♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 27

  • 57 754
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Aни, не вярвам Туфан ( асистента на Емир ) да е изнудвача.  Peace  Може би той работи за този, който шантажира Емир, но едва ли е точно той е загадъчния човек.  Confused
Скрит текст:
Приятно гледане  Hug



newsm10 newsm10

 hahaha
Цитат
Необходима "кровь" нашлась. Продюсеры сериалов в сложной ситуации: сцены с поцелуями, любовные сцены сразу штрафуются со стороны Верховного совета радио и телевидения. Если чуток раздеть актрис, то повсюду начинается нечто. Причина всему этому одна: "Мы смотрим это всей семьей!". Остается один выход для того чтобы поднять рейтинги: Разденутся красивые мужчины! В сериале "Любовь на прокат", для того чтобы поднять упавшие рейтинги на экраны выдвинули мускулистое и блестящее тело Барыша Ардуча. Рейтинги сразу же поднялись и никаких штрафов не пришло и нет отговорки "Мы смотрим семьей". В этом случае ВСРТ делает двойные стандарты. Если разделась женщина - наказание, а если мужчина, то нет никакой вины.

ПЕРЕВОД: ХАНИФА.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Aни, не вярвам Туфан ( асистента на Емир ) да е изнудвача.  Peace  Може би той работи за този, който шантажира Емир, но едва ли е точно той е загадъчния човек.  Confused

Приятно гледане  Hug





Сладка муцунка, че и тръпчинки имаме...... newsm03 newsm03 newsm03

# 62
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 63
  • Мнения: 18 543
Привет, дружки!  Hug Hug Hug
Нежи  Heart Eyes благодаря за новата тема!  bouquet
Приятно гледане на Кара Севда!

# 64
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Охххх тази огледало в тях няма ли? Голям вкус има - няма що!

# 65
  • Мнения: 7 006
Да си посипя главата с пепел  Laughing  Наистина Нихан призна на Кемал, че заради брат си е омъжена за Емир.  Peace

Глупавата Зейнеп как се зарадва на роклЕто  Twisted Evil

Туфан - без вина виновен, Йондер ще стане курбан  Whistling 

Бану и Нихан хубаво си поговориха, ама след превода съвсем ще ми се изясни Mr. Green

Интересно е засега, представям си до финала как ще е  Crazy

# 66
  • Мнения: 18 543
Боже, колко е проста тази Зейнеб  ooooh! ooooh! ooooh! А тия нейните не виждат ли в какво е облечена, че тази рокля не е от пазара ? Толкова е гузна, не се ли усещат, че има нещо, което крие  newsm78 Ама може ли на Кемал да му мине изобщо през ума, че собствената му сестра и брат ще го предадат ? Тази за каква се мисли, за невероятна красавица ли, че Емир да и обръща внимание ? Куха лейка  #Cussing out
А Озан е такова неблагодарно к......це  ooooh!

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 22:14 от queen_fenka

# 67
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Тез двечките - Асу и Ниханче протриха възглавниците на Кемал от гушкане и нюшкане  hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 23:44 от mama_an_ji

# 68
  • Мнения: 18 543
Тез двечките - Асу и Ниханче протиха възглавниците на Кемал от гушкане и нюшкане  hahaha hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo любов бе ...
А тая Асу ... все едно гледам Айшето в КСШ, същата роля, отврат  Sick и Нихан и се върза, както и Шура  ooooh!
Салих май без да иска спаси Зейнебка, ако не отиде по-късно де, тая апталка  ooooh!
А Тарък все пак се оказа, че има някаква съвест, не можа да остави Ондер да лежи там безпомощен.
За сега и двамата объркаха плановете на Емир, без да искат, де  hahaha особено Зейното  hahaha
Интересно какво и каза Кемал на Нихан на края  newsm78

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 23:45 от queen_fenka

# 69
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Само не разбрах Кемал как разбра за тази къща - дали Лейля разучи нещо  Thinking Thinking



Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 23:55 от mama_an_ji

# 70
  • Мнения: 18 543
Само не разбрах Кемал как разбра за тази къща - дали Лейля разучи нещо  Thinking Thinking


Предполагам , че тя научи нещо, няма от къде другаде да е узнал. Много ми хареса серията, чакам превода с нетърпение. Само ние ли си гледахме тази вечер  newsm78  Joy Joy Joy Joy
Лека!  smile3524

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Само не разбрах Кемал как разбра за тази къща - дали Лейля разучи нещо  Thinking Thinking


Предполагам , че тя научи нещо, няма от къде другаде да е узнал. Много ми хареса серията, чакам превода с нетърпение. Само ние ли си гледахме тази вечер  newsm78  Joy Joy Joy Joy
Лека!  smile3524

Много гледах, много четох... Благодаря на пишещите! Лека нощ! smile3501 love001 newsm10

# 72
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Само не разбрах Кемал как разбра за тази къща - дали Лейля разучи нещо  Thinking Thinking


Предполагам , че тя научи нещо, няма от къде другаде да е узнал. Много ми хареса серията, чакам превода с нетърпение. Само ние ли си гледахме тази вечер  newsm78  Joy Joy Joy Joy
Лека!  smile3524

 Laughing Laughing Май така излиза. И на мен ми хареса много - като залепена за екрана съм  ooooh! ooooh!
Ах, Бурак, ах  ooooh! А и всичкия екип  ooooh! Grinning
Страхотен подбор на артисти  ooooh!  smile3501 smile3501 smile3501

Лека!  Hug

# 73
# 74
  • Мнения: 162
Само не разбрах Кемал как разбра за тази къща - дали Лейля разучи нещо  Thinking Thinking


Предполагам , че тя научи нещо, няма от къде другаде да е узнал. Много ми хареса серията, чакам превода с нетърпение. Само ние ли си гледахме тази вечер  newsm78  Joy Joy Joy Joy
Лека!  smile3524

Привет на компанията!
След като изгледах сериите до момента, тази вечер също като вас гледах он лайн новата серия.

Наистина филма си го бива  newsm10 и чакам с нетърпение превода.
Бурак го харесах в Чучулигата и я чакам с нетърпение от утре по Диема фемили...

Лека нощ от мен!

Общи условия

Активация на акаунт