Време е за ИКЕА! - Тема 22

  • 104 153
  • 786
  •   1
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 25 660
Зависи колко точки имаш. Аз от точките от големия летен пазар си платих следващ, не голям. Така или иначе, все се пазарува и това е допълнителен бонус.

# 751
  • Мнения: 6 327
Еми аз мислех, че е ясно това. То и в магазина не може да ползваш по-малко от 2500 равни на 10 лв.

Ясно е за вас, които сте ходили на място да пазарувате в магазина. Други пазаруваме само онлайн...засега, та е разбираемо да се пита човек..
Не само за нас, а за всеки, който си е заявил Фемили карта он-лайн, какъвто трябва да е и Вашият случай (казахте, че само така пазарувате Grinning). Там си е ясно написано, има и графа често задавани въпроси. Аз от там съм го разбрала. От един милион години я има тази информация на сайта


А относно 200 т ако няма натрупани достатъчно ще ги изгубите. Просто така са направили програмата, без възможност за приспадане при наличие на по-малко точки, не че не можеше и иначе.
Идеята им е не да подаряват отстъпки макар и малки, а да те карат да купуваш още и още, просто маркетинг стратегия за създаване на лоялни клиенти.

# 752
  • София
  • Мнения: 23 182
ако се пазарува повече си струват точките.
ние имаме кухня , гардероби, библиотеки и разни дребни неща и си купихме 4 стола с точките  Simple Smile
но аз си давам картата всеки път, и сладолед да взема пак си вземам точките за него.

# 753
  • София
  • Мнения: 6 219
Ние си купихме няколко неща, които бяха с намаление с картата. И то например един шкаф, който беше с намаление около 100 лева, дървен. Та не е съвсем мижаво намалението. Отделно си купуваме редовно някакви неща, включително и консумативи и онзи ден пак имахме възможност да ни приспаднат 40 лева от сметката.

# 754
  • Мнения: 2 518
Здравейте! Има ли вариант да си поръчам нещо от сайта, но да не идва на адрес, а в магазина във Варна? Гледах,пробвах, но не става.
Може,но трябва да отидете на място в магазина.Така поръчах мебелите за детската,направих си поръчката в магазина и когато пристигнаха ми се обадиха да отида и да си ги взема.
Да, знам го този вариант, но сме от Добрич и исках да ги поръчам и, като ходим към Варна, да ги вземем. Скъпа им е доставката - нещото, което искам да поръчам, е 4лв, а доставката - 7,50лв  Outta Joint

# 755
  • Мнения: 6 327
В@ня, ние за точките, които се трупат с всяка покупка говорехме newsm78 Другите акции за икеа фемили карти са си отделен въпрос... Понякога има много изгодни от моята гледна точка неща. Понякога смешни намаления на стока от 50 лв за 48.99 лв.

Аз да си задам пак въпроса ако някой пазаруващ в магазина има спомен. Организират ли нещо с талони с отстъпка за Великден newsm78

# 756
  • Мнения: 69 072
Аз съм обзавеждала детска стая за около хиляда лева - гардероб, секция, бюро, стол, контейнер с чекмеджета, етажерки, но точките не ме топлят изобщо...нямат и десет лева. За мен не е изгодно..

Редактирам се.. 1 680 точки имам, нямам и десет лева.

# 757
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз разбирам добре за какво говорите, но допълвам, защото някой може да не е погледнал, че има намаления извън тези точки.

Иначе за точките. Нещата, които за около 3 месеца купихме за кухнята и кухнята бяха към 5000 лева, което умножено по 5 дава доста точки - към 25000. Не е много намалението на фона на дадените пари, но аз го приемам като комплимент за клиента, а не като някакво реално голямо изгодно намаление.  Изгодните намаления са, ако е намалено нещо, което в момента му трябва на човек.

# 758
  • софия
  • Мнения: 25 660
Не е много намалението на фона на дадените пари, но аз го приемам като комплимент за клиента, а не като някакво реално голямо изгодно намаление.  Изгодните намаления са, ако е намалено нещо, което в момента му трябва на човек.
Точно.

# 759
  • Мнения: 6 327
В@ня, Съвсем точно си го написала!

# 760
  • Burgas
  • Мнения: 503
Момичета,имам следния проблем-от известно време обмислям покупката на гардероб Пакс,даже бях питала тук за разни детайли.В сайта на Икеа си бях направила списък с любими продукти,където бях сложила всички необходими елементи за гардероба и сега ,когато му дойде реда да го поръчам,избраните корпус и врати ги няма ShockedНе просто не са налични ,а не са активни като опции,текста е по-блед,не може да се избере  и не мога да разбера какво става.Само преди седмица не беше така Rolling EyesНякой от вас имал ли е подобен проблем?Не знам дали утре ще намеря време да отида до центъра за поръчки,за това питам тук - дали артикулите са отпаднали,временно ли,дали има смисъл да чакам или да търся други фирми?

# 761
  • Мнения: X
Потърси корпуса и вратите в сайта, а не от списъка с любими продукти. Peace И на мен ми се беше случило същото отдавна, но не помня за какво.

# 762
  • Burgas
  • Мнения: 503
Succulent,естествено ,търсих ги в сайта .Ето за това говоря:
http://www.ikea.bg/bedroom/Wardrobes-Bedroom-Storage/PAX-Wardrob … x-47192/79895303/
преди тази рамка я имаше на височина 236 см,а сега тази опция не е активна Sad

# 763
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Не са отпаднали, ако тези рамки ги спрат още преди това заместват с нещо подобно. Сигурно в момента нещо не им е наред сайта, другите цветове ги има и в двата размера.

# 764
  • софия
  • Мнения: 25 660
Succulent,естествено ,търсих ги в сайта .Ето за това говоря:
http://www.ikea.bg/bedroom/Wardrobes-Bedroom-Storage/PAX-Wardrob … x-47192/79895303/
преди тази рамка я имаше на височина 236 см,а сега тази опция не е активна Sad
Вероятно няма наличност и за това не може да се поръчва в момента.

Общи условия

Активация на акаунт