Звездни компромати- 267 част

  • 71 283
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Гърдите й са последното фрапиращо нещо. Все едно гледам Елвира Георгиева по цици.

# 61
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031

Мислех, че само за мен е ужасТ

# 62
  • Мнения: 3 609
 Naughty Винаги съм мислела, че човешката простотия все пак има някаква граница..Някаква! Тази девойка разби всичките ми илюзии. Безумно жалка е! Блякс.

# 63
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Слави не спря да мята погледи обаче  и й прави боц няколко пъти  hahaha

# 64
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Ко туй нещо?
Скрит текст:

Ако този мъж се прави на жена, защо е по боксерки пред дукесата?!?  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 4 864
А тя нямаше ли дете Лейди Би?? Помня една  нейна снимка бременна с ярко зелена рокля

# 66
  • Мнения: 17 546
Ако този мъж се прави на жена, защо е по боксерки пред дукесата?!?  Rolling Eyes
Не е по боксерки, с дънкови къси гащи е. Laughing

# 67
  • Мнения: 4 291
може би е кампания за кауза. От тези дето тичат с токчета, ден в офиса с токчета и така....

# 68
  • Мнения: 17 546
Да. Макар и да не ми е ясно точно как токчета и къси гащи на тоя бизон са удобни за каузата.

Цитат
Вчера Уилям и съпругата му участваха в благотворителен търг в лондонското сити, където двамата трябваше да използват най-добрите си умения за убеждаване, за да съберат пари за различни благотворителни организации.

Те дадоха всичко от себе си, за да наберат средства за организацията SkillForce, на която Уилям е покровител и за SportsAid и Place2Be, на която пък Кейт е патрон.

# 69
  • Мнения: 511
Съвсем по гърди ли е била?
Къде да видя предаването?
СЕМ дали разрешават ?

# 70
  • Мнения: 9 710
Съвсем по гърди ли е била?
Къде да видя предаването?
СЕМ дали разрешават ?

Не съвсем, има камъчета по зърната.  Laughing
http://www.plovdivglas.bg/51420/skandalni-snimki-lejdi-bi-cfna-p … ci-pri-slavi.html

# 71
  • Мнения: 2 487
Хм, харесва ми формата им от тия снимки,  Blush  Embarassed

# 72
  • София
  • Мнения: 3 147
Вече се чудят с какво да се направят на интересни. Накрая - жалка работа като ефект.

# 73
  • Мнения: 1 446
Снимката на Дукесата е от благотворителна инициатива, били са там заедно с Уилям. Служителите са облечени атрактивно, за да привлекат повече внимание и средства.

# 74
  • Мнения: X
И аз, защото са естествени и непринудени, а нашите жалки "звезди" нямат една такава снимка - все пози, чупки, маркови парцали, силикон и кич...

Ко туй нещо?
Скрит текст:

Ако този мъж се прави на жена, защо е по боксерки пред дукесата?!?  Rolling Eyes
На Кейт много странно ѝ стои полата отпред, все едно има т*шаци в гащите

Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 01:00 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт