Опасни Улици /Arka Sokaklar/ и актьорите - бивши и настоящи ~ Тема 43

  • 84 787
  • 514
  •   1
Отговори
# 360
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

"Едно време как сме писали писма? Листът и моливът са толкова тежки, сякаш държа пистолет. Веднъж след една акция ти ми благодари. Негодникът щеше да те убие, но аз го спрях, казах ти  'всъщност всеки път спасявам себе си', сигурно си спомняш. Днес няма спасение Селин, и стрелецът, и мишената съм аз. Никога не пропускам целта, ранявам и любимите си хора, не го правя нарочно, но който ме обикне, непременно страда. Ние с теб изгубихме живота си, загубихме Умут, заровихме го в годините през, които бяхме заедно. За какво са ни думи, имахме надежди, беше хубаво, а сега? Зарови и мен в тях Селин, аз те обичах, не се справих с много неща, опитах се, но не се получи, нараних те, съсипах те, знам, че е непростимо, но мъката остава, знам. Не ме поглеждаш, каза ми да замина някъде далече - заминавам. Оставям ти още една мъка, когато чуеш ще те заболи, пак ще се разсърдиш, но нищо, това е за последно. Селин аз много те обичам, дори когато умирам. Не казвам да ме забравиш знам, че не можеш, не веднага, някой ден.
Прости ми. "



пп Благодаря ти, че си сложила писмото! Flowers Hibiscus

# 361
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Пу, лоша Селин, лоша... Как можа да каже така за Месут, пък после се обажда на Тунч Disappointed

# 362
  • Мнения: 24

"Едно време как сме писали писма? Листът и моливът са толкова тежки, сякаш държа пистолет. Веднъж след една акция ти ми благодари. Негодникът щеше да те убие, но аз го спрях, казах ти  'всъщност всеки път спасявам себе си', сигурно си спомняш. Днес няма спасение Селин, и стрелецът, и мишената съм аз. Никога не пропускам целта, ранявам и любимите си хора, не го правя нарочно, но който ме обикне, непременно страда. Ние с теб изгубихме живота си, загубихме Умут, заровихме го в годините през, които бяхме заедно. За какво са ни думи, имахме надежди, беше хубаво, а сега? Зарови и мен в тях Селин, аз те обичах, не се справих с много неща, опитах се, но не се получи, нараних те, съсипах те, знам, че е непростимо, но мъката остава, знам. Не ме поглеждаш, каза ми да замина някъде далече - заминавам. Оставям ти още една мъка, когато чуеш ще те заболи, пак ще се разсърдиш, но нищо, това е за последно. Селин аз много те обичам, дори когато умирам. Не казвам да ме забравиш знам, че не можеш, не веднага, някой ден.
Прости ми. "



пп Благодаря ти, че си сложила писмото! Flowers Hibiscus
♥️♥️

# 363
  • Мнения: 24
Стана ясно кога започва първи епизод от новия сезон- 13 септември /петък/ много ми е интересно какво ще се случи с Месут. Дано да не му отнемат единственото нещо което обича да прави- да бъде полицай.

# 364
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Здравейте! Отдавна следя сериала, още от първите серии. Къде мога да намеря сериите от 13 сезон с превод на български? Благодаря предварително!

# 365
  • Мнения: 24
Това явно е новия екип на директор Ръза Сойлу. Да видим какво са ни подготвили през този сезон.

# 366
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


13.09 не е много удобна дата, защото и конкуренцията май ще започва тогава ... Thinking
















Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 23:21 от tara_lezhka

# 367
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Искам първо да благодаря на всеки един от вас за цялата информация, за всички снимки и за прекрасните коментари ... HeartHeartHeart Тези дни нямах възможност да пиша и да коментирам с вас - но винаги ви чета с удоволствие и съм много щастлива, че в темата има такова раздвижване и толкова много хора се включиха ... HugHugHug По отношение на Месут съм съгласна - горкия много страда за Умут, но Селим му обърна гръб и за съжаление той отново посегна към чашката. Cry Това беше голяма грешка, защото пиенето не води до нищо добро - съответно и той промени държанието си, наистина на моменти прекали спрямо Хюсню и колегите си, но това е защото беше пил и изпитваше болка заради загубата на Умут. Disappointed Съгласна съм, че не биваше да му обръщат гръб - да той сгреши, че отново започна да пие, но за щастие татко Ръза взе нещата в свои ръце - подаде му ръка - задейства и останалите и помогна на Месут да влезе в клиника, където вече се възстановява и спря да пие ... HugHugHug Зарадвах се, че Тунч, Гарип и Селин ходиха при него - но тя продължава да се инати. Нищо - малко по малко ще омекна. Писмото на Месут беше много хубаво Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

Постера за новия сезон е много хубав - жалко, че Айлин, Волкан и Ханде няма да са там! CryCryCry Тези новите млади изглеждат симпатични - но ще ги видим иначе. Много ми стана гадно, че Метин и Пънар няма да са в сезон 14 ... DisappointedDisappointedDisappointed Не смятам, че нещо ще стане с Метин - по-скоро може да се яви за един епизод и да каже, че заминава заедно със съпругата и сина си по работа и така ... HugThinkingHands Pray

Добре поне, че всички останали са тук - Татко Ръза, Месут, Хюсню, Али, Селин, Енгин, Хакан, Бахар, както и останалите Чобанци - Текин, Зелиха, леля Назике ... HeartHeartHeart Вече 14 години ни радват заедно - невероятни са ... KissKissKiss Ще видим какво ще ни подготвят в новия сезон ... HugHugHug

Тук е момента макар и със закъснение да честитя рождения ден на Зафер Ергин/ Татко Ръза и да му пожелая много здраве, щастие, любов и успехи - още дълги години да ни радва в сериала ... BirthdayBirthdayBirthday Ето и малко снимки от рождения му ден заедно с Шефкет/ Месут, Илкер/ Енгин, Ойя/ Селин, Мерве Офлаз/ Бахар и Озан/ Хакан  ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Страхотни са и си личи, че са големи приятели ... BlushBlushBlush





# 368
  • Мнения: 24



Тези двамата са невероятни. Определено любимата ми двойка. Много ги харесвам и извън сериала. Жалко, че не можахме да ги видим щастливи. Пожелавам им много успешни проекти и дано един ден отново да ги видим в общ проект.
Целувки ♥️♥️♥️♥️

# 369
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Много ми стана гадно, че Метин и Пънар няма да са в сезон 14 ... DisappointedDisappointedDisappointed Не смятам, че нещо ще стане с Метин - по-скоро може да се яви за един епизод и да каже, че заминава заедно със съпругата и сина си по работа и така ... HugThinkingHands Pray

Роси, радвам се че намина Hug Е, тя Пънар остава, като образ, само ще е с нова актриса. Любопитно, че не са я обявили още Thinking За Метин си права, четох в един фейсбук профил, че Метин, Асие и Мерт заминавали за Трабзон при нейното семейство ...

# 370
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 409
Много ми стана гадно, че Метин и Пънар няма да са в сезон 14 ... DisappointedDisappointedDisappointed Не смятам, че нещо ще стане с Метин - по-скоро може да се яви за един епизод и да каже, че заминава заедно със съпругата и сина си по работа и така ... HugThinkingHands Pray

Роси, радвам се че намина Hug Е, тя Пънар остава, като образ, само ще е с нова актриса. Любопитно, че не са я обявили още Thinking За Метин си права, четох в един фейсбук профил, че Метин, Асие и Мерт заминавали за Трабзон при нейното семейство ...
Най сетне нещо смислено като решение за актьорите ooooh!

# 371
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Днес, не можах да гледам епизода, затова няма нищо да коментирам, но прочетох тази история, която е поредното доказателство, че понякога животът повтаря "изкуството" или обратното, то следва живота...
Езги Сертел, съпругата на Озан Чобаноулу (Хакан), е гостувала в сутрешното предаване на Канал Д - "Втора страница" (2.Sayfa) и е разказала за драматичните събития в своя живот. Езги, която е актриса и телевизионна водеща, и Озан, са женени от 2016 година. Тя е споделила, че е имала 2 спонтанни аборта.  Първият, когато е била в 6 седмица, а вторият в 7-та и то, докато е била в ефир, по време на рекламната пауза,  на предаването, което е водела. Въпреки, че лекарите я успокоявали, че няма проблеми, просто трябва да изчака 5 - 6 месеца, тя решила да се обърнат към асистирана бременост. За късмет, още първия ин витро опит бил успешен и сега двамата родители броят дните, когато ще прегърнат своите близнаци Hands Pray


Радвам се, че в живота Озан има по-добър късмет, за разлика от екрания си герой Хакан. Дано всичко е наред и двамата станат щастливи родители...

# 372
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Вчера турските медии излязоха с новината, че са забелязали Юсра Гейик (29) и Озан Гювен (44) "ръка за ръка" в магазин за обувки и веднага оповестиха за новата двойка. Но според Бирсен такова нещо нямало, играели заедно в пиесата "Аз съм Дон Кихот" (Don Kişot'um Ben) на Михаил Булгаков, и пиесата започвала новия театрален сезон с турне в Измир.


Сега, както се вижда от афиша на постановката, името на Юсра, го няма, но се вижда това на Назлъ Тосуноулу (Назике). Постановката е продукция на театър Baba Sahne, чийто собственик е Шевкет Чорух. Ролята на Санчо Панса се изпълнява от Гюнай Караджаоулу, бившата му съпруга.
Каква е истината, времто ще покаже ... Wink



Да припомним, че този петък 13.09, започва новият 14 сезон на "Опасни улици". За късмет, основният конкурент отложи началото на сезона за 20.09, и предполагам, че нашите герои ще бъдат лидери в петък. Ранини е писала, че и ако този сезон са водещи в рейтингите, ще им даде специален плакет, като RaniniTv, защото "те не са просто писатели (сценаристите), те официално пишат история".

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 15:10 от tara_lezhka

# 373
  • Мнения: 24

Вчера турските медии излязоха с новината, че са забелязали Юсра Гейик (29) и Озан Гювен (44) "ръка за ръка" в магазин за обувки и веднага оповестиха за новата двойка. Но според Бирсен такова нещо нямало, играели заедно в пиесата "Аз съм Дон Кихот" (Don Kişot'um Ben) на Михаил Булгаков, и пиесата започвала новия театрален сезон с турне в Измир.


Сега, както се вижда от афиша на постановката, името на Юсра, го няма, но се вижда това на Назлъ Тосуноулу (Назике). Постановката е продукция на театър Baba Sahne, чийто собственик е Шевкет Чорух. Ролята на Санчо Панса се изпълнява от Гюнай Караджаоулу, бившата му съпруга.
Каква е истината, времто ще покаже ... Wink

Преди два часа е качена в профила ба Baba Sahne и репостната от инстаграм профила на Озан Гювен.

# 374
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Преди два часа е качена в профила ба Baba Sahne и репостната от инстаграм профила на Озан Гювен.

Видях я тази снимка, но въобще не можах да различа Юсра, затова се "доверих" на палакта Joy

Общи условия

Активация на акаунт