Светлината на моя живот - Тема 12

  • 52 632
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 766
Уау, излязоха нови невероятни снимки на Анас и Дипика зад кадър от сета на "Светлината"!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Дипика е пуснала тези снимки как всички на сета празнуват годишнината на Каника и й е пожелала прекрасни неща.  smile3501 Kissing Heart Two Hearts Явно отлично се забавляват днес на сета по повод празника й ...  ura Heart Eyes Flushed Анас и Дипика са очарователни и супер сладки ...  txtloves txtloves txtloves  lovekiss lovekiss lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts Каника/ Менакши и Нелу/ Сантош също са страхотни ...  newsm76 newsm76 newsm76 Много им се радвам ...  Flushed ppp Hands Clap Flushed family







# 706
  • Мнения: 2 592
В новата индийска серия Сурадж още не се е върнал с подаръците и любовта си при Сандия и семейството Laughing Heart Eyes но беше интересна Peace
новия проблем на  офицер Рати се очертава наистина да е Арзу ooooh!



 хич не си поплюва мацката smile3521 хвана лелята за гушата без да се колебае  #Crazy когато разбра че лъже за бижутата че са и откраднати Laughing
много се смях на Арун как се представя на бабата  Joy Joy Joy та чак Сантош примигва а Сандия се подсмихва Laughing Laughing още не са разбрали че идва от Хайдерабад/Пакистан а не от Хайдерабад/ Индия и когато Менакши казва че много странно говори бабата #Silly Сандия като прекарала месеци в Хайдерабад  и казва че там говорят на диалект урду* newsm78...явно чак като извади  сладките ще се разбере че е от Пакистан  newsm78 

# 707
  • Мнения: 8 457
Добър вечер светлинки  Hug Hug Hug
Роси HugСофи HugМиха HugИлианка HugРобин Hug
мерси за всички снимки ,колажи ,клипчета ,инфо и коментари които сте споделили  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Нпвите серии на Светлината са много интересни и сега и Сураджи като се  връща в къщи ще стане още по-интересно  smile3521
Сериите които ние гедаме в България са също много интересни макар и тъжни  smile3518

# 708
  • Мнения: 2 592
Добър вечер ЕНИ Hug bouquet
сериите които гледаме тук с превод направо ме шашват  с приказките на Сурадж и поведението на останалите гниди fight как се спотайват и лъжат начело с Арун Crossing Arms а Сандийка милата му се обяснява в любов по радиото  kiss обаче и Закир е истински приятел като му каза да и се обади защото това е същата Сандия която той обича безумно и да не гори мостовете между тях smile3521

# 709
  • Мнения: 11 766
Ето едни нови невероятни репортажи с Анас и Дипика от сета на "Светлината" днес - очаква ни поредната уникална и романтична сцена между Сурадж и Сандия!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves Не мога да им се нагледам ...  newsm76 newsm76 newsm76 Само каква прекрасна украса е направила Сандия за Сурадж и тяхната романтична вечер!!!  luvbed Kissing Heart Two Hearts loveuuu Two Hearts Той как й прошепна нещо в ухото, а после се скри, но тя го намери и така хубаво си го гушна отзад - а после той се извини и се гушнаха страстно!   txtloves txtloves txtloves lovekiss lovekiss lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts Обожавам ги ...  txtloves Kissing Heart Two Hearts love001 Oha!









https://www.youtube.com/watch?v=Mr1v6q75LRs

https://www.youtube.com/watch?v=2oXl6S0v4-4

https://www.youtube.com/watch?v=Gy3G9tYn8mU

Ето и 2 клипа с Анас, Дипика и другите зад кадър как снимат сцените с Чоту от вчерашния репортаж!!! Нашите сладури отново са уникални и как хубаво се смеят ... newsm18 Heart Eyes Flushed ppp Hands Clap



https://www.youtube.com/watch?v=9dZQvjGV_aE

https://www.youtube.com/watch?v=kv-7XbTYNhY

# 710
  • Мнения: 8 457
Софи  мерси  за разказа на новата серия  smile3525
От сериите които сега гледаме преведени по БТВ и ВОЙО аз не съм чак толкова изненадана от думите на Сурадж.Той изкара много тежки дни на пленения от терористите самолет и сега не се е отърсил още от това което се случи и затова действа така.Действа и говори машинално ,в момента е изпаднал в шок и нито мисли нито чувства нормално според мен .Пред погледа му убиха човек ,беше свидетел на издевателствата над невините пасажери на самолета ,самия него го накраха да направи неща които иначе никога не би  направил ,майка му едва не умря и след всичко това не може да се очаква ,че Сурадж ще бъде в норманото си състояние .Естествено на Сандия и е много тежко и изобщо не заслужава такова отношение от Сураадж ,Арун и другите Ратита ,много ми е мъчнио за нея ,че Сурадж така я напъди от къщи ,но и той самия ще съжалява за това което е направил и ще и се извини така както трябва и тя ще му прости и ще си се съберат пак  txtloves smile3521
Роска мерси за новичките снимки  smile3525
Красиви Сурадж и Сандия/Анас и Дипика  smile3521





Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 13:20 от Eny87

# 711
  • Мнения: 2 592
Ето едни нови невероятни репортажи с Анас и Дипика от сета на "Светлината" днес - очаква ни поредната уникална и романтична сцена между Сурадж и Сандия!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves Не мога да им се нагледам ...  newsm76 newsm76 newsm76 Само каква прекрасна украса е направила Сандия за Сурадж и тяхната романтична вечер!!!  luvbed Kissing Heart Two Hearts loveuuu Two Hearts Той как й прошепна нещо в ухото, а после се скри, но тя го намери и така хубаво си го гушна отзад - а после той се извини и се гушнаха страстно!   txtloves txtloves txtloves lovekiss lovekiss lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts Обожавам ги ...  txtloves Kissing Heart Two Hearts love001 Oha!








РОКСИ Hug страхотни са нашите влюбени Heart Eyes Heart Eyes txtloves
каквото и да напиша все ще е малко за романтиката която ни показват Анас и Депика loveuuu Heart Eyes Flowers Rose
дано ТАРА Hug ни зарадва и с гифчета от тази романтична вечер txtloves Two Hearts Kissing Heart

# 712
  • Мнения: 1 117
 wavey wavey wavey


 


Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 01:42 от Tara41

# 713
  • Мнения: 11 766

Уаууу, Тара златна си!!! Направо ме остави без думи ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts newsm76 smile3525 Пуснала си уникални гифчета от днешните репортажи!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Анас и Дипика са просто фантастични!!!  txtloves txtloves txtloves  smile3521 Oha! love001 ura Тези сцени между Сурадж и Сандия ще бъдат страхотни!!!  1dating People Cop Hands Clap Нямам търпение отново да ги видим заедно - как се прегръщат и се радват на любовта си ...  luvbed Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flushed ppp family Обожавам ги ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Two Hearts loveuuu

# 714
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug страхотни са нашите влюбени Heart Eyes Heart Eyes txtloves
каквото и да напиша все ще е малко за романтиката която ни показват Анас и Депика
loveuuu Heart Eyes Flowers Rose
От сериите които сега гледаме преведени по БТВ и ВОЙО аз не съм чак толкова изненадана от думите на Сурадж.Той изкара много тежки дни на пленения от терористите самолет и сега не се е отърсил още от това което се случи и затова действа така.Действа и говори машинално ,в момента е изпаднал в шок и нито мисли нито чувства нормално според мен .Пред погледа му убиха човек ,беше свидетел на издевателствата над невините пасажери на самолета ,самия него го накраха да направи неща които иначе никога не би  направил ,майка му едва не умря и след всичко това не може да се очаква ,че Сурадж ще бъде в норманото си състояние .Естествено на Сандия и е много тежко и изобщо не заслужава такова отношение от Сураадж ,Арун и другите Ратита ,много ми е мъчнио за нея ,че Сурадж така я напъди от къщи ,но и той самия ще съжалява за това което е направил и ще и се извини така както трябва и тя ще му пости и ще си се съберат пак  txtloves smile3521
Роска мерси за новичките снимки  smile3525
Красиви Сурадж и Сандия/Анас и Дипика  smile3521


