Фермата- сезон 1, тема 6

  • 58 759
  • 894
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 992
Ала - равностойни били - тя е тъпа като галош и куха като лейка! 1 игра да има за знания и е отписана!

# 466
  • Мнения: 12 937
Уф, да държиш кофи с разперени ръце значи е майсторлък, умение. Нищо ли повече не можаха да измислят. Crossing Arms
Много са смешни - точно 760г мляко.
Алла не е толкова проста, Голд, простачка - да, но проста - не мисля.

# 467
  • Мнения: 9 855
Представяте ли си Нора да спечели не само дуела, а и победител да стане Laughing .
Само си го представям, не вярвам да стане.
Аз съм за Норето, вчера пропуснах, не знам какво точно е ставало.
Обаче Алла от първа минута не мога да я дишам, признавам й трудолюбието и хъса, но това е всичко в нея.

Много е тъпо да обвиняваш хората, че били такива и онакива, когато ти самия си дори по-зле.
И доста е нахално да отидеш в друга държава, да живееш там, да родиш дете, да се омъжиш и да псуваш народа на тая държава, без дори да си направиш труда да научиш езика. Говори като циганка.
Ми друмо, бе, да ходи на по-добро място, с по-хубави хора!
Нали кат Русия няма втора тъй могъща на свИтА... да взиматся целая семья и поехали в СП или къде им душа иска.

# 468
  • Мнения: 12 937
Още нищо не е станало, отчасти гледах записи и на двете дуелистки. Нора пак каза колко е разочарована от Алла, но въпреки всичко я уважава. На Алла щяло всичко във фермата да й липсва - всяка тревичка и животинка, ах нидьей, сълзи, сополи.
Почва след рекламите.

# 469
  • Мнения: 4 992
Уф, да държиш кофи с разперени ръце значи е майсторлък, умение. Нищо ли повече не можаха да измислят. Crossing Arms
Много са смешни - точно 760г мляко.
Алла не е толкова проста, Голд, простачка - да, но проста - не мисля.
може би по-точното определение е 'елементарна'
Пак се оляха - 760 ГР - течностите се измерват в милилитри, литри и т.н.т

# 470
  • Мнения: 9 855
Дуелът на Нора и Алла е много по-вълнуващ от този между Митко и Симеон (поне за мен), въпреки че никъде не тече кръв.

За каква злоба пак каканиже тази твар?!?!?

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ей, евала на мадамите!!!!

# 472
  • Мнения: 4 711
Дуелът на Нора и Алла е много по-вълнуващ от този между Митко и Симеон (поне за мен), въпреки че никъде не тече кръв.
Така си е. Ама тя Нора май не е спала толкова, колкото даваха  Mr. Green

# 473
  • Мнения: 4 310
 Какво става, как върви дуела?

# 474
  • Мнения: 9 855
Какво става, как върви дуела?
Нора води в първа игра.

Алла видя сега какво е. Тя като злорадстваше на арената и то много по-грозно не беше лошо, сега е лошо. Пълна овца.

# 475
  • Мнения: 4 992


За каква злоба пак каканиже тази твар?!?!?
Ъо т;ва няма грам достойнство! Браво на Нора!

Забрави как тя викаше на чуждите дуели.. егати двойния стандарт!
И сметка ще им държи защо не я подкрепят. Айде бЕ!

# 476
  • sofia
  • Мнения: 458
няма такава злоба...пак някой й е виновен Sick

# 477
  • Мнения: 5 501
Алла казва, че щяла да победи Симо на дуел ... Защо ли съм скептично настроена? Grinning
А Нора трябваше да избере да играе първа. Така кравите са с пълни вимета и ще се доят по-лесно, но уви ...
Днес съм за нея. Хареса ми поведението й по време на агитациите. Дано победи и най-после разкара Алла от играта Praynig

# 478
  • София
  • Мнения: 2 388
Аууу, не мога да гледам как разливат мляко по земята. Грехота е.

# 479
  • Мнения: 9 855
В тази игра Алла ми се вижда по-добра обаче.
Мисля, че Нора ще е по-бавна. Tired
Прецака жестоко с избора да е втора. Confused

Дано Норка да спечели Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт