ОСМИ КЛАС - тема 73

  • 63 997
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 047
Може ли да пуснете условието й, стана ми инетерсно Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
Може ли да пуснете условието й, стана ми инетерсно Simple Smile

в другата тема.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 18 047
Може ли да пуснете условието й, стана ми инетерсно Simple Smile

в другата тема.  Peace
Е да, де, аз там имах предвид, понеже нагоре си споменала, че ще я пуснеш Simple Smile Толкова интересно ми е станало, че  от нетърпение и буквите съм оплела.. hahaha

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
пенсионирана русалка, ти пък да не си помисли, че съм обърнала внимание на буквите.  Laughing

AlexaS, дори и да са за състезание, редно е задачите на отделните групи да бъдат с еднаква трудност, за да има ровнопоставеност между децата. А така тези, които са изтеглили късата клечката, нямат шанс за висока оценка на класна работа, съответно за срока. На всичкото отгоре учителят сам си е казал, че тази задача е по-трудна от другите, но компенсация няма.

И да подчертая, че това е задача № 14 в класната работа. Доколкото разбрах са били 10 задачи под формата на тест и 4 с подробно разписване.

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 13:03 от dundi73

# 19
  • Гр. Пещера
  • Мнения: 49
Благодаря за темата  bouquet!

И при нас класната по БЕЛ мина, много ги изпитват, има 45 оценки, от които по език 30.
Хубав клас са (за сега - пу, пу). Основната госпожа по език (понеже са три) и на втората родителска среща беше щастлива да повтори, че повече от 15 години такъв клас не е имала. 98 % от децата, знаели, за какво са там и имали амбиции да учат.
Дано и в бъдеще да е така, че то знае ли се ...
За езиковата практика събират 1-ва вноска, но дъщеря ми е категорична - не желае, макар че две нейни приятелки отиват.
За Коледно тържество се бяха уговорили за дискотека от 18.00 до 21.00 часа, заради музиката имало неразбирателство и сега ще ходят на кино и пицария  Peace, което за мен е супер.

На всички ви пожелавам Весели Коледни празници и много да сте усмихнати и щастливи с децата!

# 20
  • Мнения: 31
Благодаря за темичката  bouquet

# 21
# 22
  • Варна
  • Мнения: 6 316
При девойката класното по БЕЛ ще е този месец, но по математика-след ваканцията. ОлЕ, имало време да решава задачи през ваканцията.  Grinning
В училище имат поща за коледно-новогодишните картички. Можело и да пусне някоя анонимна. Mr. Green Още не е сигурна. Все още си украсяват стаята и шкафчетата в нея.
Донсита, благодаря!  Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
И нашите ще разменят подаръци, ще се черпят нещо в класната стая последния ден.
Отделно има тържество за цялото училище.

А олимпиадата по астрономия била с първи задочен кръг, за пръв път чувам.

Ще се запише най-вероятно за олимпиадата по английски и БЕЛ, за астрономията се чуди.

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Донси, благодаря за новата тема bouquet! Можеш да добавиш Калоян - ПМГ "Васил Друмев" - В. Търново
Класното по математика е утре, в събота е на олимпиада по английски.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 610
donsita, благодаря за новата тема! bouquet
И на  Росен класното по математика  е утре, а другата седмица е по немски. Ядосва се, че няма откъде да се упражнява допълнително по математика. Решават в клас всички задачи от учебника и за в къщи не остава. Определено му трябва сборник ooooh!
Класната им има и рожден ден преди Коледа, та и те събират пари  и идеи за подарък Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
Като сме се разговорили за коледни партита, дайте моля идея за подарък за момче, до 10 лв., нечетящо ... направо съм в размисъл какво може да се купи за тези парички. в смисъл,ч е ваучер от книжарница не върви. Обсъждат някакви варианти къде и с кого да ходят, но нищо конкретно не са решили.

Вчера цял следобед е чела по физика. Вдяна някои неща. Ами като си седнеш на д-то и си отвориш учебника, може и да понаучиш нещо.  #Cussing out  Във вторник пак ще имат контролна на задачи, та дано не се издъни още веднъж.
В понеделник - контролна по химия. Другата седмица определено ще е натоварена.

# 27
  • Мнения: 445
И нашите ще си разменят подаръци , и аз приемам идеи за момче само че до 20 лв. обмислям ваучер от HM, нищо друго не измислих.

# 28
  • Мнения: 9
Това е много покварна практика - да се дават задачи за състезание на класно  Whistling. Е, и какво като са в МГ!?



Благодаря за темичката, Донсита.


Абе нека да дават, да се развиват да мислят, вместо да ми скитосват и да се чудят какво да правят! Аз съм за.. но пък и трябва да се внимава да не се демотивират ако не се справят, че тогава лошо...

# 29
  • Мнения: 9
donsita  bouquet

при нас стъпка накриво по физика, и то много накриво. Ще трябва да захване учебника отначало и то под контрол. Да видим дали ще се получи нещо.
Класната по МАТ мина, последната задача е просто  ooooh! Вчера господинът им казал, че била най-гадната от четирите групи. То и аз не мога да се справя с нея и ще я пусна на мамите - математички да ми я решат. 

Много интересно, дай да видим условието ? Стана ми любопитно ...

Общи условия

Активация на акаунт