Клиника Афродита – доволни настоящи и бъдещи майки (2)

  • 68 876
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 663
Здравейте мили момичета, честито на новите мами, да са ви здрави и много да ви радват бебчетата!  bouquet
Отдавна не съм писала защото бях в абсолютен шок. Патилата ми започнаха септември когато прокървих заради отлепване на плацентата и образуване на хематом, лежах месец и половина в болница на системи,  а сега не излизам от вкъщи и до тоалетната ме беше страх да отида. Баев казва, че вече всичко е наред, но страха ми е огромен и докато не родя няма да се успокоя.
Vespova, стискам палци този път да успеете!  Praynig
kotashki, знам през какво си преминала, ужасно е...страховете само ние си ги знаем  Hug
Съсредоточи се върху положителните неща, стабилизирана си, не се натоварвай и скоро ще прегърнеш ангелчето!  Praynig

Бебеланче и Desi_n, последния минава бавно...
Как ще раждате, да сте живи и здрави и да родите прекрасни деца!

Vespova, успех и на теб, дръж ни в течение, не ти е за първи път, опита помага, но емоциите са същите.  Hug

# 46
  • Мнения: 186
това е най - важното, да имаш доверие на лекаря и с повече късмет винаги се получават нещата. А на теб кога ти е термина, нали и ти ще си в Св. София.... Rolling Eyes


Да там съм, термина ми е около 20 март, но аз съм с близнаци и планирано секцио, февруари ще разберем кога.

Mucuni, благодаря!  Hug

# 47
  • Мнения: 498
Така е, доверието  е много важно, също така и отношението на лекаря към пациента. Малко са тези, които намират време да ни обяснят и то на разбираем език, без надменно отношение...
Аз започнах, стискайте палци!
Радвам се за теб, стискам палци всичко да бъде наред! Hug
Какво решихте с д-р Баев?

Започнах с мерионал 150 единици, засега се чувствам добре, нямам главоболие като миналия път.

# 48
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Така е, доверието  е много важно, също така и отношението на лекаря към пациента. Малко са тези, които намират време да ни обяснят и то на разбираем език, без надменно отношение...
Аз започнах, стискайте палци!
Радвам се за теб, стискам палци всичко да бъде наред! Hug
Какво решихте с д-р Баев?

Започнах с мерионал 150 единици, засега се чувствам добре, нямам главоболие като миналия път.

Браво, само така!
Аз почвам другата седмица ако всичко е наред. Vespova, ти да не си висока и слаба хубава жена с тъмна коса?

# 49
  • Мнения: 315
Мили момичета, желая ви успех, леко да понесете стимулацията, да съберете хубави яйчица, да стигнете до трансфер и накрая гушкав резултат!  Hug

# 50
  • Мнения: 663
Бебеланче, теб те давам за пример между приятелки! Всички се чудят как си се решила при положение, че вече имаш едно дете...  Дръж се, баба Марта идва!  Hug
liliberta, как се справяте, аз съм щастливо недоспала! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 498
Така е, доверието  е много важно, също така и отношението на лекаря към пациента. Малко са тези, които намират време да ни обяснят и то на разбираем език, без надменно отношение...
Аз започнах, стискайте палци!
Радвам се за теб, стискам палци всичко да бъде наред! Hug
Какво решихте с д-р Баев?

Започнах с мерионал 150 единици, засега се чувствам добре, нямам главоболие като миналия път.

Браво, само така!
Аз почвам другата седмица ако всичко е наред. Vespova, ти да не си висока и слаба хубава жена с тъмна коса?

Висока и слаба съм, за хуба не знам, но благодаря. На прегледа последния път бях толкова развълнувана, че не обърнах внимание на момичетата след мен, там ли ме разпозна!?
При вас как са нещата?

# 52
  • Мнения: 571

Висока и слаба съм, за хуба не знам, но благодаря. На прегледа последния път бях толкова развълнувана, че не обърнах внимание на момичетата след мен, там ли ме разпозна!?
При вас как са нещата?

Знаеш ли, че май и аз съм те виждала, направи ми впечатление, че имаш много хубава коса!

Иначе 150 единици не е много, не би трябвало да имаш проблеми, сама ли си ги биеш, на мен ми беше много неприятно...

# 53
  • Мнения: 315

Висока и слаба съм, за хуба не знам, но благодаря. На прегледа последния път бях толкова развълнувана, че не обърнах внимание на момичетата след мен, там ли ме разпозна!?
При вас как са нещата?

Знаеш ли, че май и аз съм те виждала, направи ми впечатление, че имаш много хубава коса!

Иначе 150 единици не е много, не би трябвало да имаш проблеми, сама ли си ги биеш, на мен ми беше много неприятно...

mamaivana, да не си видяла мен, въпреки че не съм слаба, а пухкава жена...

Vespova, стискам палци всичко да е наред, но ми се струва слаба стимулация.

# 54
  • Мнения: 571
liliberta, не се съмнявам, че и ти си хубава жена, още повече нищо друго не разкрасява така както бременността и майчинството, може би защото щастието е неописуемо.  Hug

# 55
  • Мнения: 498
liliberta, не се съмнявам, че и ти си хубава жена, още повече нищо друго не разкрасява така както бременността и майчинството, може би защото щастието е неописуемо.  Hug
Ох, няма да си крива душата, завиждам ви за тази красота, дано и ние изпитаме това щастие!

# 56
  • Мнения: 663
liliberta, не се съмнявам, че и ти си хубава жена, още повече нищо друго не разкрасява така както бременността и майчинството, може би защото щастието е неописуемо.  Hug
Ох, няма да си крива душата, завиждам ви за тази красота, дано и ние изпитаме това щастие!
Мила Vespova, ще го изпиташ! Щом д-р Баев с мен успя, при положение, че другите се бяха отказали, не се съмнявай. Довери му се, той е от хората, които не се отказва, изпълнявай стриктно всичко и резултата няма да закъснее.  Hug

# 57
  • Мнения: 498
liliberta, не се съмнявам, че и ти си хубава жена, още повече нищо друго не разкрасява така както бременността и майчинството, може би защото щастието е неописуемо.  Hug
Ох, няма да си крива душата, завиждам ви за тази красота, дано и ние изпитаме това щастие!
Мила Vespova, ще го изпиташ! Щом д-р Баев с мен успя, при положение, че другите се бяха отказали, не се съмнявай. Довери му се, той е от хората, които не се отказва, изпълнявай стриктно всичко и резултата няма да закъснее.  Hug

Благодаря Mucuni, доверила съм се на д-р Баев и изпълнявам всичко на  100%, но знаеш как е по време на стимулация, и пръст да ти покажат, реагираш.

# 58
  • Мнения: 571
liliberta, не се съмнявам, че и ти си хубава жена, още повече нищо друго не разкрасява така както бременността и майчинството, може би защото щастието е неописуемо.  Hug
Ох, няма да си крива душата, завиждам ви за тази красота, дано и ние изпитаме това щастие!
Мила Vespova, ще го изпиташ! Щом д-р Баев с мен успя, при положение, че другите се бяха отказали, не се съмнявай. Довери му се, той е от хората, които не се отказва, изпълнявай стриктно всичко и резултата няма да закъснее.  Hug

Благодаря Mucuni, доверила съм се на д-р Баев и изпълнявам всичко на  100%, но знаеш как е по време на стимулация, и пръст да ти покажат, реагираш.


Vespova, няма да се поддаваш на настроения, само положителни емоции. Сега работата ти е да отгледаш качествени яйчица, другото го остави на професионалистите.  Hug

# 59
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Здравейте, не можахме да почнем миналата седмица и го отложихме за март месец, някои от изследванията ми не са добри...
Възможно ли е според вас, това че бях болна от грип и взимах антибиотик да е оказало влияние?

Общи условия

Активация на акаунт