Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 21 809
  • 474
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 170
Филе "Елена" и кашкавал са предпочитаните у нас продукти.

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 602
За празничната трапеза- сирене, луканка, филе "Елена", кашкавал и суджук.

# 47
  • Мнения: 6 024
На трапезата ни постоянно присъстват продуктите на Димитър Маджаров, харесвам ги страшно много. Това е единственото сирене, което ми харесва толкова много, че не бих го заменила за никое друго, изключаещо домашното. Всеки ден обядвам от киселото мляко - изобщо всички продукти са ми любими и все гледам да ги хваля пред приятели, защото си заслужават да се опитат!
Препоръчвам с две ръце, а ако имах още две и с тях бих препоръчала!
Продължавайте да създавате такива вкусотийки!

# 48
  • Мнения: 733
В ежедневието ни редовно консумираме кисело мляко, сирене, кашкавал и сушеница, малко по-рядко и луканка, а по специални поводи (в това число и идващите празници) - добавяме и филе "Елена" към горните. Месните мезета почти винаги са на "Димитър Маджаров", защото с времето установихме, че съотношението цена-качество при тях е отлично, вкусни са и качеството като че ли не се променя с времето.

Котката също ги хапва понякога (когато благоволи да се прежали въпреки подправките в тях), което за нас е важен критерий, защото други колбаси категорично не яде (много храни у нас са минали изпитания вече "котка-тест"  Laughing).

 bouquet

# 49
  • Мнения: 99
Нашите предпочитания са луканка, кашкавал, филе "Елена".  Лично аз обожавам киселото мляко, което мноооого ми напомня, на онова от едно време. bouquet

# 50
  • Мнения: 554
Не само за празници, но и целогодишно, у дома хапваме с удоволствие кисело мляко, сирене, кашкавал, филе "Елена" и луканка... Ако трябва да изброя всичко, ще дойде Коледа  Laughing Но задължително предпочитаме българското качество, особено за празничната трапеза. А и стават вкусни баници със сирене, соленки (с кисело мляко, сирене и кашкавал), както и различни сладки и сладкиши, за които също ползвам киселите млека и кравето масло Маджаров  bouquet

# 51
  • Мнения: 112
При нас по празниците винаги има кашкавал, катък, луканка, суджук и сирена.

# 52
  • Мнения: 13
Празничната ни трапеза ще у красена с - луканка, суджук, сушеница, филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал, сирене, катък

# 53
  • София
  • Мнения: 803
Предпочитаме сирене, кашкавал, сушеница и филе Елена.

# 54
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Задължително луканка и кашкавал, а зимата катък  Hug За празниците прибавяме и филе "Елена"

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Млечни продукти комсумираме ежедневно - сирене, кашкавал, мляко и често катък.
По-рядко луканка и филе "Елена".

# 56
  • София
  • Мнения: 13 175
За празничната трапеза - луканка, суджук, сушеница, филе "Елена", кашкавал.

# 57
  • София
  • Мнения: 135
У нас доста консумираме сирене и кашкавал, а от време на време и филе "Елена".

# 58
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
На празничната ни трапеза традиционно присъстват всички от изброените - суджук, бабек, филе "Елена", кашкавал, сирене  Peace

# 59
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Луканка, суджук, сушеница, филе "Елена",  кашкавал, сирене, катък, често са в списъка ми за пазар

Общи условия

Активация на акаунт