Курсове за бременни

  • 11 903
  • 27
  •   1
Отговори

Анкета

Посещавахте (посещавате ли, или възнамерявате да посещавате) ли курсове за бременни по време на бременността си?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 30 яну 2004, 14:36

# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Yiory, курсът се провежда в ІІІ-та поликлиника (не знам ти откъде си, това, което съм написала е за Бургас). Другата седмица ще мога да ти дам и някакви телефони за връзка.

# 16
  • Мнения: 4 414
Цитат на: yiory
здравейте!
аз се записах на курс в майчин дом.

yiory, mozhe mi malko informacia za kursa: kak stava zapisvaneto, telefoni, koga se provezhda i kolko struva...mnogo ti blagodaria predvaritelno Simple Smile
usmivki ot men Grinning  Laughing  Wink

# 17
Цитат на: agneshka
Цитат на: yiory
здравейте!
аз се записах на курс в майчин дом.

yiory, mozhe mi malko informacia za kursa: kak stava zapisvaneto, telefoni, koga se provezhda i kolko struva...mnogo ti blagodaria predvaritelno Simple Smile
usmivki ot men Grinning  Laughing  Wink

Здавей Агнешка!
много полско твоето име Simple Smile)))
значи за курса: тел. 9172247  от 11:00 каб. 171 струва 30 лв. Предлагат АГ коннсултации, консултации с психолог и педиатър. Пускат филм със заснето истинско раждане и има ЛФК (лечебна бизкултура).
Надявам се да съм била полезна. много усмивки и поздрави

# 18
  • Мнения: 4 414
Цитат на: yiory

Здавей Агнешка!
много полско твоето име Simple Smile)))
значи за курса: тел. 9172247  от 11:00 каб. 171 струва 30 лв. Предлагат АГ коннсултации, консултации с психолог и педиатър. Пускат филм със заснето истинско раждане и има ЛФК (лечебна бизкултура).
Надявам се да съм била полезна. много усмивки и поздрави

Mnogo ti blagodaria:)))
ne znam zashto sym si haresala tova polsko ime:))) inache i moeto ne e mnogo bylgarsko - valentina:)))
blagodaria ti oshte vednyzh i vsichno nai-hubavo ti zhelaya:))

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Аз също още не съм ходила на такъв курс, но мисля, че ще е хубаво да си намеря. Сега съм 19 г.с.
Кой курс ще ми предложите, че идея си нямам? Дали има инфо за тях в сайта? Grinning

# 20
  • Мнения: 6 314
Цитат на: Mileto
Аз също още не съм ходила на такъв курс, но мисля, че ще е хубаво да си намеря. Сега съм 19 г.с.
Кой курс ще ми предложите, че идея си нямам? Дали има инфо за тях в сайта? Grinning


БГ-Мамма >> Бременност >> Курсове за бъдещи родители

http://www.bg-mamma.com/categories.php?category_no=23

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Много ти благодаря, Мамма!
Винаги си толкова внимателна!  Grinning

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 290
chockolina можеш ли да ми кажеш къде се провежда този курс и как мога да се запиша на него?

# 23
  • Мнения: 1 425
Цитат на: Туфи
Подобно на Деспина, твърдя че във Варна това животно е рядко срещано и скъпо. Така че аз карах "самообучение" и "самоподготовка" с книжки в ръка! Confused


Здравей Туфи и всички вие мамчета от Варна. Искам да ви кажа, че във Варна има курс за бъдещи родители и е напълно БЕЗПЛАТЕН!!!! Намира се в АГ болница и се провежда всяка сряда от 15:00 часа. Води го главната акушерка, която е мила и много отзивчива. Аз го посещавам вече почти 2 месеца и съм много доволна, научих доста неща от там, които ще са ми от полза. Освен това има и гимнастика за бременни, която е в четвъртък от 13:00, много полезна особено за самото раждане! Ако ви интересува повече инфо питайте  Laughing  Laughing  Laughing
ЦВЕТЕ

# 24
И аз ходих в Шейново. Доволна съм. Все се научава нещо а и можах да попитам това което ме интересува и да ми отговори все пак прфесионалист, защото има много заблуди в разбиранията за гледане на дете. Имено това невежество доведе до ако не ме лъже паметта смърта на 7-ем новородени до сега, защото са ги натъркали със сол. Не, че майките са искали да си уморят децата, ама като не знаят какво да правят и като се натресе някоя баба - експерт в гледането на деца се стига до това. За това съм твърдо за курсовете! Посещавйте ги няма да съжалявате, не само защото ще научите нещо, ами и защото ще се срещнете със себеподобни и ще се успокойте, че не сте единствената бременна, дебела и изнервена на света! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue !

# 25
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Аз посещавах такъв курс (един от тези,  чиито адреси има тук в сайта) и мога да кажа, че съм мнооооого доволна.  Аз доста се двоумях дали да ходя или не, но накрая ако трябва да съм честна - майка ми ме нави и не съжалявам. Още не съм родила, така че не мога да ви кажа какъв е резултатът на практика, но психологически ме подготви много добре и сега съм доста по-наясно с това, което ме очаква. Посещавах го в края на осмия и началото на деветия месец - мисля, че бяха около 10 часа общо. От тези 10 - половината са свързани с раждането, това което ни очаква в болницата и т.н, а останалите с отглеждането на бебето. Мисля, че е добре да се отиде към края на бремеността, защото аз доста забравям и ако го бях карала преди няколко месеца - не знам дали щеше нещо да ми остане в главата досега:) Wink

# 26
  • Мнения: 1 417
Здравейте, мамчета! Аз съм мама на 15 дневно бебче.Не съм посещавала такива курсове през бременноста, защото и аз бях много работна. Интересува ме дали има такива курсове за след раждане, имам нужда от съвети за отглеждане на бебето. Ако някой има координати моля да ми ги изпрати!Благодаря Ви предварително!

# 27
mi6i този курс в училище "МА-МА" е от две части, втората е за бебето , обади се и ги питай, може би ще са ти полезни, не знам ..

Общи условия

Активация на акаунт