ВТОРИ клас - 4 тема

  • 35 420
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 811
Става въпрос за 32СОУ. От общината май поемат разходите. Не плащат нито превоз, нито за треньор, а и обядът им е осигурен. Щели да имат един треньор на 5 деца, 2 часа тренировки преди обяд и 2 часа следобяд.
Ако е здрав и времето позволява, ще го пратя. Записах го, че трябваше да се правят списъците за застраховки, пък каквото сабя покаже.

# 676
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Ееех, де да имаше и при нас безплатно ски училище. А то никакво няма  Sad Завидях ви, да знаете. Не-благородно при това  Twisted Evil
За студа не се притеснявайте - в планината не се усеща толкова много, колкото в града. Аз съм карала ски на -23 градуса и си беше екстра. Е, не трябва да пипаш нищо метално без ръкавици, че залепваш моментално  Mr. Green

И аз не знам трикове за таблицата с пръсти, така че ще ми е интересно да споделите.

А Майнкрафт играят не само деца - Калоян гледа клипове на някакъв геймър в youtube, който звучи над 20-годишен. Но поне говори културно, за разлика от разните тийнове, които псуват на всяка дума  Sick

Калоян се е оплаквал от болки в коленете вечер и без да е карал скаралатина. Според мен са си точно от бързия растеж.

Момичета, какви безплатни закуски получават вашите деца? Аз съм приятно изненадана напоследък - освен филиите със салам и разните тестени неща, дават по-редовно плодове, а от миналата седмица и млечни продукти - кисело мляко, кашкавал.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 2 354
Привет, девойки Simple Smile
Ето го клипчето с трикчето за таблицата:
https://www.youtube.com/watch?v=D7cZlzsmf5Y
Много е забавен чичкото, интересно го обяснява. Аз бих могла да опиша, но няма да е така колоритно Simple Smile
Ето и "краснописа" на Марти. Това е преразказ на "Чичо Пейо". Най-много ме дразни тоз коректор дето го ползва за щяло и нещяло и ръцете й са като калинки вечер, а тетрадките... виждате сами  Joy
Скрит текст:

# 678
  • София
  • Мнения: 1 731
Ето го клипчето с трикчето за таблицата:
Охх, много се забавлявах. Вярно е гениално просто! А и английският много му се разбира. Много ми хареса.

За писането, мисля че на този етап е по-важно децата да се научат да пишат чисто - да не мажат и да не поправят. При нас дори това е непостижимо. А краснописът не се отдава на всеки.

Скрит текст:
Попаднах на статия, която ми беше изключително интересна. Дава доста различен поглед към прехвалените скандинавски системи и народи
http://webstage.bg/roditelstvo/1651-kak-otglezhdame-neblagodarni … o-vazpitanie.html
Според мен в този случай важи с пълна сила и за България

# 679
  • София
  • Мнения: 17 597


Хитро!!!!

# 680
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Привет, девойки Simple Smile
Ето го клипчето с трикчето за таблицата:
https://www.youtube.com/watch?v=D7cZlzsmf5Y
Много е забавен чичкото, интересно го обяснява. Аз бих могла да опиша, но няма да е така колоритно Simple Smile


Върхът! Паднах от смях. Има и други клипчета на същия образ, ще се забавлява,е довечера Simple Smile

# 681
  • София-Младост
  • Мнения: 23 400
И аз благородно завиждам на училищата, които са в тази програма за безплатно ски-училище. Навремето при дъщеря ми имаше и беше много приятно за децата.
Явно нещата се случват в училища с по-разтропани директори...вече почвам да се настройвам за преместване догодина, но да видим. На всяка РС едно и също-дисциплина...били един от най-палавият клас, но пък едни от най-умните... Embarassed
Светла, трябва да снимам какво закусват при нас. Аз понеже не го питам, а той сам няма да седне да разказва, но три пъти поне в седмицата освен закуската има и плод, който ми носи вкъщи.
Голямата ми дъщеря също в този период на израстване много я боляха колената. Беше 3-4 клас някъде, но направо се ревеше детето, че го боли вечер. Така че надявам се и при Ния на Мира да е нещо подобно.

Последна редакция: пт, 15 яну 2016, 10:51 от Ала-Бала

# 682
  • Мнения: X
Това умножение го има в математическата читанка на Златилов, но така на клип е много по-весело.
Моят юнак пък вчера си скъсал връзките на коляното, та се видяхме в приключение - Пирогов, шина, цяла нощ компреси с лед на коляното. Сега 25 дни ще е вкъщи.

# 683
  • София-Младост
  • Мнения: 23 400
Ееее това е много неприятно...по време на игра ли е станало? Или на тренировка някаква?

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 354
Ужас, Луси! Горкото ти момченце! И как така стана? На ски ли беше или е паднал нещо? Ох, изтръпнах! Бързо да минава! Hug

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Ох, Жас, съчувствам!  Hug

Аз тази година съвсем им загубих дирите на училищните безплатни закуски, нали пращам от вкъщи храна (днес https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/124939 … 57743739137_o.jpg Simple Smile ) и не сме коментирали с Гушкан. Съмнявам се обаче да има разлика с предните две години, иначе би направило впечатление на щерката и щеше да каже.

# 686
  • Мнения: 1 273
Това умножение го има в математическата читанка на Златилов, но така на клип е много по-весело.
Моят юнак пък вчера си скъсал връзките на коляното, та се видяхме в приключение - Пирогов, шина, цяла нощ компреси с лед на коляното. Сега 25 дни ще е вкъщи.

Леле, много лошо... Бързо възстановяване.  bouquet

# 687
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Милото момче, бързо възстановяване!

# 688
  • Перник
  • Мнения: 4 869
LUСY, много неприятно, дано да не го боли и да се възстанови бързо!

Гледах клипчето за умножението - в началото ми се видя сложно  Embarassed но бързо схванах идеята и ми хареса. Да видим Калоян как ще го възприеме.

# 689
  • Мнения: 2 038
Луси, бързо възстановяване на младежа  Hug

Трика с таблицата ми хареса и мен. Представям си обаче как Дребен започва да прави тези упражнения по време на тест, примерно, за да сметне 7х8 Simple Smile

Относно закуските, в нашето училище онзи ден са имали... сирене в пластмасова чашка.

Общи условия

Активация на акаунт