"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-30

  • 23 081
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 33 399
Аууууууууу, тия от НАП #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На 29-ти проверяваме на Тера здравните...сичко ОК, само дет дължеше 3м. за 2014г от промеждутъка бакалавър-магистър...днес чукаме...нема права #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Мамицата им...понеделнишки олекнах със 90лв #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
#Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 706
  • Мнения: 11 820
 Party Party Party Да рипна за победата на Гришо  Party Party Party Да потупам Мам, че е улекнала с кинти  Hug И да се пофаля ,че си купих ластици и ще тренирам у нас  Party Party Party

# 707
  • Мнения: 18 785
Сис а рипна ли ти нервата,че Николчето па е у публиката  Mr. Green па ти си викай,че нема нищо  hahaha а тя се наслаждава на агнешкото  hahaha

# 708
  • Мнения: 6 105
Верче  Hug

Зиз,кофти работа.  Rolling Eyes

Сис,какви ластици?  newsm78

Колко разлика в годините имат Гришо и Никол?

# 709
  • Мнения: 11 820
Сис а рипна ли ти нервата,че Николчето па е у публиката  Mr. Green па ти си викай,че нема нищо  hahaha а тя се наслаждава на агнешкото  hahaha
ем те сао  по приятелски си фърлят цилфани, ко толкоа е па нема проблем   Mr. Green  Нека се наслаждава ,че тя веке бие към лелките  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 11 820
Верче  Hug

Зиз,кофти работа.  Rolling Eyes

Сис,какви ластици?  newsm78

Колко разлика в годините имат Гришо и Никол?
12/13 г  Сис, ластици за домашен фитнес  Party

# 711
  • Мнения: 11 820
Той е на 24 г ,а тя на 37  Mr. Green

# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай пишете бе, да пуснем темата Crossing Arms

# 713
  • София
  • Мнения: 1 426
Релаксче, Hugа,така,добре дошла в отбора на трениращите  Party.
Зиз,Тери,вие направо тънко сте минали ooooh!,то да имаше смисъл от това плащане ,ама нейсе!

# 714
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Кво да пишем кат и аз днес съм се възпалила на данъчните. #Cussing out
Тия, нарочно чак сега обработиха резултатите от плащанията за изборите и днес ми светна неплатен ноември месец, а аз съм си внесла парите, но инфото от общините прекъсва самоосигуряването ми и трябва наново да подавам декларация, че се самоосигурявам. В лек свински тръс се отправих немедленно към данъчното да им метна декларацията ... не им работела системата. #Cussing out #2gunfire Да бе, да! Муньото на гишето почна се суче, ама щял да ми я вземе, ма да съм идела към края на седмицата пак ... Викам ОК,пич само ми дай входящ номер. Mr. Green Изстудих го, па таман се беше загрял от климатизацията. Mr. Green Яд ме е само, че като му тикнах декларацията, не написах датата, от която следва да се считам отново самоосигурена - 2 ноември, че е първия ден след изборите. Тъпата им система всеки път при избори им прави някакъв проблем с точната дата и всеки път я карат на принципа проба-грешка докато уцелят с коя дата системата приема самоосигуряването. Не ми е за друго, ама изборите бяха в два месеца и утре ще цъфне и другия месец, и така ще ме вкарат на Зиза в мъката. Ще трябва да плащам едни стари 2 месеца от 2012, които до тук успешно спестявах. Confused ooooh!

# 715
  • Мнения: 11 820
Линче, мерси  Whistling Flutter https://www.youtube.com/watch?v=O48hUxxJxS8 Айде тука май заваля дъжд и ше стани огледало ,ами да ми е честито  ooooh!

# 716
  • Мнения: 11 820
А не било е  от климатика на някой  Mr. Green

# 717
  • София
  • Мнения: 1 426
Профи, Hug,абе ужас,е.....си е мамата Whistling.
Чакайте малко смях
 Joy Joy Joy Joy

[img][http://3.bp.blogspot.com/-wxfwjYtBGXg/VFprBRBwjFI/AAAAAAAAA4M/uziS5423fd4/s1600/zaradi-tova-se-strahuvam-ot-tezi-kanali-smqh-smeshni-gifs-kartinki-i-snimki-s-nadpisi-zabavni-klipcheta-qki-demotivatori.gif/img]

# 718
  • София
  • Мнения: 1 426
А не било е  от климатика на някой  Mr. Green
hahaha hahaha. hahaha. hahaha hahaha.Тук си вАли сняг най-модерно

# 719
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Проф, днеска Тера даде две...повтарям две декларации за самоосигуряване, защото едната била за 2014г за ония междинните месеци в УНСС, пък другата за сега... ooooh! ooooh! ooooh!
Даже не можаха да изчислят какво трябва да се плати, че системата им не работела #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Добре, че предвидливо накарах счетоводителката да сметне. Тера я приклопнаха само зарад пустия ноември #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Можеше и аз да спестя тия 3м. от 2014г...мърши такива Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт