Светлината на моя живот - Тема 12

  • 52 631
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 628
Здравейте момичета! Не сте много активни тези дни. То и аз не съм, особено в гледането на сериала в Индия, но ви нося сега едно инфо за предстоящите епизоди. Оказва се, че сценаристите започват да се повтарят частично, сега нашата Сандия ще ходи на мисия, забележете ТАЙНА, този път в Пакистан. За целта отново семейството трябва да е в неведение за това, къде и защо отива тя. Сега остана да я "убият" втори път и вече наистина няма да я приемат обратно в къщата, ако ще света да пада. Точно се разбраха със Сурадж след смъртта на Мохит и пак ще ги разделят с нова мистерия. Еееее, това вече е прекалено, да приключва сериала по-добре ще направят, отколкото да си играем на котка и мишка - събираме ги, разделяме ги, събираме ги, разделяме ги. Нали сега ще женят Чоту, как така ще заминава, много ще ми е интересно в каква посока ще насочат мисия "Пакистан" и какво ще последва от тази мисия... То е ясно, че предстоят ПРОБЛЕМИ...

Sandhya goes Pakistan, Suraj and Bhabho get tensed:
The upcoming episode of Diya Aur Baati Hum will show that the entire Rathi family was happy in Chotu’s wedding preparation. Sandhya and Suraj were super excited for Chotu and Aarzoo’s wedding but soon a twist enters in their life. Some police constable comes to Rathi house and asks her to come to the police station. Sandha reaches to the police station where she asked go to Pakistan for a mission.
Sandhya gets sad because she does not want to go leaving her family. Sandhya again asked not inform about it to anyone. Sandhya returns to home sadly which makes Bhabho and Suraj tensed. Bhabho doubts on Sandhya must be hiding something while Suraj tries to know about Sandhya’s problems. How Sandhya will handle upcoming problems.




Илиянче Hug вече като чуя "тайна мисия" и ми се вдига кръвното Joy Joy Joy Току що свърши една, сега друга почва smile3511

Все пак вярвам, че Сандия си е научила урока от предния път и сега или ще им каже по някое време, или ще измисли нещо друго, но без мнима смърт Naughty smile3521 Поне се надявам...
Пише, че Сандия ще бъде тъжна, че заминава и няма да им каже, сигурно да не ги тревожи, знам ли newsm78 Надявам се после да го направи newsm47
Но ще бъде интересно, нашето момиче ще трябва да издига флага на Индия в Пакистан:

Well, Sandhya is now on her next mission, and will be seen going to Pakistan for a summit meet happening between India and Pakistan. On going there, Sandhya will get to know that it is impossible to hoist the Indian flag in Pakistan on the Republic Day.
So from here will begin the new challenge for Sandhya. And she will proclaim that she will at any cost hoist the Indian flag in Pakistan on 26 January, which happens to be India's Republic Day.
Of course, Sandhya will have lot many hurdles to pass in achieving her goal. And as reported in media, popular actor Deep Raj Rana has been roped in to essay a terrorist in Pakistan. And Sandhya will have to face the terrorist next, before bringing back glory to her country.
Will Sandhya succeed in hoisting the India flag?
We tried calling Deepika but did not manage to get her on the line.
Get ready for this patriotic fervor in your favorite show...


Ето този господин (Deepraj Rana) ще играе пакистански терорист:

Много му тича hahaha Направо като от мафията Joy

Да видим какво са ни подготвили сценаристите newsm53




# 736
# 737
# 738
  • Мнения: 203
Романтичен момент между Сурадж и Сандия ни очаква

# 739
  • София
  • Мнения: 1 822


Но ще бъде интересно, нашето момиче ще трябва да издига флага на Индия в Пакистан:




