Клиника Афродита – доволни настоящи и бъдещи майки (2)

  • 68 890
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 718
Vespova, вие сега сте на ниво стимулация ли?
между другото името доктор Баев ми звучи доста познато и от това което съм чела и чувала за него,наистина бил добър като човек и специалист. Така че мога само да пожелая успех!

# 31
  • Мнения: 315
Здравейте мили момичета и за много години!
mamaivana честит имен ден, да се свети името ти!
Пожелавам ви здраве, късмет и сбъднати мечти през новата година!  Hug

# 32
  • Мнения: 663
За много години и от мен!
Желая ви здраве и скоро да видите двете чертички! Hug

# 33
  • Мнения: 498
Vespova, вие сега сте на ниво стимулация ли?
между другото името доктор Баев ми звучи доста познато и от това което съм чела и чувала за него,наистина бил добър като човек и специалист. Така че мога само да пожелая успех!

Еми да, така се почва, изследвания, диагноза, при нас само ин витро може да помогне, инсеминацията не.
Да, д-р Баев е много добър специалист, а за Дойчев да не говорим, страхотен професионалист!

# 34
  • Мнения: 198
Здравейте мили момичета, честито на новите мами, да са ви здрави и много да ви радват бебчетата!  bouquet
Отдавна не съм писала защото бях в абсолютен шок. Патилата ми започнаха септември когато прокървих заради отлепване на плацентата и образуване на хематом, лежах месец и половина в болница на системи,  а сега не излизам от вкъщи и до тоалетната ме беше страх да отида. Баев казва, че вече всичко е наред, но страха ми е огромен и докато не родя няма да се успокоя.
Vespova, стискам палци този път да успеете!  Praynig

# 35
  • Мнения: 571
Здравейте мили момичета, честито на новите мами, да са ви здрави и много да ви радват бебчетата!  bouquet
Отдавна не съм писала защото бях в абсолютен шок. Патилата ми започнаха септември когато прокървих заради отлепване на плацентата и образуване на хематом, лежах месец и половина в болница на системи,  а сега не излизам от вкъщи и до тоалетната ме беше страх да отида. Баев казва, че вече всичко е наред, но страха ми е огромен и докато не родя няма да се успокоя.
Vespova, стискам палци този път да успеете!  Praynig
Ох, милата, важното е, че е минало, недей да се натоварваш с негативни мисли, че и психиката оказва огромно влияние в такива случаи.
Стискам палци да нямаш повече проблеми, в кой месец си вече?  Hug

# 36
  • Мнения: 9
Здравейте на всички бъдещи майки. Има  още доволни. Желая на всички много здрави бебчета ....  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 498
Здравейте мили момичета, честито на новите мами, да са ви здрави и много да ви радват бебчетата!  bouquet
Отдавна не съм писала защото бях в абсолютен шок. Патилата ми започнаха септември когато прокървих заради отлепване на плацентата и образуване на хематом, лежах месец и половина в болница на системи,  а сега не излизам от вкъщи и до тоалетната ме беше страх да отида. Баев казва, че вече всичко е наред, но страха ми е огромен и докато не родя няма да се успокоя.
Vespova, стискам палци този път да успеете!  Praynig

Леле kotashki, наскоро си мислех какво става с вас, дано да нямаш повече проблеми.  Hug

Desi_n, благодаря за пожеланията, надявам се. Ти родила ли си или си бременна?

# 38
  • Мнения: 9
Още не съм, тръпна в очакване на още 2-3 седмици, към края съм вече. Стискам палци всичко да е наред, не само при мен, а и при всички очакващи огромното щастие на живота  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 186
Ехо, привет и от мен!
Честито на новите мами, да са ви живи и здрави бебоците!  bouquet
kotashki, дръж се, страшното е минало, пази се, не се натоварвай допълнително.  Hug
Desi_n, разбирам те, аз съм с близнаци и чакам с нетърпение март месец, малкият ми казва мама кит, но е много горд, че ще става батко. Как ще раждаш и къде?
На момичетата, които започват, от цялото си сърце ви желая успех, заредете се с положителни емоции и чудото ще стане.  Praynig

# 40
  • Мнения: 9
Ами аз съм си доволна от д-р Баев и си оставам до край при него, включително и раждането, в Св. София. А ти къде ще разждаш, решила ли си вече ... Wink

# 41
  • Мнения: 186
Ами аз съм си доволна от д-р Баев и си оставам до край при него, включително и раждането, в Св. София. А ти къде ще разждаш, решила ли си вече ... Wink
О, не съм имала никакви двоумения, само на него имам пълно доверие, той направи възможно това да се случи! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 9
това е най - важното, да имаш доверие на лекаря и с повече късмет винаги се получават нещата. А на теб кога ти е термина, нали и ти ще си в Св. София.... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 498
Така е, доверието  е много важно, също така и отношението на лекаря към пациента. Малко са тези, които намират време да ни обяснят и то на разбираем език, без надменно отношение...
Аз започнах, стискайте палци!

# 44
  • Мнения: 571
Така е, доверието  е много важно, също така и отношението на лекаря към пациента. Малко са тези, които намират време да ни обяснят и то на разбираем език, без надменно отношение...
Аз започнах, стискайте палци!
Радвам се за теб, стискам палци всичко да бъде наред! Hug
Какво решихте с д-р Баев?

Общи условия

Активация на акаунт