолютно съгласна с теб. И на мен това ми направи впечатление.

Кристиан ми хареса - първият тази вечер, за когото да кажа с чисто ърце, че се справя много добре.


Мимчони - аз си харесвам компанията  Hug, той формата е виновен  Laughing

# 544
  • Мнения: 296
Браво на Кристиян- хареса ми! Simple Smile

# 545
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
И Кристиян ми е скучен Crossing Arms

Ха, наздраве!

# 546
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 727
Много, много добър Кристиян!

Дано да не спечели. Вече съм твърдо убедена, че не искам да попадне в лапите на Саня. Crossing Arms


# 547
  • София
  • Мнения: 8 885
Тази вечер концерта е ... нали ... айде да не казвам. Кристиян обаче се представи добре.

# 548
  • Мнения: X
През цялото време от началото на големите концерти се чудя какво не ми дава мира в Кристиан и мисля,че разбрах...за себе си.Затворих очи и повече го слушах,отколкото слушах и гледах.Сякаш някой 25 годишен е влязъл в кожата на едно 15 годишно дете,толкова диаметрално противоположни са визията и детското му личице+наивитета,присъщ на децата,който е изписан на лицето му,когато говори и от другата страна -глас+начин на изпълнение+страст в пеенето.
Много ми хареса,справи се страхотно. Peace

# 549
  • София
  • Мнения: 12 614
АВА и сега ми фалшивеят. Нещо не са се донастроили тази вечер. А и аранжиментът на това парче определено не ми допада.

# 550
  • Мнения: 5 128
Ава тази вечер определено не демонстрират това сработване, за което всички ги хвалим  Thinking

# 551
  • Мнения: 3 405
Танцьорите са били виновни!

АВА сега ми харесват много повече! А и страшно харесвам Принс и сигурно затова парчето ми доставя удоволствие.

# 552
  • Мнения: 5 128
АВА сега ми харесват много повече! А и страшно харесвам Принс и сигурно затова парчето ми доставя удоволствие.
Това не беше ли песен на Шиниъд О' Конър ?

# 553
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
И на мен АВА сега ми харесаха много повече Peace Шиниъд О Конър мисля, че пее тази песен Thinking
Люси е много добър ментор, дано я поканят и за следващия сезон.

# 554
  • Мнения: 296
Браво на Люси!Браво на АВА!

Общи условия

Активация на акаунт