Моята сватба през 2016 година (тема 2)

  • 60 736
  • 705
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=862124.720;topicrefid=20 … 24222ed0f4f3074eb

 
married   Приветствам всички бъдещи булки на 2016г! married

НАШИТЕ ДАТИ:


Freshka~-04.06.2016г., София
iyancheva-30.07.2016г.,Рибарица
Хриси_88-11.06.2016г.,София
presyyy-07.05.2016г.,Велико Търново
vaflichka-12.06.2016г.
tedittta-03.09.2016г.,Велико Търново/Арбанаси
MILENSKIII-22.05.2016г.,Сандански
nezabravkAAA - 21.05.2016г. ,Пловдив
siiv -05.06.2016г.
Magiince - 28.05.2016г.,Стара Загора
yana_1988-4.06.2016г.,Варна
Dzverche-22.05.2016г.,София
Изинка-09.07.2016г.,София
vaflichka-12.06.2016г.
AirFairy-04.09.2016г.,София

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 09:25 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 84
Благодаря за новата темичка iyancheva  Peace

# 2
  • Мнения: 56
Имаше въпроси за фотограф-избрахме тези.Много харесах снимките им!Фотографите са двама-цената е като на повечето-1100лв,но за 10-11часа.Не искат пари за път и за спане.Вного приятни младежи!
https://www.facebook.com/video.foto.nora/

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 032
Хайде и аз в новата странно изглеждаща тема - както споменах имаме си умове вече - много си ги обичам и се радвам, че няма да е този, който ни отказа да е кум.

# 4
  • Мнения: 1 519
Записвам се и аз в новата темичка.  Hug
Вече имаме най-важните неща според мен. Избрахме си ресторант Резиденция Тера Груп - в Стара Загора ,останах заслепена от залата им на живо,любов от пръв поглед Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
Избрахме си и дж и водеща - Ели и Жоро . Страшно мила дама,а и съм чувала само добри отзиви .  Peace
За фотограф от половин година си имаме Макс Буковски и жена му, и видеооператор - Ярослав Ковачев.
За сега сме в застой,само трябва да си избирам покани и подаръчета за гостите  Peace Party

# 5
  • Мнения: 93
А някой може ли да напише името и датата на всяка булка през 2016 в началото на страничката, много е сладко  Heart Eyes bouquet

# 6
  • Мнения: 465
Момичетата, които няма да имат изнесен ритуал, кога вместват снимките с гостите?
Аз искам съвет за флорист?
iyancheva, благодаря за темата. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 177
Привет на всички бъдещи булки  bouquet С моя господин сме сгодени от вече 11 месеца и гласим сватба догодина септември месец. Харесали сме място, фото и някои по-дребни неща, но все още чакаме да пуснат официалните почивни и работни дни, за да започнем с резервациите.
Сватбата ще е около 120 души и за момента сме в голямо чудене за залата.
Успех на всички с приготовленията  Hug

# 8
  • Мнения: 56
Хайде и аз в новата странно изглеждаща тема - както споменах имаме си умове вече - много си ги обичам и се радвам, че няма да е този, който ни отказа да е кум.

Защо да е странно изглеждаща?Съжалявам правя го през телефон!

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 55
Здравейте, здравейте! Да се запиша и аз в новата темичка Simple Smile А между другото тя защо е със същото име?
Може да си нямаме официална дата (нали не сме си запазили ресторант), но ще си имаме бутониери - официално започвам, стискайте палци. Хриси_88 , може скоро да се възползвам от предложението ти за съвети Simple Smile
Аз упорито си събирам оферти за фотографи, но ме боли главата от цените вече... Трябва явно да прежаля едни 1000 лв. за това, поне после да си имаме красиви спомени. Не знам дали някоя от вас е чувала за един фотограф - Ивелин Илиев, от Плевен. http://iveliniliev.net/ Много ми харесват снимките му. Днес му писах най-накрая след толкова чудене и се оказа, че е свободен на нашата дата. За сега. Ще видим моето момче какво ще каже като му покажа офертата.
arwen5 , това с имената и датите на мен също много ми харесва, но мисля че трябва да го направи iyancheva в първото мнение към темата, ако й се занимава разбира се Simple Smile Четох, че може да се сложи и картинка на самата тема, над заглавието й - ще бъде много хубаво.
petia_parkova, добре дошла. Ние пък не сме чакали никакви официални празници, за да си изберем дата. Обаче съм 99,9% сигурна че сме точно в началото на една малка ваканцийка 3-6 септември, нали 6-ти е вторник, тъкмо гостите ще си починат хубаво след нашия празник Simple Smile

# 10
  • Мнения: 60
Здравейте!
Някой може ли да ми препоръча ресторант/хотел около Бургас, който да е подходящ за 250-300 човека?
 Rolling Eyes
Успех на всички бъдещи букли в организацията  Hug

# 11
  • Мнения: 4 864
Здравейте! Мерси за темата!! И ние вече си имаме кумуве Simple Smile Та, остана само църквата. Като говорихме с фотографа обаче бая се наплаших,че един ден няма да ни стигне за нищо Sad Не знам в колко часът да започне всички, като първо ще е църквата, после придвижване на гостите, снимки и нашето рпидвижване до мястото на сватбата. После изнесен ритуал и пак снимки и вече влизане в ресторанта. Чудя се дали ще е много изморително ако първият ритуал-църквата е в 15.30ч?

# 12
  • Мнения: 49
А някой може ли да напише името и датата на всяка булка през 2016 в началото на страничката, много е сладко  Heart Eyes bouquet

И аз подкрепям идеята! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 56
Ще се заема със задачата да кача датите,но ще трябва да имате малко търпение!Моля напишете ми ги в лс Simple Smile

# 14
  • Мнения: 21
Здравейте, здравейте! Да се запиша и аз в новата темичка Simple Smile А между другото тя защо е със същото име?
Може да си нямаме официална дата (нали не сме си запазили ресторант), но ще си имаме бутониери - официално започвам, стискайте палци. Хриси_88 , може скоро да се възползвам от предложението ти за съвети Simple Smile
Аз упорито си събирам оферти за фотографи, но ме боли главата от цените вече... Трябва явно да прежаля едни 1000 лв. за това, поне после да си имаме красиви спомени. Не знам дали някоя от вас е чувала за един фотограф - Ивелин Илиев, от Плевен. http://iveliniliev.net/ Много ми харесват снимките му. Днес му писах най-накрая след толкова чудене и се оказа, че е свободен на нашата дата. За сега. Ще видим моето момче какво ще каже като му покажа офертата.
arwen5 , това с имената и датите на мен също много ми харесва, но мисля че трябва да го направи iyancheva в първото мнение към темата, ако й се занимава разбира се Simple Smile Четох, че може да се сложи и картинка на самата тема, над заглавието й - ще бъде много хубаво.
petia_parkova, добре дошла. Ние пък не сме чакали никакви официални празници, за да си изберем дата. Обаче съм 99,9% сигурна че сме точно в началото на една малка ваканцийка 3-6 септември, нали 6-ти е вторник, тъкмо гостите ще си починат хубаво след нашия празник Simple Smile
Ние за това избрахме 4 Септември, понеже искахме на 17 /Вяра, Надежда и Любов/, но беше зает ресторантът и запазен 1 година по-рано, т.е. закъсняхме с няколко дни Sad и така датата ни стана 04 Септември, понеже на 05 и 06 сигурно ще се почива...

Общи условия

Активация на акаунт