Магията на изтока - тема 44

  • 29 361
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 74
Dara92, въпроса е в това , че ти си тълкуваш неща, които си видяла по един начин, другите го тълкуват по друг, затова хората са различни. По принцип няма как да знаеш нещо лично  за някой/някои, ако не си съвсем близо до тях, можеш само да  си правиш свои си заключения по тяхното поведение и изказвания. Но тъй като това поведение и тези изказвания са публични, т.е. за  пред феновете и въобще за пред целия свят, то няма как да си сигурна в истиността им, просто, защото не познаваш тези хора извън прожекторите и камерите, не си имала никакъв досег с тях. Ако им беше личен приятел, тогава можеше да взема под предвид мнението ти. И не, че за мен е проблем тази boys love, която ти си убедена, че я има, даже никакъв проблем не ми е, нямам и нищо против, но от малкото ми наблюдения върху ББ, моето мнение е, че Сънгри харесва жени, и по-лошото е, че имам усещането, че му харесва често да ги сменя, а трябва да ти кажа, че имам набито око, макар и слаба памет Wink За Дракона нямам никакво мнение, трудно ми е да си създам, просто не е от моята планета, предполагам някъде там от големия космически взрив се е родил.
Но най-големият ти проблем да влезеш в някаква комуникация с нас, (ако въобще искаш да влезеш, а може би само искаш да споделяш свои мисли), е че не желаеш да вземаш отношение по  никакъв друг въпрос освен тази boys love, дори и да е само свързано с ББ, сигурна съм, че има какво друго да споделиш за момчетата и творчеството им като техен фен.
И държа да ти кажа, че мен лично не ме дразниш, дори чета постовете ти, защото смятам , че всеки има право на свое мнение, колкото и извратено понякога да то.
Моето мнение е различно.Смятам ,че в едно реалити  може да опознаеш героя повече, отколкото съсед,приятел или роднина .Камерите се забравят скоро и водещи са емоциите ,а в реала познаваш близките си едностранно .
Не мисля ,че има някой български фен ,който да е изгледал/ изчел /всичко  за Джи ,изследвайки и търсейки отговори  .Тук  става въпрос за различен поглед, но и за различна степен на опознаване .Твърдя ,че аз също  не желаех  любовта на Джи да е 1 мъж.И поне предпочитах и  да е  Те или Топ,но ПРИЕХ избора му  и сега им се радвам ,като не са скарани.
Мисля ,че пишещите тук  ,които познават ВВ не желаят  Joyте да са би.
Скрит текст:
Сигурно ще им дойде много на някои..... ,но според мен почти всички са опитвали гей-секс , дрога и ......,но за мен е важна кой е музата на Джи ,а не  секса
.......................
 ДжиРи не са гей,а би.Сънри е женкар ,но има да си връща за първите 4 г ,когато двамата са спали в едно легло
Скрит текст:
дори секса им да  е бил ....не пълен
Скрит текст:
не анален
,а Джи е излизал с много момичета....
Сега  Ри за 3 дни обиколи Тайван,Сингапур и Шанхай  и навсякъде  с партита ЧРД ,но и / 3 явно платени /официални  бизнес срещи......,което  оправдава тура му.Не би трябвало да се ревнуват от жени ,но ......
 По време на турнето живееха неразделни  и според мен сега не са скарани



 ДжиРи, когато са разделени 2010/11


......................................

Това с комуникацията си права ,но въпреки ,че гледам филми,  дори  и нов филм.... на другия Джи- Oh My Venus  ...... , засега нямам желание да коментирам филми.

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 01:01 от Dara92

# 46
  • Toronto
  • Мнения: 683
Добро утро!
Ако се чудите дали да гледате  newsm39 днес Mr. Green


Много съм доволна от The King of Dramas, много динамично върви, почти всяка серия е инфарктна Laughing

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 06:44 от tuparowa

# 47
  • BG
  • Мнения: 4 457
Tупи, толкова ли е интересен този  The King of Dramas.
В очакване съм шоши да дойде да отчете едно 4-5 заглавия, които е изгледала почивните дни Grinning
freedoms, Ходещите са в почивка, обаче  от Running Man са решили да не ни липсват зомби апокалипсиса Joy

# 48
  • Toronto
  • Мнения: 683
Tупи, толкова ли е интересен този  The King of Dramas.

Гостче, на мен ми е много интересен, има само 10 серии преведени, продължавам на англ. щото не мога да чакам Laughing Виж първа серия и ако ти хареса, значи и нататък ще ти хареса, защото поне докъдето съм стигнала, няма лабаво, държат напрежението. 2в1 каза, че до края е така Peace

