Светлината на моя живот - Тема 12

  • 52 616
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 390
И какво сега, не разбрах Crazy Аз добре дошла ли съм в другата тема, след като си чакам Арзу и Чоту в действие, а не Сурия. Все пак си гледам сериала.....шегувам се момичета  Joy Joy Joy Знам, че съм добре дошла Laughing Hug

Роси  Hug Hug  Hug златни кокошки много, не са решили, не са променили изцяло сюжета. Пък, ние нека си гърмим с чифте пищови колкото си искаме  Wink
Ще видим,  Whistling
каквото и да си говорим, това природно чудо индийският сценарист решава. А до сега видях, какво ли не.

Илианка, Ени, Софи, Симона, Мими, Тара, Робин  Wink
 Hug Hug Hug Hug


Чувствай се поканена  smile3525 smile3525 smile3525
Няма да се учудя, ако посоката на сюжета се смени ей така за спорта. С тези мисии на Сандийка, нищо чудно да ни изненадат...

# 751
  • Мнения: 33
момичета записвам се във вашата група,ако ме приемете разбира се...
фенка съм на сериала,но ви чета коментарите и разбирам,че вие сте мноооого по-напред от мен,та се зачудих,от къде да намеря сериите ,че наваксам,аз съм до момента след трансплантацията на бъбрек на Сантош

# 752
  • Мнения: 390
момичета записвам се във вашата група,ако ме приемете разбира се...
фенка съм на сериала,но ви чета коментарите и разбирам,че вие сте мноооого по-напред от мен,та се зачудих,от къде да намеря сериите ,че наваксам,аз съм до момента след трансплантацията на бъбрек на Сантош

Добре дошла! Влез в следващата темичка!

# 753
  • Мнения: 11 766
момичета записвам се във вашата група,ако ме приемете разбира се...
фенка съм на сериала,но ви чета коментарите и разбирам,че вие сте мноооого по-напред от мен,та се зачудих,от къде да намеря сериите ,че наваксам,аз съм до момента след трансплантацията на бъбрек на Сантош

Здравей и добре дошла в темата!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Радвам се, че феновете на "Светлината" се увеличават!!!  newsm44 newsm76 Two Hearts Ние гледаме сериала напред на хинди като четем резюмета за епизодите на английски ...  Flushed ppp Hands Clap Тази тема обаче вече мина 50-та страница и повече нямаме право да пишем в нея.  Peace Така, че заповядай в новата - ето ти линка: Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=900244.0;topicrefid=20

Общи условия

Активация на акаунт