Слагате ли...

  • 2 316
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
Е това пък що за глупост е.........  Rolling Eyes
Момиче или момче - че нали на детето му е еднакво студетно през зимата .....  Моето момченце на 3 годинки винаги има чорапогащник когато е студено......

# 16
  • София
  • Мнения: 2 857
az predpo4itam d amu sloja vatiran pantalon po debeli4ak otkolkoto 4orapogastnik minala zima ni podarixa dva broq ediniq smao podnosixme taq zima neznam kak ste e no ne mislq da mu slagam e nqma da go ostavq d amu e studeno no si ima vatirani pantaloni za taq rabota i polareni sasto

# 17
  • Мнения: 1 734
Боби не търпи чорапи на краката си. Само да ги усети че са там задължително си вдига краката и с две ръчички ги измъква. Така, че при нас ританки или чорапогащници са направо задължителни иначе ще ходи все с боси крака Wink

# 18
  • Мнения: 2 195
Аз не слагам,но ако ми се наложи да карам зимата в България със сигурност ще му обуя-защо да мръзне детето?По-важно е здравето му,не модата Sign Exclamation

# 19
  • Мнения: 6 206
А какво е искала да каже тази продавачка?
На 5-месечно бебе да сложа чорапи и отгоре дънките, да се прави на мъж ли?
Много ясно, че ще му сложа чорапогащник /супер дума  Wink / и отгоре панталона!
Че на мен зълва ми онзи ден ми даде от нейното момченце 18 бр чорапогащници, толкова малки и сладки, прибрах всички ританки и сега дори вкъщи си стои с чорапогащниче и къси панталонки. По-гъзарско е от ританки.

# 20
  • Мнения: 2 006
Аз ли4но слагам 4оропогащник само на рокля,не смятам за необходимо да се носи под панталон,но моята маймунка си е свикнала.Не съм фен на навли4ането пък и смятам,4е е по-здравосаловно ,естествено след проведен курс на закаляване Grinning Но изказвания от такъв тип-щот са мъже ку4ета ги яли Twisted Evil меко казано не одобрявам Close

# 21
  • Мнения: 229
Аз тепърва смятам да го правая. То аз си слагам, пък на бебето няма  Sign Exclamation  Confused:  Sign Exclamation . Кво като е момче, на 5-6 месеца е все пак. Егати продавачките, изказването им е супер смешно и тъпо #Silly
Една приятелка ми даде от нейното бебе чорапогащник, но ми направи впечатление, че много трудно се обува защото е тесен, а бебето не стои мирно и рита.
По-лесно ми се струва ританки да му обувам, че са по широчки.
 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 185
Разбира се, че съм слагала! Синът ми е носел чорапогащници през зимата до 5 години и половина. Тази зима не знам още, защото определено порасна, заякна и се закали детето, та може и само с по-дебел панталон да изкара, но досега си беше малък и ни най-малко не съм се притеснявала от тази част от облеклото му, нито пък той.

Но аз определено съм на мнение, че е по-важно да му е топло на детето, отколкото да е с модерна блузка над пъпа например  Shocked

# 23
  • Мнения: 1 041
Големият ми син ходеше с чорапогащник  от 1 г. до първи клас. Накрая носеше такъв без пети, защото в клас се проверявали момчетата и се подигравали, та беше намерил начин да го вдига заедно с крачолите нагоре при "проверка". На бебето пробвах, но се обуват трудно и предпочитам да е с ританки.

# 24
  • Мнения: 2 000
Никога до сега не съм се замисляла, че мога да му слагам чорапогащник. Може би защото и аз не нося. Той е януарско бебе и като мъничък му слагах ританки, обаче скоро пробвах пак да му ги обуя, но той не ги изтра и 1 час. Та сега му купих по дебели ватирани панталонки и мисля да го обувам с тях и с чорапи, без чорапогащник.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 664
Само през първата зима слагах чорапогащник на сина си. После минах на тънички памучни клинчета и къси чорапки.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Слагам разбира се! Има и мъжка чорапогащници колкото и странно да ви звучи, даже бях купила на мъжа ми за ски, но той естествено не го носи, но има такива

Общи условия

Активация на акаунт