Медрол-моля за мнение

  • 74 552
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Лекарката каза,че няма нужда от инхалатор,защото пристъпите са много рядко (на година 1 или по рядко),каза,че просто го провокира нещо и щом са толкова редки ще ги израсте.
Каза да правим инхалации над врящ съд (само с лайка или сода,нищо друго).
Мен обаче ми прави впечатление (аз сега,колкото по вече мисля все нови неща се сещам) до сега винаги при пристъп е бил с такава лаеща кашлица (както при ларингита),а сега е коренно различна..

# 16
  • Мнения: 7 171
Били са ми 6 броя Медрол заради болки в кръста. Полза нулева, а инжекциите бяха невероятно болезнени  Confused Не разбирам защо това са изписали на детето ви??

Зашото детето и е с оток на гърлото. Лекар е видял и е преценил. Ние през компютъра едва ли можем да спорим. Поне аз не се наемам, въпреки че имам известна компетентност.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Момичета,и аз да споделя нашия опит с Медрол.Синът ми има сенна хрема от 6 месечен,която много рязко се влошава от цъфтежа на липите.На три години за първи път получи пристъп със задушаване и стигнахме да спешното,и урбазон естествено.След консултации с алерголог се оказа,че е развил и алергичен ларингит.Изписаха ни Медрол по схема за 5 дни.Да,котрикостероид е,но в следващите години няколко пъти ни е спасявал от задушаване.
Сега детето е на 10 год.и вече няма и следа от пристъпите.Въпреки всичко аз купувам да има в къщи опаковка и винаги,когато отиваме извън града,я взимам с нас задължително.Подменям,когато изтече срока на годност.
Медрола винаги сме го комбинирали с широко отворен прозорец,в моментите на пристъпи и с инхалации с лайка над вряща вода.
Мисля,че и вие ще се преборите с тези неща,само търпение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт