Момче или момиче ?

  • 7 129
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 567
И при мен е обратно, поредното налучкване...

# 16
  • Мнения: 2 450
 Дайте линк към това с кръвта моля,че ми стана интересно.

# 17
  • Мнения: 60
И на мен ми стана интересно, а може ли и някоя бабина девитина да споделите. (не че вярвам в тях)

# 18
# 19
  • Мнения: 3 597
Не знам правилно ли съм сложила линка и дали ще се отвори .  newsm78

# 20
  • Мнения: 60
Благодаря Мери добре се посмях   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 450
Отвори се той, тъкмо изчислих, че по тия сметки само аз съм уцелена от тримата с брат ми и сестра ми. Изобщо не е логично, щото ако се смята наново при всяко раждане, то ако мъжа не е имал операция, би трябвало всяко дете след първото винаги да е момче, щото се нулира при жената резултата, а при мъжа продължава да расте.

# 22
  • Мнения: 3 597
Нито е логична , нито е вярна  Laughing Не знам дали по нея колежката на Kriss.P гадае пола , но чак ми е нереалистично да има толкова голяма познаваемост .

Между другото да вметна за айряна . Една позната си прави редовно промивки /така я посъветвала АГ-то й/ против гъбички . А нали на някои места се твърди , че повишава киселинността и допринася за момиченце , та моята позната си има момченце . Така че и това е с изключително нисък % на познаваемост . Вчера някъде четох , че при диета , започната няколко месеца по-рано % е 80 . Което си е направо много . За момче се препоръчват храни богати на натрий , а за момиче на магнезий . И винаги при всички изчисления остава въпроса за разнополовите близнаци  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 257
Таблицата на колежката ми, всъщност и е дадена от нейната майка, която пък вече не знам от къде я има... Майка и е планирала нея и брат и спрямо същата таблица и си е уцелила и двете деца... Не знам, наистина ме шашка просто...  Crazy

# 24
  • Мнения: 3 597
Тази таблица до сега не е ли грешала ?  #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 257
Ами до момента не до колкото знам... Колежката ми има брат, когато снаха й забременя майка и според таблицата го изчисли момче... такова се и роди. Когато забременя с воторото пак казаха момче и е момче. За това казвам, че се изумявам, защото късмет, късмет ама чак пък толкова...  Rolling Eyes Когато аз забременях, още като видях теста и бях сигурна, че е момче... просто усещането се появи в мен. След време, защото с мацката бяхме позагубили контакт, се видяхме и таблицата пак показа и за сина ми, че ще се роди момче... А не я бях питала изобщо преди ехографа да покаже момче наистина.

# 26
  • Мнения: 9 398
И сред моите познати преобладават 3 деца от еднакъв пол. От 6-7 семейства с 3 деца, които познавам, само 2 имат разнополови деца. Макар че на мен не ми се вижда "изгаряне", аз ако имам второ, пак ми се иска момче  Laughing

Под "изгаряне" имах предвид следното, чувала съм го от майки на 3 деца, че са "правили" 3-тото да е различно, т.е. имат вече 2 момчета или 2 момичета, а то се ражда пак от същия пол (всичките деца са от един баща). Лично аз исках деца с еднакъв пол - финансово ми се вижда по-изгодно, пък и по си играят заедно. Но не стана, сега пак си ги обичам каквито са си.

# 27
  • Мнения: 3 597
Kriss.P , на каква база е тази таблица . Според годините на жената и месеца на зачеване ли , а на бащата имат ли значение . Споделих с една моя приятелка бременлийка и има голям интерес . Има ли как да проверим дали е достоверна и тук с други потребителки ?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 257
Мисля, че пак е на база обновяване на кръвта... Но има голямо значение дали е дарявана кръв, дали е имало някаква кръвозагуба, защото тогава изчисленията се променят... Ще опитам да накарам мацката да ми я изпрати на снимка и ако ми я прати ще ви я прикача тук, за да я видите. При нас давам примера - при него обновяването преди зачеването е било от Март 2012, малкия е заченат януари 2013... моето обновяване е започнало от Април 2013... т.е. излиза, че към момента на зачеване неговата е била по - новата и логично - имаме момче.  Peace

# 29
  • Мнения: 60
Линк към калкулатор, който пресмята пола на бебето от смяната на кръвта на майката и бащата.
http://forumok.ru/who.html
 Joy Joy Joy Joy Калкулатора показва едно таблицата друга та не знам 50/50 %

Общи условия

Активация на акаунт