И на Еверест, да го забоде...все тая. Сори, но този път, не намирам нищо интересно   PeaceПовтарят се, до безкрай  Laughing Е, поне явна да беше, тази пакистанска мисия  ooooh!
Интересни са ми, но Арзу и Чоту. И определено, вече започвам да си мисля, че сценаристите си сондират мнение, ако харесат новите влюбени, ще продължат любовната тема с тях. А Сурадж и Сандийка, ще са подкрепящите.
Пакистан е  много болна тема за индийците, направо се чудя, как се хванаха с нея. Та в тази, връзка си мисля, до колко ще им стигне смелостта да я направят, по-дългичка Whistling

# 740
  • Мнения: 10
Ба си простотиите, направо спирам да го гледам вече. Как да е интересно, като го излъчват с години и вече няма какво да дават, та започнаха да повтарят мисиите. Не, този път не съм съгласна със сценаристите. Аз нямах време да го следя и четях единствено вашите коментари, но за мен сериала приключи още с раждането на близнаците на Сандия. Другото не ме интересува. Те още не са разказали за предишната мисия, сега пък друга. Май имам чувството, че докато не убият Сандия няма да мирясат. Дай ще гледаме докато сме живи едно и също нещо, което никога няма да има край. Ми то става вече безинтересно

# 741
  • Мнения: 11 766
Аз пък ще продължа да си гледам сериала с голям интерес, както до сега!  Hug В крайна сметка никой никого не задължава да го гледа или не - на който не му е интересно може по всяко време да го приключи ...  Peace За мен този сериал е различен от всички останали индийски - и преди съм го казвала. Просто е на светлинни години!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И това не се е променило - тук всичко се базира на една голяма, уникална и безкрайна любов - тази на Сурадж и Сандия  ... txtloves txtloves txtloves На тяхната подкрепа и доверие!!! Такова нещо не се случва често ...  newsm76  Kissing Heart Two Hearts Има много сериали и в тях може да кажем, че нещата са еднакви и безинтересни. В този поне за мен не е така - но всеки си има мнение ...  smile3503 Колкото до мисията - излезе някакво инфо и всички веднага се ядосваме и го мислим предварително - а според мен трябва да изчакаме да видим дали наистина ще е така ...  Peace Понякога в тези спойлери преувеличават нарочно ...  Wink Не мисля, че тук става дума за подобна тайна мисия - нито пък някой ще се прави на умрял ...   newsm78  Едва ли сценаристите ще повторят подобна история толкова скоро ...  Laughing В едната статия се говори, че Сандия ще опита да издигне флага на Индия в Пакистан за деня на републиката 26 януари - така, че това ще е скоро ...  Peace

Мими - благодаря за клиповете!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сурадж и Сандия са уникално сладки!!! С всеки изминал ден ги обичам все повече - няма друга такава двойка!!!  luvbed txtloves Two Hearts Kissing Heart Oha! Heart Eyes Flushed Толкова са готини, сладки и прекрасни - Анас и Дипика са номер 1!!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

В това видео до колкото разбрах Сандия си приготвя багажа, за да замине за адреса, който са й дали на Арзу в Хайдарабад - тя си мисли, че това е Хайдарабад/ Индия, където се обучаваше - но ще се окаже Хайдарабад/ Пакистан!!!  Peace Може би когато разбере ще има някакви проблеми, но не вярвам да има чак такива тайни мисии - защото в статията за пакистанския терорист пише, че той ще създаде хаус в живота на Сурадж и Сандия!  Peace Което пък може да значи, че и двамата ще са замесени в това - вероятно заради Чоту.  Thinking Надявам се отново да видим и екшън, където Сурадж и Сандия пак заедно да се справят с всичко - както в Мисия Махабали ....  Praynig Praynig Praynig

Във видеото се казва също, че Сурадж и Сандия ще видят Чоту с другата му приятелка.  smile3501 Тази пък харпия не мога да я трая ...  bash Мен лично не ми е интересен любовния живот на Чоту, както и нещата около него и Арзу - не бива да прекаляват с тях или с баба й и роднините й, защото много бързо ще съжаляват ...  Praynig Praynig Praynig Аз не мисля, че сценаристите ще рискуват да сложат друга двойка пред Сурадж и Сандия - това би било отвратително и глупаво ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ако го направят зрителите ще се откажат да гледат сериала - а и от компанията отлично знаят, че Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия са златната им кокошка и че хората обичат само и единствено тях ...  txtloves txtloves txtloves ppp Hands Clap lovekiss Two Hearts Светлината на моя живот са само и единствено СУРИА - моля се и се надявам винаги те да са главната и основна двойка в сериала!!! Другите винаги трябва да са на заден план, както до сега ...  Praynig Praynig Praynig  txtloves Kissing Heart Two Hearts loveuuu luvbed Аз следя нещата отблизо и знам нагласата на публиката - както и мненията на хора от екипа, които ни увериха, че ще е интересно и че Сурадж и Сандия винаги ще са в центъра на нещата ...  Flushed ppp Hands Clap Flushed family Надявам се наистина да е така ...  Praynig Praynig Praynig

Тези дни нямах възможност да пиша така често, но това не значи, че съм се отказала от сериала.  Mr. Green По-късно ще пусна и новата тема, където всеки, който обича сериала, героите и актьорите в него е добре дошъл ...  smile3525 Two Hearts People Cop Аз лично тези дни от завръщането на Сурадж се наслаждавам максимално на епизодите в Индия - видя ли Сурадж и Сандия заедно друго не ме интересува ...  smile3521 txtloves luvbed А гледам, че ни чака и още любов и романтика - нямам търпение ...  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Flushed Praynig

Благодаря на всички ви за коментарите, разказите на епизодите, снимките, клюповете и колажите, които сте пуснали!!!  bouquet bouquet bouquet

Все повече се убеждавам, че няма по уникален екип от този на "Светлината" - актьорите са блестящи начело с Анас и Дипика ...  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes Flushed family ... newsm18 Много ги обичам ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Надявам се колкото и да продължи сериала - финала да е щастлив и Анас и Дипика да си играят до края в него и винаги Сурадж и Сандия да са главната и основна двойка! Има още доста неща, които може да развият за тях ...
 Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves family

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 18:13 от Roxis

# 742
  • Мнения: 8 457
Добър вечер светлинки  Hug Hug Hug
Роси HugМиха  HugМими Hug Hug мерси за новичките и инересни клипчета от сета на Светлината  smile3525 smile3525
Робин HugИлианка Hug мерси за новото инфо  smile3525 smile3525Мисля ,че новата мисия няма да е като мисия махабали ,Сандия вече би трябвало да си е научила урока какво се случва със Сурадж и фемилито тя като ги остави за малко ,пък  и е доста скоро сценаристие пак да повтарят  същия сценарий  newsm78Сандия ще се опита да издигне флага на Индия за Деня на Републиката ,но няма да и дадат и тя встествено ще направи всичко възможно ,за да си постигне целите  smile3521Робин е сложила снмката на новия терорист ,а аз ви нося малкоинфо за него .Робин ама наистина си е като мафиот  smile3521

http://www.india-forums.com/tellybuzz/buzzin-hot/29751-actor-dee … aur-baati-hum.htm

Софи Hug мерси за стоп кадите от сношния епизод на Светлината в Индия  smile3525Мнооого сладки бяха Сурадж и Сандийка гушнати под завивката и после и в магазина като купуваха бижу за Арзу  smile3521
Не ми се вярва ,че новата двоийка Арзу /Чоту ще успеят да изместят Сурадж и сандия като централна двойка  newsm78Всъшност няма нищо лошо и новите да гледаме ,сега с по-дългите епизоди има време и за Чоту и Арзу и за Сурадж и Сандия  smile3521Лично мен не ми харесват като двойка  новити ,е аз всъшност не съм ги гледала заедно де ,но по отделно не ме кефят така че и  заедно не ми се вярва да ми харесат  smile3521Сураджи и Сандийка са друга работа ами те са просто Светлината на моя живот ,а другото всичко е някакъв пълнеж  smile3521
Новичко от Дипика  smile3521
Под тази снимка беше написала ,че е от рано сутринта ,явно са снимали по това време  smile3521



