Момче или момиче ?

  • 7 149
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 257
Ами при мен излизат точно и двете... Сега ще ги сверя и с бебоците на познати, да видим...

# 31
  • Мнения: 3 597
Линк към калкулатор, който пресмята пола на бебето от смяната на кръвта на майката и бащата.
http://forumok.ru/who.html
 Joy Joy Joy Joy Калкулатора показва едно таблицата друга та не знам 50/50 %
При мен този калкулатор е грешен  Naughty Laughing

# 32
  • Мнения: X
Сверих я с три бебета, за които знам кога са правени.... еми позна за всяко от тях... Явно е на същия принцип...
P.S. Само за малката ми братовчедка не уцели... Изкара я момче, пък тя...
Стана ми интересно за таблицата на колежката ти, може ли да я питаш каква е и да споделиш тук, ако не е тайна?

# 33
  • Мнения: 9 443
Нямате ли някой по-обикновен калкулатор без обновявания на кръвта, че и датата на зачеване? Аз въобще не съм мислила кога съм заченала. Да не говорим, че при първото дете имах пропуснат цикъл, а на всичкото отгоре и по-дълъг от 31 дена цикъл. Сега, ако  трябва и да мисля за зачеването, ужасът ще е пълен. Така че моят метод за познаване на пола, най ми харесва - каквото излезе дете от мама, това е. Не може да се върне. Няма предварителна нагласа, няма разочарование. Mr. Green

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Вижте това Grinning за първото ми дете познава , а за второто ще видим 2016 Grinning
https://m.facebook.com/YourChildrensHappiness/photos/a.514980008 … 039594474/?type=3

# 35
  • Мнения: 3 597
Deer , при моите пак е на обратно . Абе ние не се вместваме в никакви изчисления май  Grinning

# 36
  • Мнения: 3 597
Момичета , казаха ми един начин , по който се разбира колко деца ще имаш и какви ще бъдат .  Laughing

В косъм от коса се нанизва халка /няма значение златна или сребърна/ и се държи над дланта на лявата ръка . Ако халката се вътри в кръг е момиче , а ако е като махало независимо на коя страна , просто да е в права линия е момче . След като първия път се завътри , се прави прекъсване като се вдига и пуска два пъти между палеца и показалеца . След прекъсването започва да показва дали ще има второ и какво ще е . После пак се прави прекъване по същия начин и се продължава за трето примерно Simple Smile

Който пробва нека сподели вярно ли му показва  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 235
Това последното ми го правиха, когато бях бременна и още не знаех пола. Показа, че ще имам три момчета. Е, засега имам едно - момиче.

# 38
  • Мнения: 9 443
В косъм от коса се нанизва халка /няма значение златна или сребърна/ и се държи над дланта на лявата ръка . Ако халката се вътри в кръг е момиче , а ако е като махало независимо на коя страна , просто да е в права линия е момче . След като първия път се завътри , се прави прекъсване като се вдига и пуска два пъти между палеца и показалеца . След прекъсването започва да показва дали ще има второ и какво ще е . После пак се прави прекъване по същия начин и се продължава за трето примерно Simple Smile


Ти се шегуваш нали? При всички съвременни методи  за контрацепция, колко деца ще имаш, го решаваш сама с партньора.

# 39
  • Мнения: 3 597
Ето още един метод , който можем да проверим :

Метода на инките :

Към едно постоянно число 49 се прибавя месеца на зачеване на бебето. От сумата,която се е получила се вадят пълните години на майката ,през които тя през по-голямата част от бременността си е била - като тук принципа е когато годините са напр. 22,6месеца се броят 23,а при 22,5 се броят 22г. И след това от разликата последователно се вадят числата от 1-9 до получаване на едноцифрено число. Ако то е нечетно е момче,а четно - момиче.

# 40
  • Мнения: 2 289
Не вярвам,че може да се намесиш в решаването на пола на бебето.

# 41
  • Мнения: 1 235
Ето още един метод , който можем да проверим :

Метода на инките :

Към едно постоянно число 49 се прибавя месеца на зачеване на бебето. От сумата,която се е получила се вадят пълните години на майката ,през които тя през по-голямата част от бременността си е била - като тук принципа е когато годините са напр. 22,6месеца се броят 23,а при 22,5 се броят 22г. И след това от разликата последователно се вадят числата от 1-9 до получаване на едноцифрено число. Ако то е нечетно е момче,а четно - момиче.

И инките нещо бъркат, защото според тях трябва да имам момче  Joy

# 42
  • Мнения: 3 597
Попаднах на една стара тема с анкета за метода на инките , там пише , че е с 98 % точност . А на мен ми се струва странно , това значи , че всеки месец пола се редува и че всички жени на една възраст трябва да имат еднакви деца , когато са заченали в един и същ месец  newsm78  Иначе пък да ви кажа , моите деца излизат правилно , сметнах и на мои приятелки , от 9 - 2 са с грешка  Thinking

# 43
  • Мнения: 1 235
Явно съм от онези 2%. От всички методи, които съм използвала, само някакъв календар китайски позна пола на дъщеря ми.

# 44
  • Мнения: 2
За втори пореден път мъжко

Общи условия

Активация на акаунт