За Коледа не искам много чудеса,детенце да имам,само това! Мами над 35

  • 24 016
  • 717
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 10 705
Aз..аз тази вечер онемях...аз не очаквах..
Аз получих ДВЕ картички и съм развълнувана.
Благодаря ви-МАНДИ И ТАРТОРИНА! Прекрасен жест,чудесни пожелания. Благодаря от сърце,че сте ми писали Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 1 368
Имам въпрос за цитонамазка, ако някой може да помогне, че леко се притесних
Скрит текст:
Днес ми излезе резултат РАР ІІ С. Знам, че ІІ е ок, но това С за първи път ми го пишат и като коментар Задоволителна намазка
Епителни клетки с реактивни промени, забавено зреене на епитела
Слуз, масово възпалителни клетки
Препоръка: контрол след 6 месеца
Как ви изглеждат нещата?

# 662
  • Мнения: 13 979
Иви, вероятно е някакво възпаление само. Ще го оправят с лекарства.

# 663
  • Мнения: 3 535
Иви , една докторка така ме беше наплашила . Да съм ходела да ми прави колоскопия , това било към рак(ходих на частно в Бг като се прибирах лятото ... ) Отидох при друг , каза раничка възпаление , глобули и антибиотици . След месец направих контрола тук- всичко ок . Твоята докторка какво каза?
Ааа идеята ми е - не се шашкай , и търси второ мнение .

# 664
  • Мнения: 3 017
Ививка,
Скрит текст:
щом е ІІ степен е ок. Единствено по-кратък контрол искат, но ако има възпаление ще трябва и някакво лечение. Най-добре доктор да каже, макар че те разбирам празници и чак след Коледа ще може да се консултираш. Колпоскопията хич не е страшна, но тя се налага само ако има проблем.

# 665
  • Мнения: 5 037
Ививка,спокойно.
Скрит текст:
Както са казали момичетата ,щом е 2 група ,няма проблем.Моята гинеколожка каза,че до 6 мес. след раждане може да даде отклонение,без значение от раждането.За това цитонамазка се прави най-рано след 6 мес.,ако няма оплаквания.
Аз бях 3В група и се оправих с глобули и лекарства.
Не се шашкай и си изкарай едни прекрасни празници с вашето съкровище.

# 666
  • Мнения: 2 603
Ивката, и аз мисля, че по-скоро трябва да се лекува възпалението. Иначе не мисля, че е нещо, за което трябва да се притесняваш. Хм...колко време след раждането прави цитонамазката? Аз много добре помня, моята доки ми каза 6 месеца след раждането да отида. Което ми напомня, че мина една година от предната и трябва да ходя пак.
Днес моето малко момченце стана на годинка и половина, кога мина това време, незнам.
Наканих се най-после, пуснах снимки на картичките и на коледните сладки.
2 в Уанче, тази вечер ММ като се прибра ми донесе изненадата от теб, благодаря ти, много ме зарадва  Hug / Което ме кара да подпитам, случайно нещо да е пристигало при теб?...Твоята е пътувала една седмица, а моята преди доста време я пуснах.../
Оказа се, че утре вечер ще се събираме у нас. Стеснил се кръга/от страната на ММ/ и е по-добре у нас, заради децата. На Коледа ще пътуваме до нашите. Аз моите неща си ги направих. За утре ми остана да си взема питката, и да направя гъбен сос.
Танче, големи красоти видях в албума за Коледата  Hug
Шери, има ли превод?

# 667
  • Мнения: 5 037
Звездичке,писали сме заедно Laughing

Щом вие правите 18 мес.,значи и Хелена има месечинка.Да е жива и здрава.

Да ,имаше превод след 19ч.Добре,че ги пуснаха,че са наместени.

# 668
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Прибрахме се от ресторанта Simple Smile хубаво беше.
Качих ви снимка в албума, както обещах Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 368
Звездичката, да ти е живо и здраво момченцето. И да имате много мигове на наслада и обич заедно Hug
Честит празник и на Хеленка. Живи, здрави и щастливи да са всички деца Hug
Благодаря ви, момичета.
Скрит текст:
Аз все съм ІІ група, но такова С не ми е пишело и такъв коментар. Лекар след НГ, та затова ви занимавах. Ходих при друг лекар, не при моя, та не знам защо ми я пусна сега, а не след 6 месеца. И за възпаление не ми се ще да изписват антибиотици, че не съм наясно дали мога да кърмя. А не искам да спирам да кърмя. Все да има за какво да се притеснява човек Tired

# 670
  • София
  • Мнения: 392
Ели, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти да си жива и здрава, да си много щастлива, да имаш много-много късмет, да си обичана и да обичаш, верни приятели да има около теб и скоро да си най-щастливата мама  bouquet Hug

Ние утре вечер сме вкъщи с родителите на ММ, а на 25 сме при сестра ми. Питка за утре вечер и аз съм поръчала от френската пекарна до вкъщи, както и някои други неща ще купим, а други ще приготвя за Бъдни вечер.

П.П.: Ели страхотна бременна си  Heart Eyes

# 671
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Илейн,ама колко си сериозна само,все едно си мислиш-"пфф,са пък трябва и да се снимам.."  hahaha  Много ти отива да си бременна,супер си! А пред камина ли си застанала,използваема ли е?
Звездичка,видях сладките ти,картичките ти...чудни са!!
Аз също си помогнах за утре,сварих боба и картофите! Вместо да правя сърми и пълнени чушки с ориз,аз правя боб,пълнени чушки с картофи,и зелеви и лозови сърми(свекървата ги прави) и това са основните,другото е туршийка(аз не ям),компот,плодове,вино,ядки,питка,ааа и моя щрудел-баница с ябълка.
В навечерието на Рождество Христово,искам да пожелая на всяка от вас здраве,обич и детенце,което да прегръща! Останете такива каквито сте,различни,уникални и запомнящи!!! И много истински! За мен е чест,че ви познавам  bouquet !!!

Последна редакция: ср, 23 дек 2015, 23:30 от mariq13

# 672
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Мария мисля си - "Божее 3 глътки вино и ми се спи, ама ще се снимам  Mr. Green"
Камина е, но не работи защото не са отстранили някакъв проблем с достъпа на газ и е спряна докато не се отстрани. Хазяйката мислеше да я прави на ток, та последно не знам.

Много хубаво пожелание, Мария  Hug

# 673
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честит  рожден ден Илейн  bouquet ! Много здраве и любав  Heart Eyes !
Звездичката  Hug, от сърце е   bouquet ! Не е дошли нищо още.

Весели празници момичета  Hug Hug Hug : Hug

# 674
  • Мнения: 2 473


Мила Ели, с голямо закъснение ти честитя рождения ден! Да си жива, здрава и щастлива мама, когато дойде деня! Много щастие семейно и лично!

Видях те на снимката Ели, много си хубава и какво още....ами имаш абсолютно женски корем! Hug
Чак сега се прибрах, но успях да ви прочета. Не разбрах какво е било с Кали, изтрила го е, но схванах горе-долу. Ами спокойствие, добър тонус и ......свиркай си в такива моменти! Hug

Абе много картички сте получили, аз още си чакам моята.

Общи условия

Активация на акаунт