Някой вече да си е купил новата GRAZIA......

  • 11 523
  • 203
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
А не ви ли е срам да носите тези чанти?  newsm78
Аз като видя по улиците някоя с такава чанта и се учудвам.Като ти трябва чанта дай още 10-15 лв.,но поне няма да виждаш всяка трета с такава.  Sick
Не се заяждам /да поясня/-странно ми е или може би аз съм сноб, но не обичам някой да има нещо като моето.

# 16
  • Мнения: 3 372
някой може ли да даде снимка на подаръка в майския брой?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
купих си я днес заради чантата - трябва ми подобна за количката. Какво те интересува - пиши!
Има ли цип отгоре, един джоб ли е, колко е голяма, ако може и снимка и мирише ли като предните на гадно newsm78

Мирише, една приятелка си е купила и я подуших, мирише на найлон.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Купих си бялата чанта, не е лоша, удобно се събира под рамото, а вмества доста неща. Мирише гадно наистина  Sick
Само че на другия ден дъщеря ми я отмъкна, за да ходи с нея на училище...  Laughing

# 19
  • Мнения: 6 243
А не ви ли е срам да носите тези чанти?  newsm78
Аз като видя по улиците някоя с такава чанта и се учудвам.Като ти трябва чанта дай още 10-15 лв.,но поне няма да виждаш всяка трета с такава.  Sick
Не се заяждам /да поясня/-странно ми е или може би аз съм сноб, но не обичам някой да има нещо като моето.
Айде да смятаме. 7 лв. списанието + 15 лв. отгоре правят 22 лева.
Джини, ти откъде ги купуваш тез бутикови чанти за 22 лв., дено никой трети да няма като тях  newsm78 Снобарията е доста по-луксозно занимание, вервай ми.


Аз си купих розовата да си нося гуменките като ходя на фитнес, щото са същия цвят. Ама така смърди, че май ще я хвърлям. Сега мисля да я изпера с Ариела, дето предвидливо са го сложили като подарък в списанието. Има и един пакет подправка някаква, ама тя някъде се затули...

А тениската от следващия брой изглежда супер долнопробна.

# 20
аз има бялата много ме кефи и затова я взех и си премирих ,че ще видя още сто човека с нея купувам се грация само когато ми харесат подаръците на рекламата тениската не ми си вижда свястна

# 21
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ..
Излезе вече новата Грация, някой вече да си я е купил и да има тениски...
Пишете за размера и се снимайте, както и снимка на следващия подарък...

 Вчера разглеждах едни снимки на едни деца, излезли зад граница...
Първото с чанта грация /синя от синя + лилава/, Второто с черна чанта на раета, третото с Цикламено и розово /от последния брой/.. Направо сме.... Flutter Flutter

# 22
  • Мнения: 3 372
и аз искам да знам какъв ще е следващия подарък Embarassed

# 23
  • Мнения: 803
и аз искам да знам какъв ще е следващия подарък Embarassed

Мисля, че е несесер за тоалетни принадлежности newsm78
Но някоя по-запозната от мен мацка да се изкаже, че аз това списание не си го купувам. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 372
и аз искам да знам какъв ще е следващия подарък Embarassed

Мисля, че е несесер за тоалетни принадлежности newsm78
Но някоя по-запозната от мен мацка да се изкаже, че аз това списание не си го купувам. Simple Smile

благодаря ти за отговора  bouquet

# 25
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хайде ако някой "ФЕН" си е взел новата "Грация" да каже какви са чантите. Аз тази сутрин ги видях на репа, ама за бързо.
Кажете и какъв ще е следващия подарък.

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И аз само мернах списанието, но не съм гледала чантата.
Ако някой я е купил - да пусне снимка или да даде отзиви.

# 27
  • Мнения: 5 140
Ако някой вече си е купил списанието с чантата, моля да сподели.

# 28
  • Мнения: 4 629
Много ме кефи розовата чанта. утре ще поръчам на сестра ми да ми я купи. Мерси за снимките и инфото   bouquet

# 29
  • Мнения: 5 140
Много ме кефи розовата чанта. утре ще поръчам на сестра ми да ми я купи. Мерси за снимките и инфото   bouquet

Милф това е стара промоция от 4-ти април.
Сега има друга чанта - плажна

Общи условия

Активация на акаунт