Ени - напълно съм съгласна с мнението ти! Казала си го отлично ...  newsm10 Kissing Heart Two Hearts Аз мисля абсолютно същото ...  Hug Не одобрявам поведението на Сурадж спрямо Сандия в епизодите по Войо, но и според мен в момента той още е в голям шок след всичко, което преживя в самолета и след прострелването на Сантош!  smile3518 Пред него непрекъснато изникват тези картини - затова не осъзнава какво говори и наранява Сандия с думите си ...  Naughty Но както казах и преди - Сурадж опитва да убеди сам себе си, но истината е една: той обича Сандия безкрайно и не може да живее без нея!!!  txtloves txtloves txtloves В днешните епизоди по Войо много ми хареса, когато Сандия се обади по радиото и пред всички разказа за голямата им любов със Сурадж!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Той разбира се чу всичко - уж правейки се на разсеян, но не пропусна нито дума на своята Сандия, което е показателно, че не е спирал да я обича и няма да спре!!!  Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  lovekiss Може да говори едно, но мисли друго! Хареса ми и как Сандия му каза ВО АЙ НИ по радиото ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521 Oha! Сурадж тръгна да й се обажда, но си спомни отново случката при самолета и се отказа ...  no no no Закир се появи и му каза прекрасни неща!!! Той е страхотен приятел и на двамата ...   smile3501 Two Hearts  newsm76 После Сурадж звънна на Сандия да се видят - тя така се зарадва и как хубаво се обличаха двамата и си спомняха един за друг!!!  luvbed Kissing Heart loveuuu Въпреки, че беше тъжна - срещата им беше много емоционална и ми хареса! Така се гледаха двамата ...  txtloves txtloves txtloves Сурадж видя, че Сандия си е порязала пръста и веднага се притесни - а тя му каза, че се е опитала да готви - рязала лук и се порязала!  smile3533 В крайна сметка нищо не се получило ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Хареса ми как Сандия каза на Сурадж, че нейният дом е там, където е той и винаги ще бъде така!!!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts А най-много ми хареса, когато Сандия каза: "Сурадж, аз съм твоя съпруга. Станах част от твоето семейство, когато се оженихме. След толкова време АЗ ВЕЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ ТВОЕТО ТЯЛО, ОТ ТВОЯТ УМ И ТВОЯТА ДУША" luvbed txtloves hug Heart Eyes Flushed ppp Hands Clap newsm81 kiss Хареса ми и когато Сандия попита Сурадж дали той може да живее без нея - тогава Сурадж й каза: "Не мога да живея без теб Сандия"  newsm51 Kissing Heart Two Hearts newsm44 Flushed Но после за съжаление й каза, че не може и да живее с нея, защото нещо вътре в него му пречи в момента.  cry cry cry Каза й, че тя не е виновна и не иска да я наранява, но всъщност накрая пак го направи ...  Crossing Arms Нали отново стана дума за случката в самолета - той вини нея, че не я е послушал и е продължила да рискува живота им като се стреля с терористите.  Peace Сандия му каза, че тя ги е оставила на безопасно място в самолета - но той е излязъл - затова се е случило!  Cry Сурадж й каза, че няма как да не излезе щом вижда, че съпругата му е в опасност - искал е да й помогне!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Но после излезе и Сантош и от там станаха тези неща - тя пък искаше да защити него!  thumbsup Сурадж все това му е пред очите и затова днес докато спореха за ситуацията издруса, че ако там е била майката на Сандия, тя едва ли е щяла да рискува така!  bash Това я нарани много и тя си тръгна ... newsm45 Сурадж не беше прав да говори така, но според мен тези неща се изплъзнаха от устата му - той обаче не ги мисли наистина и скоро ще съжалява за тях ...  smile3503 Важното е, че Сурадж ще осъзнае грешката си и ще се извини подобаващо на Сандия по телевизията пред погледа на целия свят!!!  newsm44 newsm44 newsm44 А сега междувременно ще гледаме и други интересни и забавни моменти между Сурадж и Сандия!  smile3521 Two Hearts txtloves Въпреки, че в момента са разделени - са много красиви и много им се радвам! Отново имат много силни сцени ...  lovekiss lovekiss lovekiss

Софи  Hug - радвам се, че стоп кадрите, които пуснах са ти харесали ...  smile3525 hug txtloves Съгласна съм с теб!!!  newsm10 Kissing Heart Two Hearts

Нашите сладури Анас и Дипика са очарователни, невероятни, уникални - имат страхотна химия ...  txtloves txtloves txtloves luvbed Two Hearts Пълнят ми душата всеки път, когато ги гледам заедно в сериала или в живота!!!  newsm44 Heart Eyes Flushed ppp Hands Clap lovekiss Two Hearts Надявам се винаги да са така близки и да продължават да ни радват с общите си изяви! Много ги обичам ...
Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

# 715
  • Мнения: 11 766
Ухааааааа, излязоха още 2 нови уникални снимки на Анас и Дипика зад кадър от сета!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves smile3521 Oha! Тук отново са заедно с Каника/ Менакши и Нелу/ Сантош ...  lovekiss lovekiss lovekiss Каквото и да кажа за тях ще бъде малко - ВЕЛИКОЛЕПНИ АНАС И ДИПИКА ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  family Само как хубаво се смеят, снимат се и се забавляват заедно!!!  txtlovesHeart Eyes Flushed ppp Hands Clap  ura newsm08  Искам винаги да ги гледам така ...  Praynig Praynig Praynig  Каника и Нелу също са супер!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Без съмнение Анас, Дипика и екипа на "Светлината" са номер 1 - възхищавам им се ... newsm18 Kissing Heart Two Hearts txtloves loveuuu luvbed People Cop



