Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Е, няма да са се родили повечето, макар че доста дойдоха по-рано. Които сме на края ще надничаме и в мартенсакта тема  Laughing
Ами тази тема сме я започнали на 09.12.2015г. Значи повече от два месеца... Мисля, че докато сме в новата тема, ще се родят всички февруарчета...

# 676
  • Мнения: 9
аз пак да си питам дали има някоя мама вече родила в ПЪРВА АГ-болница "Св. София" (ТИНА КИРКОВА), защото съм много развълнувана и към края на седмицата чакам и моето съкровище да се появи, секцио. Ако има някоя вече минала по този път моля да пише за малко повече подровности. Благодаря предварително.... А на всички вече мами честито и много целувки на малките бебоци  Rolling Eyes bouquet

# 677
  • Мнения: 144
Здравейте,
и аз да споделя имам разкритие около 2 см. Термина и е на 27.02 но май по рано ще е събитието. За втори път ме проверяват за разкритие, първия път беше преди седмица и беше 1.5 см. Почвам да се панирам колкото повече наближава. Интересно е, че бебчо е пораснал много за една седмица предния път беше 2.9 кг след още седмица е 3.3 кг. а съм в 37с и 4 дни. Дали е пораснал достатъчно вярни ли са кг, които отчита ултразвука. Ако родя наистина по рано, а не е достатъчно пораснало ? newsm78

Ох, много се отнесох шашкам се много накрая. Надявам се да съм ок не мога да разпозная сега това, което ме боли контракции ли са или подготвителните такива. Толкова много съм чела по темата а сега като имам различни усещания и не знам какво е.Друго си е когато човек го е преживял сигурно.

# 678
  • Мнения: 1 205
И аз съм за  "В месеца на любовта, посрещаме малките ни чудеса".
Има доста бъдещи мами за края на месеца и в края на темата дори да останат 1-2 неродили е редно да се съобразим Rolling Eyes

# 679
  • Мнения: 202
И аз съм за  "В месеца на любовта, посрещаме малките ни чудеса".
newsm10 Харесва ми Simple Smile
Мили момичета, благодаря ви за окуражителните думи, имах нужда! Ето го и отчета от мен: секцио ще бъде в крайна сметка, а събитието ще бъде.... утре  newsm03 Казвам си "мечка страх,а мен хич", гледам да си повярвам и дай Боже бебчо да се роди жив, здрав и прословутото възстановяване след секциото да бъде по-бързо , отколкото аз си го представям  Blush
Късмет на всички бъдещи мами, а аз скоро ще се присъединя към вече гушкаштите съкровищата си момичета  Flutter

# 680
  • Мнения: 1 923
Rusalia, стискаме палци за утре, не се притеснявай, всичко ще бъде наред. Hug Да минеш да се похвалиш след това Blush
Irra_7, мисля че бебчето ти е с перфектни мерки, не знам защо се тревожиш. Бебета се раждат преждевременно при мноого, много ниски килограми и си наваксват после без последствия, а ти си вече накрая, оформено човече Peace. И аз съм нервна, още повече, че при нормално раждане не си подготвен и не знаеш кога ще започне. Казвам си, че и това ще мине, все пак, мисли за крайния резултат, заради него си струват мъките Wink

# 681
  • Мнения: 326
Момичета с малко закъснение на 03.02 се роди моя син Александър 3550гр. 49гр. секцио в Шейново !

# 682
  • Мнения: 144

gerito_88:
Честито детенце, да ви е жив и здрав Александър  Hug

٠•● Veggie ●•٠
Да така е и аз ще раждам нормално и вече не издържам от нерви и променящи се настроения. Така се страхувам на моменти, понеже и миналия месец полежах в родилното 3 дни и видях всичко което се случва   и му знам реда. Ама то едно е да ,гледаш друго да го изпиташ. Атмосферата си е стряскашка, но си адски права заради децата си струват мъките Peace

# 683
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Момичета с малко закъснение на 03.02 се роди моя син Александър 3550гр. 49гр. секцио в Шейново !

 bouquet bouquet bouquet
Живи и здрави Герич  Heart Eyes Hug и да порасне голям принца Александър  Hug
Хубаво име  Heart Eyes

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Дали е пораснал достатъчно вярни ли са кг, които отчита ултразвука. Ако родя наистина по рано, а не е достатъчно пораснало ? newsm78
Да те успокоя, идеални са мерките. Аз родих точно в 37г. с.(три седмици преди термин) по спешност секцио, девойка с размери 3280кг. и 50см. Дори си мисли ха,  че ми е объркан термина.

# 685
  • Мнения: 973
Честито Гери, Живи и здрави и ти и бебчо!

# 686
  • Мнения: 646
Русалия, успех! Чакам да се похвалиш!!!

# 687
  • Мнения: 149
Здравейте момичета,пиша от телефона за това може да е малко неграмотно.Отчитам ви се с цяла седмица закъснение,но майчинството ме яко ме грабна и ми се струва че нямам време за нищо друго освен беба.И така....Родих на 3.02.2016г.Нашата девойка 3260кг.47см.Нормално раждане.От неделя сме си у дома .Много сме щастливи.Вече родилите мами знаят за какво говоря,а на тези които все още не са пожелавам леко раждане и усмихнати и здраеи бебчета!!!:)

# 688
  • Мнения: 973
Честито Ориндж, много здраве и щастие и на двечките!

# 689
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Адашче много се радвам за вас  Heart Eyes Hug
Пожелавам много щастие на малката принцеска а на мама бързо възстановяване  Heart Eyes bouquet
А как се казва ?

Общи условия

Активация на акаунт