До мамите в Скандинавия

  • 1 676
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 017
Възбудихте ми любопитството с тези бабони, още днес ще ги опитам. Mr. Green
Ще дам и пресконференция как са били ако оцелея де Whistling


Смее  да рискуваш? newsm12
Браво на теб! smile3501


вкусът е  като на твърда гума

а имаме едни (Ще пратя на Янтра и от тях) Салмияки се казват...ама наистина са отврат, конкурират се с лакриците...И алкохол има със съЩия вкус, и аромат за сауната...А има едно, Терва, (катран  Rolling Eyes), и това на бонбони го има; и на аромат за сауна, и на спрей против комари...И верно, че всичките ми приятели холандци обожаваха тези неЩица... newsm78

# 16
  • Мнения: 7 914
Възбудихте ми любопитството с тези бабони, още днес ще ги опитам. Mr. Green
Ще дам и пресконференция как са били ако оцелея де Whistling


Смее  да рискуваш? newsm12
Браво на теб! smile3501


вкусът е  като на твърда гума

а имаме едни (Ще пратя на Янтра и от тях) Салмияки се казват...ама наистина са отврат, конкурират се с лакриците...И алкохол има със съЩия вкус, и аромат за сауната...А има едно, Терва, (катран  Rolling Eyes), и това на бонбони го има; и на аромат за сауна, и на спрей против комари...И верно, че всичките ми приятели холандци обожаваха тези неЩица... newsm78


Точно така! newsm62

Ядът ги в промишлени количества!
В кината тези "drop" се конкурират успешно с пуканките!
Децата също много си ги папкат  #Shocked...

Добре че мъжът ми може да живее без тях и сме купували само 1-2 пъти до сега! newsm44 newsm68

# 17
  • Мнения: 5 475
става въпрос за liquerizia (ония 4ерните бонбони и пръ4ици )
Янтра,как ги ядеШ тия работа,на мен са ми ужасни  Sick

  И аз не мога да ги понасям.. Sick..но една приятелка на дъщерята направо е луда по тях! #Crazy

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
става въпрос за liquerizia (ония 4ерните бонбони и пръ4ици )
Янтра,как ги ядеШ тия работа,на мен са ми ужасни  Sick

  И аз не мога да ги понасям.. Sick..но една приятелка на дъщерята направо е луда по тях! #Crazy

Ела да видиШ мъжа ми как ги яде  ooooh! Sick

# 19
  • Мнения: 5 475



Ела да видиШ мъжа ми как ги яде  ooooh! Sick

Браво на него!Смело момче!  Wink

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Малко офф: Апчих, днес имам настинка, но не преставам с копнежа по лакрицките Laughing Кихам си в леглото и си мисля как ще се налапам Mr. Green След моето мрънкане, моя мъж с облекчение научи, че ща получа каквото искам и казва, че ви обича Heart Eyes
(аз мрънкам много неприятно).
И ако искате да ви харесат лакрицовите бонбони трябва от време на време да ги опитвате, а не след първия шок да се отказвате. Аз ги харесах на поне 5тото ядене, а после вече беше страст Crazy

Общи условия

Активация на акаунт