Избор на ритуална зала за изнесен ритуал / София

  • 3 409
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета!

Нова съм във форума (дано не нарушавам някое правило). Предстои ми сватба догодина - 09.07 в ресторант Монтесито . Мисля да направим ритуала в ресторанта (като преди това трябва да подпишем в ритуалната зала, защото не се допуска изнасяне на книгата в София). Сега се чудя коя ритуална зала да изберем и по какви критерии Simple Smile Може би облика на залата няма да е един от решаващите критерии, понеже ще сме само с кумовете, а тържествения ритуал все пак ще е в рестоанта. По скоро начина на водене на ритуала и човекът, който ще го води. Бихте ли споделили впечатления, очарования,...разочарования. Не съм много наясно - ритуалните зали по една водеща ли имат или  няколко и която ти се падне?

Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 992
Ако ще ви снимат ритуала - Красно село и Леге са най-добре осветени от прозорци.
И в двете съм се омъжвала, и в двете беше София Андонова, която и двата пъти изнесе страхотни ритуали.
В Триадица снимах наскоро (тази на Витошка) - не е осветена естествено, но бива. Не знам коя беше водещата на ритуала, но пак беше хубав, не ги претупа.
В Студентска снимах през септември, много набързо, за 5 минути ги ожени, осветлението въобще, ама въобще не ми хареса, половината е тъмна, другата половина твърде светла  Crazy Може би не претупват толкова бързо, когато няма толкова двойки, все пак това беше най-заетата дата за годината.  newsm78

# 2
  • Мнения: 14
Добрееее, супер, тогава сигурно ще е тази на Леге, защото пък тази в Красно село е много голяма, а ние вероятно ще сме много малко - кумове, сестра, зет...и това е. Сега освен да се забързам, защото като започнах да организирам, резервирам и капарирам (ресторанти, фотографи, видео,....даже DJ още нямам) се оказва, че голяма част вече са заети за почти цялото лято - хората явно бързо действат!
 
Много благодаря за отговора Simple Smile
 

# 3
  • Мнения: 6 992
В Красно село и ние бяхме десетина души, но въобще не ми попречи на атмосферата Simple Smile
Аз я избрах, защото ми беше най-близо до вкъщи, голям късмет.  Laughing

# 4
  • Мнения: 14
Aaaa, така ли? Хм....ми тогава може и там Simple Smile Ще ида на място да я видя.

# 5
  • Мнения: 1 649
Дами,залата в Красно село няма да работи през цялата 2016 г, поради ремонт.
Ivelina Popova http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=887272.0;topicrefid=20 заповядай при нас. bouquet

# 6
  • Мнения: 14
Можеее Simple Smile А кои сте вие, хаха (линкът ме препращя към друга тема във форума, нещо не схванах Stuck Out Tongue

# 7
  • Мнения: 1 649
Линкът е за темата за сватбите през 2016г. Обсъждаме, споделями се -все такива готини работи

# 8
  • Мнения: 14
Oooo, чудесно Simple Smile))))) идвам веднага! Много мерси  Hug

# 9
  • Мнения: 3
Това е списък с всички ритуални зали в София:
https://www.kadife.wedding/ritualni-zali-v-sofia/

Общи условия

Активация на акаунт