Междувременно в  newsm39 продължават с тренировките. Да имах и аз един такъв треньор, отдавна да съм се свършила Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 562
Гостче, това от последния епизод на Бягащите ли е, защото снощи мислех да го гледам ,но не ми остана време newsm78

А в рутракер The King of Dramas го има целият преведен на руски, и аз не съм го гледала този сериал, но щом е толкова интересен, мисля и аз да го погледна Laughing

А това с BB става вече мноооого досадно #Cussing out

# 50
  • BG
  • Мнения: 4 457
freedoms, нямам спомен, мернах го в allkpop Peace
Този The king of dramas не беше ли , Тупи, ти недей да ми четеш спойлера
Скрит текст:
с кофти край, аз затова се отказах навремето да го гледам

# 51
# 52
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи, ти недей да ми четеш спойлера
Гостче, ти нали знаеш, че ако искаш да накараш някого да направи нещо, му кажи "Недей!" Joy hahaha
Не, сериалът не предполага драматичен край, ама за всеки случай проверих Peace - не е. Да ви кажа и че във Вики е преведен на български.

# 53
  • Мнения: 640
Започнах да преглеждам старите теми ,за да видя дали имам пропуснат сериал и се оказа ,че
Hello! Miss е такъв. Защо ,забравила съм.Който не го е гледал и му се иска нещо
 ненатоварващо и комично ,да го започва. Simple Smile

нощен гост, за The king of dramas и аз съм останала с такова впечатление и съм го прескочила.

Колкото до Dara92, може би ,ако си слага снимките в спойлер ,няма да е толкова дразнещо ,поне за мен. Вече няма ,в какво да ме убеждава. Не ме интересува ,както не ме интересуваха и преди 3-4 год. приказките ,че   Джи Ди и ТОП спят в една стая и затова  Джи Ди пишел гениални песни. Тогава се радвах на това ,че G-Dragon е събирал средства за Детски рехабилитационен център и е дал собствени 350 000долара. Възхищавах му се ,така както сега се възхищавам  на Ноле за подобна дейност.

# 54
  • MJF
  • Мнения: 8 610
 bowuu

Ако това имате предвид The Lord of Dramas, гледалите го текущо ползвахме прозвището Антъни- страшен образ и половина.  Naughty само той може  да въдвори ред в кор. сериал  Mr. Green. И досега като много ме ядосат с корсериал се оплаквам на Антъни или питам "къде е Антъни  ruporuu". Kim Myung-Min и Jung Ryeo-Won чудесни а адаша Ши... забавен.
Аз съм на кънки но сега видях цели 2 серии  готови от Otona Joshi , така че ......

# 55
  • Мнения: 640
Otona Joshi има 7 епизода преведени на руски .Гледах ги ,но  ми доскуча. Не се разбирам с японските сериали.  Embarassed

Ако някой е гледал 30 епизод на I Have a Lover и има време да напише 2-3 изречения ,че май
ГГ
Скрит текст:
си е върнала паметта и няма да се даде на любовницата

# 56
  • Мнения: 9 212
....Да имах и аз един такъв треньор, отдавна да съм се свършила Heart Eyes
Малей и аз щях да съм фиданка с Джи за тренер. Laughing
Искам,искам,искам

# 57
  • Мнения: 640
....Да имах и аз един такъв треньор, отдавна да съм се свършила Heart Eyes
Малей и аз щях да съм фиданка с Джи за тренер. Laughing
Искам,искам,искам

Аз пък не го искам за треньор. Mr. Green Имам съвсем други планове Joy

# 58
  • BG
  • Мнения: 4 457
Оо, шоши, ти се появи, аз мислех, че си забягнала някъде почивнити дни,т.е. почивния ден и тъй те мислех и се тревожих, че си без техниката Joy пък ти с друго си била заета Grinning
Тупи, може пък да се бъркам нещо Thinking
pavlinaio,само 4 еп ми остават на сериала с Джери, но ако ми кажеш, че мога направо финалния да изгледам,ще те послушам  hahaha

# 59
  • MJF
  • Мнения: 8 610
нощен гост , ще наваксам като нищо за отчета  Laughing. Техниката е опасна ама аз не се предавам.
То тази седмица би трябвало  smile3502 да свърши, значи ме чака финал.
Otona Joshi 8 и 9 са готови на английски.

Общи условия

Активация на акаунт