Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 23 351
  • 474
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 37
На нашата трапеза целогодишно има луканка, суджук, сушеница, кашкавал или сирене

# 436
  • Мнения: X
За празниците вземаме филе Елена и луканка.

# 437
  • Мнения: 377
Специално за Коледа винаги присъстват филе "Елена", суджук, луканка, кашкавал и сирене.

# 438
  • Мнения: 6
Предпочитаните от нас продукти сам филе "Елена", пастърма, кашкавал или сирене.

# 439
  • Мнения: 8
Предпочитаните от нас продукти сам филе "Елена", пастърма,суджук, луканка.

# 440
  • Мнения: 449
Луканка, суджук, пастърма, кашкавал и сирене.

# 441
  • Мнения: 14
На нашата трапеза има луканка, сушеница,кашкавал, сирене.

# 442
  • Мнения: 1 630
У дома всички сме месари, гледам винаги да има колбас, ставащ и за мезе и за сандвичи Simple Smile По празниците си подслаждаме душата с луканка, филе "Елена" и врат "Тракия"  Wink

# 443
  • Мнения: 1
На трапезата ни присъстват филе "Елена" , луканка, кашкавал и сирене.

# 444
  • Мнения: 814
 Предпочитани от нас са, луканка,филе Елена кашкавал,сирене,пастърма и суджук.

# 445
  • Мнения: 6 287
Луканка, суджук, кашкавал, сирене ... любимите ни. Целогодишно присъстват на нашата трапеза.  Heart Eyes

# 446
  • sofia
  • Мнения: 416
На празничната ни трапеза винаги има продукт на Маджаров -луканка, суджук, сушеница,кашкавал или катък.

# 447
  • Берковица
  • Мнения: 475
Предпочитани от нас са луканка, кашкавал, сирене, и суджук, а детето харесва филе Елена

Последна редакция: нд, 20 дек 2015, 00:33 от ganjana5

# 448
  • Мнения: 16
У нас на празничната трапеза обичаме да има луканка ,сушеница , кашкавал и сирене.

# 449
  • Мнения: 5 789
Обикновено филе "Елена", луканка, сушеница и кашкавал.

Общи условия

Активация на акаунт