Под тази беше написала Вижте кой намерих в гардероба или нещо такова ,по памет го пиша  Joy Joy Joy Joy Joy



Нелу и Анас и в живота си се обичат много  smile3521


Последна редакция: сб, 23 яну 2016, 12:46 от Eny87

# 743
  • Мнения: 2 592
DUBH* e за любовта и живота на Сурадж и Сандия  loveuuu събрани  от  МАМА  #Silly
по волята на Боговете newsm10
всички останали  в този сериал не могат дори малко да се  доближат до химията която има м/у Анас и Депика Two Hearts love001 затова сценаристите могат да си позволят  всичко Wink достатъчно е да ни пуснат после романтична фантазия  на двамата Heart Eyes Scatter Heart Eyes Scatter Kissing Heart Two Hearts kisssmile3521


 Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 628
DUBH* e за любовта и живота на Сурадж и Сандия  loveuuu събрани  от  МАМА  #Silly
по волята на Боговете newsm10
всички останали  в този сериал не могат дори малко да се  доближат до химията която има м/у Анас и Депика Two Hearts love001 затова сценаристите могат да си позволят  всичко Wink достатъчно е да ни пуснат после романтична фантазия  на двамата Heart Eyes Scatter Heart Eyes Scatter Kissing Heart Two Hearts kisssmile3521


 Heart Eyes



Софи smile3525
Ако е реалност, а не фантазия още по-добре
newsm47

# 745
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
DUBH* e за любовта и живота на Сурадж и Сандия  loveuuu събрани  от  МАМА  #Silly
по волята на Боговете newsm10
всички останали  в този сериал не могат дори малко да се  доближат до химията която има м/у Анас и Депика Two Hearts love001 затова сценаристите могат да си позволят  всичко Wink достатъчно е да ни пуснат после романтична фантазия  на двамата Heart Eyes Scatter Heart Eyes Scatter Kissing Heart Two Hearts kisssmile3521


 Heart Eyes



Софи smile3525
Ако е реалност, а не фантазия още по-добре
newsm47

РОБИН Hug така е  loveuuu но нали виждаш - съберат ги за 10/15 серии  Heart Eyes
покажат ни страхотна романтика Scatter Heart Eyes и после като  започнат сценаристите да ни късат нервите с  драми  Rage а двамата са създадени за любов и усмивки не за лудост и рев до втръсване smile3521 smile3511

# 746
  • Мнения: 11 766
Здравейте МОМИЧЕТА Hug  bouquet
Сураджи и Сандийка са фантастични Two Hearts smile3521 любов красота и романтика  безкрай Heart Eyes loveuuu


 Heart Eyes  Heart Eyes

 love001 newsm51

 
 Heart Eyes

..а какво става с другите newsm78 все още не разбирам ясно от резюмето  33uu
wavey wavey wavey



Скрит текст:

Софи, благодаря ти за уникалните стоп кадри от моментите със Сурадж и Сандия във вчерашния епизод в Индия!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Тара, благодаря и на теб за уникалните колажи от епизода в сряда - Сурадж и Сандия и в сряда и вчера имаха ВЕЛИКОЛЕПНИ СЦЕНИ!!!  txtloves txtloves txtloves Колкото пъти ги гледам, толкова повече ги обиквам - страхотни са!!!  luvbed Two Hearts newsm44 И когато тя му направи романтична изненада и го чакаше в стаята им и вчера, когато се гушкаха под одеялото, също и после, когато ходиха за подарък на Арзу и Сурадж хареса едни гривни за глезените и ги сложи на краката на Сандия!!!  smile3521 smile3521 smile3521 Когато имам време ще си кажа по подробно мнението за тези моменти ...  lovekiss lovekiss lovekiss

Софи - по отношение на другите. Когато Чоту закара бабата на Арзу и спря до бензиностанцията се появи другата му приятелка - бабата говореше по телефона и там каза, че след като Арзу се ожени ще даде като зестра незнам си колко хиляди - и Прея - тази на Чоту чу и му каза да приеме брака с Арзу.  newsm78 Да вземели парите и после да се разведе с нея - та да са заедно ...  Peace Чоту първо отказа, но тази почна с фасоните, че не го обичала и той се съгласи - затова сега ще се жени за Арзу, но не я е виждал - даже не иска да гледа снимката й ...  ooooh! Не мога да повярвам, че Чоту се съгласи на такова нещо ...  Naughty Иначе бабата искаше да каже, че е от Пакистан/ Хайдарабад, но те не я разбраха и помислиха, че е от Индия/ Хайдарабад и се съгласиха на брака - пък Арун явно е хвърлил око на бабата! Много се смях с него днес ...  Joy Joy Joy Бабата даде сладки на семейството, на които пишеше адреса - но Сандия така и не го видя, а после лакомницата Мена ги излапа ...  hahaha hahaha hahaha Така и не видяха кутията - вчера много се смях как Менакши лапаше сладките и облизваше станиьола - даже се намаца ...  smile3532 Викрам се оплакваше, че вече няма продавачка в магазина си пък Мена предложи така и така Чоту вече му е брат - като се ожени и доведат момичето да вземат нея да им работи ...  smile3503 Сандия разбра, че някаква жена от Пакистан е в Индия и прати хората си да я обискират и проверят мястото, където е отседнала - оказа се бабата на Арзу, ама Сандия не знае ...  Peace

Днес полицаите дойдоха и направиха обиск, но нищо не намериха ...  Peace В това време Сандия, Сурадж, Сантош, Арун и Менакши пристигнаха на същото място да се видят с бабата и да донесат дарове за сватбата - Арун обаче последен, понеже тръгна да рецитира поеми ...  Joy Joy Joy Сантош му се скара - а той даже метна бастуна ...  smile3533 Пред бабата се прави на много изтънчен - чак си заглади прическата ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Бабата даде адреса си на Сантош, но тя не можа да го прочете и искаше да го даде на Сандия - Сурадж го взе, но Мена нали е бърза го грабна и си го сложи в чантата - в къщи щяла да им го даде.  newsm78 И никой не подозира, че момичето е от Пакистан - като видяха полицията отвън те казаха на Сандия, че са претърсвали дома на жена от Пакистан и всички буквално се потресоха - даже се изплашиха - как има хора от Пакистан тук ...  smile3506 Ако знаят, че готвят сватба с момиче от Пакистан ще им призлее ...  Whistling Арзу за сега не ми изглежда лоша, но някак не ми допада. Сандия и Сантош говориха с нея по телефона - Сантош май й каза за някакъв ритуал, но тя даже не разбра какво е това ...  Wink

На връщане Сурадж и Сандия видяха Чоту под ръка с Прия, после с нея и на мотора и слязоха, за да го видят - като го попитаха кое е това момиче ...  smile3501

А за утре дадоха как Менакши звънна на лелята на Арзу и й каза, че Сандия и Сурадж ще дойдат в Хайдарабад, за да се запознаят с тях - да не се притеснява етърва й била полицейски инспектор ...  newsm44 В епизода Сантош каза на Сурадж да купи билети за него и Сандия - дано заминат заедно за там, не искам тя да ходи сама ...
  Praynig Praynig Praynig

# 747
  • София
  • Мнения: 1 822
И какво сега, не разбрах Crazy Аз добре дошла ли съм в другата тема, след като си чакам Арзу и Чоту в действие, а не Сурия. Все пак си гледам сериала.....шегувам се момичета  Joy Joy Joy Знам, че съм добре дошла Laughing Hug

Роси  Hug Hug  Hug златни кокошки много, не са решили, не са променили изцяло сюжета. Пък, ние нека си гърмим с чифте пищови колкото си искаме  Wink
Ще видим,  Whistling
каквото и да си говорим, това природно чудо индийският сценарист решава. А до сега видях, какво ли не.

Илианка, Ени, Софи, Симона, Мими, Тара, Робин  Wink
 Hug Hug Hug Hug

# 748
  • Мнения: 11 766
Мисля ,че новата мисия няма да е като мисия махабали ,Сандия вече би трябвало да си е научила урока какво се случва със Сурадж и фемилито тя като ги остави за малко ,пък  и е доста скоро сценаристие пак да повваарят същия сценарий  newsm78

Софи Hug мерси за стоп кадите от сношния епизод на Светлината в Индия  smile3525Мнооого сладки бяха Сурадж и Сандийка гушнати под завивката и после и в магазина като купуваха бижу за Арзу  smile3521
Не ми се вярва ,че новата двоийка Арзу /Чоту ще успеят да изместят Сурадж и сандия като централна двойка  newsm78Всъшност няма нищо лошо и новите да гледаме ,сега с по-дългите епизоди има време и за Чоту и Арзу и за Сурадж и Сандия  smile3521Лично мен не ми харесват като двойка  новити ,е аз всъшност не съм ги гледала заедно де ,но по отделно не ме кефят така че и  заедно не ми се вярва да ми харесат  smile3521Сураджи и Сандийка са друга работа ами те са просто Светлината на моя живот ,а другото всичко е някакъв пълнеж  smile3521
Новичко от Дипика  smile3521
Под тази снимка беше написала ,че е от рано сутринта ,явно са снимали по това време  smile3521 Под тази беше написала Вижте кой намерих в гардероба или нещо такова ,по памет го пиша  Joy Joy Joy Joy Joy  Нелу и Анас и в живота си се обичат много  smile3521


DUBH* e за любовта и живота на Сурадж и Сандия  loveuuu събрани  от  МАМА  #Silly
по волята на Боговете newsm10
всички останали  в този сериал не могат дори малко да се  доближат до химията която има м/у Анас и Депика Two Hearts love001
Heart Eyes


Ени, Софи - Напълно съм съгласна с мнението ви!!!  newsm10 Kissing Heart Two Hearts Казали сте го отлично ...  newsm76 newsm76 newsm76 Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия са недостижими - никой не може да се хване и на малкият им пръст ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Two Hearts hug Такава страхотна химия се среща веднъж на милиони, така че аз вярвам, че сценаристите не биха стигнали до там, че да сложат друга двойка на централното място!  Praynig Praynig Praynig Свещта и Светлината са и винаги ще бъдат само Сурадж и Сандия!!!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Колкото до Арзу и Чоту - на мен също не ми допадат за двойка - вярно не съм ги виждала заедно, но по отделно не могат и на нокътя на Сурадж и Сандия да стъпят ...  smile3533 Разбира се това си е мое мнение ...  smile3503 Чоту е хубаво момче - не отричам, но е далеч от Анас, а Арзу ми е някак много едра - грамадна - далеч е от красотата и чара на Дипика!!!  newsm08 Дано са тук само за този трак, но дори да останат в сериала трябва да са на втори план - защото главните са само нашите СУРИА!!!  Praynig Praynig Praynig

Миха, разбира се, че си добре дошла в другата тема!  Hug Hug Hug Знам, че се шегуваш - но да си кажа.  smile3525 Всеки има право да мисли и харесва, когото иска ...  Peace

Знам, че сценаристите са способни на всичко, но в случая със Светлината - Сурадж и Сандия са си главната двойка - около тях се върти всичко! Сериала носи тяхното име - песента също е за тях. Надявам се, че ще бъде така до края на сериала - Анас и Дипика са ФАНТАСТИЧНИ ...  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha!

Ени - прекрасни снимки на Анас и Дипика от днес!!! Тя само как хубаво го е снимала в шкафа - уникални са двамата ...
  grinning039 Heart Eyes Flushed Flushed Hands Clap Two Hearts txtloves

# 749
  • Мнения: 11 766
Приятели, заповядайте в новата тема! smile3525 Kissing Heart Two Hearts Направих я с много обич - мисля, че се получи страхотно!  txtloves txtloves txtloves Надявам се да ви хареса ...   newsm76 txtloves smile3521 Oha! love001 ura  People Cop



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=900244.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт