Опасни Улици /Arka Sokaklar/ и актьорите - бивши и настоящи ~ Тема 43

  • 84 613
  • 514
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 24
Интересно, същата снимка е споделила и Юшра Гейик, но тя е цититала стихотворение на Джемал Сюрея - YARIMADA

Онур Бай/Текин/ също я е качил + още една на която е прегърнат с Фуркан и е писал "Тези ръце винаги ще бъдат тук". Много жалко, че разбиха толкова семейства, унищожиха толкова любов и съсипаха толкова щастие тези хора. Не знам на къде отиват нещата. Нека да направим сметка колко хора махнаха.
Елиф, Синан, Зейнеб, Мурат, Лейля, Дениз, Едже, Музо, Суат, Умут, Волкан, Ханде, Еда, Айлин сега Метин и Пънар. Не знам какво да кажа вече.

# 346
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Те вече прекалиха. Освен Фуркан Гьоксел впера напускането си обяви и Ипек Уста /Пънар/.


Ипек е уточнила, че образът на Пънар остава, но ще продължи с друга актриса...

# 347
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
Те вече прекалиха. Освен Фуркан Гьоксел впера напускането си обяви и Ипек Уста /Пънар/.


Ипек е уточнила, че образът на Пънар остава, но ще продължи с друга актриса...

Тя не е първата която играе Пънар, нали  newsm78 В началото имаше друга актриса, че да не се смениха и 2  Thinking

# 348
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Тя не е първата която играе Пънар, нали  newsm78 В началото имаше друга актриса, че да не се смениха и 2  Thinking

Тя е третата Пънар, сега ще има 4-та, и 3-та Шуле Wink


Не мога да не изразя разочарованието си от екипа и най-вече от Хюсню и Селин. Как можаха така да изоставят Месут, защо никой не се опита да го разбере докрай Disappointed . Месут, който в добро и зло винаги е бил до Хюсню, който е готов дори да остави Тунч и да тръгне на спасителна мисия за всеки, който прекоси границата за да спаси Селин и я влачИ едва ли не на гръб... Как никой не може да разбере, че той, който винаги е готов да спасява и закриля всеки и всички, не може да преживее мисълта, че не успя да защити Умут, че чувства вина за смъртта му и се обвинява, че е провалил живота на Селин Open Mouth . Да пиенето, не лекува, не е изход, но всеки може да се пречупи, дори най-силните. Нали затова са приятелите - да те измъкнат?


пп Новият 14-ти сезон се очаква да започне втората половина на септември...

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 21:20 от tara_lezhka

# 349
  • Мнения: 5 820
   И на мене ми е мъчно за Месут. Защо всички го изоставиха? Защо никой не можа да го разбере? Каква мъка той преживява заради загубата на Умут?! Sad Щеше дори да се самоубие. На такива хора трябва да им се помогне. Няма силен, няма слаб човек в този живот. Когато дойде "бедствието" в живота на един човек и мъката го съкруши напълно, трябва някой да му "подаде ръка", за да се оправи! Такъв човек не трябва да се упреква и посочват грешките му. Селин постъпи жестоко с Месут. Изостави го. Какво е виновен той, че има толкова врагове в живота си? Спечелил ги е, защото е помагал на приятелите си!!! Дори тя не се интересува как е Месут. Тя се опитва да се върне към живота, като започна отново работа и намира подкрепа във всички нейни колеги, а Месут се затвори в себе си и си няма абсолютно никого. Sad

# 350
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Ай, не виждам Месут... Open Mouth

# 351
  • Мнения: 24
Преди няколко дни Мелиса Салгам /Асие/ също обяви, че напуска сериала. Много ме е яд, че такива добри, красиви и талантливи актьори като Боач, Башак, Йозлем, Фуркан, Ипек и Мелиса напуснаха сериала, а Тунч Оуз едва ли не, защото е син на режисьора нищо не му се случва и продължава да играе. А относно случилото се с Месут наистина е много тъжно, тъй като той винаги е бил до всички и ги е подкрепял във всеки един момент. Тези сценаристи съвсем са се побъркали и са решили или да убият всички или да ги направят нещастни.

# 352
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Станаха известни 3 нови имена, които се включват в сериала:


Иитджан Ергин (Yiğitcan Ergin), които щял да бъде някакъв мистериозен персонаж (кое му мистериозното, след като се вижда, че ще е полицай Thinking, Ела Йорюклю (Ela Yörüklü) - помощник комисар Езги Вурал


И Гамзе Топуз (Gamze Topuz) в ролята на прокурор Джейда

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 11:36 от tara_lezhka

# 353
  • Мнения: 24
Станаха известни 3 нови имена, които се включват в сериала:

[img width= height=]https://i.milimaj.com/i/milliyet/75/0x410/5d65981c5542842288f1df36.jpg[/img]

Иитджан Ергин (Yiğitcan Ergin), които щял да бъде някакъв мистериозен персонаж (кое му мистериозното, след като се вижда, че ще е полицай Thinking, Ела Йорюклю (Ela Yörüklü) - помощник комисар Езги Вурал

[img width= height=]https://i.milimaj.com/i/milliyet/75/770x0/5d6598405542842288f1df38.jpg[/img]

И Гамзе Топуз (Gamze Topuz) в ролята на прокурор Джейда
Къде намерихте тази информация? Благодаря предварително.

# 354
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ами в "пресата" Wink

# 355
# 356
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
Станаха известни 3 нови имена, които се включват в сериала:


Иитджан Ергин (Yiğitcan Ergin), които щял да бъде някакъв мистериозен персонаж (кое му мистериозното, след като се вижда, че ще е полицай Thinking, Ела Йорюклю (Ela Yörüklü) - помощник комисар Езги Вурал


И Гамзе Топуз (Gamze Topuz) в ролята на прокурор Джейда

Много са симпатични тия двамата  Wink
Ролята на прокурор - сценаристите сигурно са измислили нещо с нея  newsm78 В този сезон прокурора май беше "невидим", докато имаше един сезон в който бая почакахме да се разбере че е корумпиран  ooooh!

# 357
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313





Добре, че беше Татко Ръза, че да се задействат и другите... Много ми харесеха думите му: "Месут си няма никого, но и ние нямаме друг Месут" Hug

# 358
  • Мнения: 1 843
Днес рожден ден празнува Зафер Ергин(Татко Ръза). Той навърша 77 години! С пожелание за много здраве, щастие, късмет, успехи, любов и само успешни проекти!



# 359
  • Мнения: 24
Писмото на Месут беше наистина докосващо до всеки един, който обича и много поучително.
"Едно време как сме писали писма? Листът и моливът са толкова тежки, сякаш държа пистолет. Веднъж след една акция ти ми благодари. Негодникът щеше да те убие, но аз го спрях, казах ти'всъщност всеки оът спасявам себе си' сигурно си спомняш. Днес няма спасение Селин и стрелецът и мишената съм аз. Никога не пропускам целта, рабявам и любимите си хора, не го правя нарочно, но който ме обикне непременно страда. Ние с теб изгубихме живота си, загубихме Умут, заровихме го в годините през, които бяхме заедно. За какво са ни думи имахме надежди, беше хубаво, а сега? Зарови и мен в тях Селин, аз те обичах, не се справих с много неща, опитах се, но не се получи, нараних те, съсипах те знам, че е непростимо, но мъката остава, знам. Не ме поглеждаш, каза ми да замина някъде далече - заминавам. Оставям ти още една мъка, когато чуеш ще те заболи, пак ще се разсърдиш, но нищо това е за последно. Селин аз много те обичам, дори когато умирам. Не казвам да ме забравиш знам, че не можеш, не веднага, някой ден.
Прости ми. "
Каквото и да става никога не трябва да се отказваме от човека когото обичаме.

Общи условия

Активация на акаунт