# 716
  • Мнения: 8 457
Добър вечер светлинки  Hug Hug Hug
Роси Hug мерси за новичките снимки  smile3525Абсолютно си права ,че Анас и Дипика са великолепни  smile3521Перфектни ,красиви и харизматични ,аз и друг път съм го писала ,но пак ще се повторя ,че е просто удовлоствие човек да ги гледа заедно  и в сериала и извън него smile3521
Тара Hug отново си разкрасила страничките на темата ни с твоите колажи  и гифчета  smile3525
Чакам с нетърпение серията от която е клипчето със Сурадж и Сандия  в стаята им  smile3521Много хубаво ,че сценаристите ще ни зарадат с такава хубнава сцена между Сурадж и Сандия венага след завръщането му в къщи  smile3521Новия Чоту и бъдещата му булка Арзу хииич ама хич не ми се вярва да успеят да създадт магиуята  която  има между  Сурадж и Сандия .Момичето Арзу е симпатична ама е една такава нескопосана и хич няма чар в нея пък Чоту ами той  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78абе не ми харесва и това си е  smile3521Стават за второстепена двойка ,но не и за главни действащи лица  smile3521
От новите серии виждам ,че Чоту си има гадже  newsm78 ама май гаджето яко го клати и с майка си искат да го издоят ,а той си мисли ,че момемто е влюбено в него .Арзу пък вятър я вее на бял кон и е влюбена в Саламан Кхан май се казва оня артист  newsm78даже нали накара баба си да и вземе снимка с гол до кръста Саламан  Joy Joy Joy Joy Joy JoyБеше много забавна сцената когато бабата на Арзу отиде в магазина а купи снимката и продавача и дава снимка с напълно облечен артист ама тя вика неее искам да е без риза  Joy Joy Joy Joy Joyпродавача и Сандия едва се въздържаха да не се разсмеят  Joy Joy Joy Joy Joy JoyНо поне Сандия и бабата се запознаха така и бабчето ще си свърши работаа за която дойде в Индия .сега ще стане недоразумение с града Хайдерабат ,но предполагам ще се разясни в най-скоро времем и ще стане ясно ,че Арзу и баба и са от Пакистан .Хм това ,че Арзу ще е е терористка ми е малко страно ,защото тя нали попита баба си дали  всички в Индия смятат пакистанците за теросристи и  ми изглеждаше съкрушенна ,че ще я подоират в това като отиде там .Момичето е диво ама чак пък терорист  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78,нооооо ще видим как ще се развият нещата на там  newsm78
В серията от снощи Арун беше много забавен като говореше с бабата  ,явно доста се е заинтригувал от нея та прояви такъв интерес  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Гаджето на Чоту му каза ,че майка и искала да я ожени за някой  добре обезпечен мъж ,и каза на Чоту да поиска пари от Сурадж и Сандия той и каза ,че вече достатъчно са му помогнали и той ще намери пари от другаде  newsm78Интересно ми е това момиче дали иска парите ,за да  учи за журналист или просто иска да излъже Чоту и да му вземе парите  newsm78
Айде е вече да се връща Сурадж ,че е скучно без него  smile3521
Дипика в Делхи  smile3521




Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 18:20 от Eny87

# 717
  • Мнения: 8 457
Сериите от ВОЙО са много тъжни ,но и нтересни .Появиха се и Анкур и семейството му и те почнаха да се бъркат на Сурадж и Сандия и стана още по-голямо мазало  smile3511Ако ги оставят сами да си се разберат и не им се бърка никой от семействата им щяха да си оправят отношеноията много по-бързо ,а сега всички му говорят на Сурадж и той още повече се заинатява и си стои на думата ,че не иска да продължава да е със Сандия  smile3511А Арун нали много знае и самия той изгони Сурадж и Санидя от дома си ,а преди това колко приказки изприказва на Сандия ,а сега си седи ,спотаийва се и дума не казва ,а само се услушва като прасе в шума  smile3511 smile3511 smile3511
Иначе Анкур каза правилни неща на Сурадж ама нашия слуша ли неее набил си е тази идея в главата и е решил да бъде добър син на майка си и да не допуска лошата Сандия до дома си  smile3511Сантош и тя колко приказки изприказва ама Сураджи като го хване ината и не го пуска поне 50 серии  smile3511Добре че боговете и сценаристите обичат Сурадж и ще му вкарат ум в главата и той ще си върне Сандийка след около 2 седмици  smile3521
Оох колко много ме дразнят Арун  и двамта му глупави синове Викрам и Мохит дето са я подкарали тая песен ,че Сандия е виновна за това ,че са простреляли Снтош и Сурадж да не остане по назад и той им приглася ,че и на това от горе даже не само приглася ами и сам пее своя песен и още преди да изпишат Сантош от болницата той казал на Лакшман да приготви за Сандия жилище в казармите  smile3511
Ама и Сандияйка и тя бая преигра в този случай с отвлечения самолет  smile3511Още като му каза тогава при самолета на Сурадж да се прибира при другите и ,че тя не може да остави Раджкумар да избяга и ,че е изпълнила дълга си на съпруга и сега ще си изпълни дълга на полицай ,ми стана ясно ,че ще имат проблеми със Сурадж заради това.Сандия за първи път като че ли в този случай не можа да балансира между това да бъде добра съпруга и снаха и полицейската си професия ,тя иначе винаги успяваше да разграничава двете неща и да бъде доба и в двете и да не ощетява нито Сурадж и семейството си нито пък професията си ,но сега не успя.То и ситуацията беше много сложна ,всичко се обърка и Сандия я поставиха в много трудно положение ,в други случаи Сурадж винаги е бил зад гърба и ,но сега самия  той беше набъркан в драамта и Сандийка трябваше да се справя сама  smile3518
Сандия и Арун се конфронтираха много лошо ,после и при самолета Сандия каза на Сурадж ,че си е изпълнила дълга на съпруга ,сега ще си изпълни служебния дълг и хукна да гони Раджкумар ,Сурадж пък тръгна да спасява нея ,мама тръгна пък по Сурадж и стана тя кавато стана  smile3518Изобщо нещата се стекоха много лошо и сега заради всико това Сурадж и Сандия се разделиха и си казаха много тежки думи  smile3518Те са първите хора които се карат заради това кой колко обича мама  smile3511Другите за какви неща се разделят те двамта заради мама се разделиха  smile3511Сурадж я обиди много Сандия като и каза ,че не обичала Сантош ,че не я била възприемала като истинска майка  newsm78Може би до известна степен е прав ,но като я знам Сандия колко е нахъсана и колко обича да си свърши работата до край и никога не изпуска лошите ми се струва ,че и родната и майка да беше пак щеше да постъпи така .Само че ако Сантош и беше родна майка изобщо нямаше да се стигне до изгонването на Сандия от къщи ,колкото Чави биха изгонили ,толкова и Сандия щяха да изгонят ако беше родна дъшеря на Ратитата . smile3518
Сандия си му го каза на Сурадж ,че тя е професионално подготвена ,това и е работата и че той и мама не е трябвало да се месят ,а да си останат в самолета .Ама пък Сурадж как да си кротува докато жена му може би умира или пък мама как да седи докато сина и е на вън сред хвърчащите куршуми  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Но и Сандия не можеше да остане при Сурадж и Сантош в самолета и да допусне Раджкумар да избяга  newsm78Изобщо ситуацията си беше много сложна ,всичко се обърка и сега нашите двама влюбени са разделени заради това  smile3518

# 718
  • Мнения: 2 592
Разминахме се и в новата серия с романтичната вечер на Сурадж и Сандия txtloves loveuuu newsm51 но утре  ще ни се реваншират двойно Laughing Laughing освен джиджи /биджи smile3521 Сандийка е задействала и подчинените си да обискират  баба Раши  #Silly
което може да разсърди отново Арун Laughing Joy Joy Joy Joy


# 719
  • Мнения: 11 766
Ето едно невероятно клипче с Дипика от тази сутрин в Делхи. До колкото разбрах е била и на някакво събитие там - тук поздравява феновете си. Очарователна е ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves



https://www.facebook.com/deepikasinghfanpage/videos/vb.104646636 … otif_t=live_video

Още снимки на Дипика от днес в Делхи - дори е ходила на шопинг и се е обличала с бурка ...  smile3533 Two Hearts Kissing Heart







Днес бащата на Дипика има рожден ден - тя пусна тази снимка с него като му честити и му пожела всичко най-хубаво!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Аз също му желая да е жив и здрав - винаги да бъде до тях и да ги радва ... smile3525 newsm76 Two Hearts Flushed nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт