Пердета

  • 154 137
  • 281
  •   1
Отговори
# 120
  • На село
  • Мнения: 873
Харесвам богати пердета, да се влачат по земята такива си и поръчах в хола. В спалните още не съм зибрала. Ето http://www.bgphoto.net/photos/429/o633408270366316250.jpg

Много са хубави, такива пердета са за огромен хол и таван, висок поне 2,80. Аз поне така си мисля.

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Високият таван не винаги е плюс, при нас е 3 метра , а такова перде няма  Crazy Плюс това исках да се влачи 60см и става 3,60. В случая решихме да обърнем шарката на дебелото перде  за да се получи така както искам.

# 122
  • Шумен
  • Мнения: 403
Момичета, и аз в момента си търся перде за хола.Мекатa ми мебел е жълто-златисто,с вишнаво покривало.За цветовете съм го решила, но ми се иска модела да не е съвсем изчистен,да има раздвиженост.Но пък дали ще ми хареса .. какво мислите за този модел

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5356315

само да отбележа че под прозореца имам едно легло,и до стената секция...този модел дали е подходящ  newsm78

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 14:17 от vilism

# 123
# 124
  • Шумен
  • Мнения: 403
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=227090&photo=1   това е модела...какво ще кажете

# 125
  • Мнения: 639
Страхотен модел,много ми хареса Peace Искам и аз са си направя така ама как става този номер Blush newsm78

# 126
  • Мнения: 304
Аз търся идея за перде в кухня. Дограмата е златен дъб,ламинат .Предпочитам да е нещо късичко ,за да си сложа саксии на перваза и да не почва от тавана .Не може да е на цялата стена ,а само покрай прозореца.

# 127
  • Шумен
  • Мнения: 403
Страхотен модел,много ми хареса Peace Искам и аз са си направя така ама как става този номер Blush newsm78

ами аз говорих с моята шивачка, ако шия пердетата в магазина шева е безплатен-но като знам какво качество шият-мани мани,та се надявам шивачката ми да ги направи.И аз си мисля тази платка, май трябва да е отделно  newsm78

# 128
  • Шумен
  • Мнения: 403
Аз търся идея за перде в кухня. Дограмата е златен дъб,ламинат .Предпочитам да е нещо късичко ,за да си сложа саксии на перваза и да не почва от тавана .Не може да е на цялата стена ,а само покрай прозореца.

аз си харесах модела по интернет, най-ми допаднаха руските модели, братушки са ни все пак  Wink.Та, в гоогъла като напишеш "штор"...и да имаш време да разглеждаш. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 249
запис от мен Simple Smile
аз търся за хол ,спалня и детска  -може пердета,щори ,завеси  важното е да ми хареса  от първия път

# 130
  • Мнения: 639
А какво ще кажете за пердета тип ресни?Някой слагал ли е такива да покаже фото?

# 131
  • На село
  • Мнения: 873
Онзи ден разглеждах пердета-ресни в един магазин и ми "останаха очите" в тях. Обмислям и този вариант за хола вместо органза.

# 132
  • София
  • Мнения: 1 511

Направо ми взеха очите...семпли и в същия миг не толкова обикновени!
Поздравления!   bouquet

# 133
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Очите ми останаха.

# 134
  • Мнения: 791
Bistra, браво, чудесни пердета  Hug Много ми харесва и как си ги съчетала с лампите  bowuu  и с цвета на стените.

Общи условия

Активация на акаунт