Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 835
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
irmanowa,ако не е тайна би ли споделила твоя режим? Питам,защото и аз  съм 1.60 см висока и тежа 72 кг. и от 20 дни  спазвам режима от първата страница ,но уви без грам свален дори. #Crazy

# 46
  • Русе
  • Мнения: 242
Не трябва да се гледа само кантара , а и обиколки.
Успех , дано съм помогнала!

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 21:09 от irmanowa

# 47
  • Мнения: 7
Irmanova,Благодаря ти,че сподели своя режим bouquet.Дори имам идея да започна заедно с теб от утре и така взаимно ще се  подкрепяме в борбата с килограмите. newsm64

# 48
  • Мнения: 32
Здравейте момичета за жалост ви изоставят отивам при 90 дневната, че кантара не е мръднал от 2 седмици. Чао за сега може и да се върна след време ако и там няма напредък. Успех на всички Simple Smile)))

# 49
  • Мнения: 343
Здравейте момичета за жалост ви изоставят отивам при 90 дневната, че кантара не е мръднал от 2 седмици. Чао за сега може и да се върна след време ако и там няма напредък. Успех на всички Simple Smile)))
Аз също от две седмици нямам никакъв резултат, но въпреки това вярвам, че изведнъж нещата ще потръгнат, защото винаги във всяка диета има някакъв застой. Поръчах си още един 30 дневен режим и ако тогава вече няма промяна може да се замисля да променя нещо. За сега все още съм си тук.  Hug

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
И аз чакам всеки момент новия 30 дневен режим. Докато дойде съм на разделно хранене Simple Smile

# 51
  • Мнения: 343
И аз чакам всеки момент новия 30 дневен режим. Докато дойде съм на разделно хранене Simple Smile
Аз се надявам да нямам прекъсване, утре ми е 30 ден, а новия съм го поръчала още миналия понеделник или вторник та мисля, че до утре вечер ще си го получа и от сряда ще започна с него. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 7
Момичета нека не се отказваме.Нека всяка да сподели мерките си желаните килограми и режима който спазва,защото явно всичко е строго индивидуално но не е изключено да правим неволни грешки  newsm78някъде.

# 53
  • Мнения: 343
Момичета нека не се отказваме.Нека всяка да сподели мерките си желаните килограми и режима който спазва,защото явно всичко е строго индивидуално но не е изключено да правим неволни грешки  newsm78някъде.
Не се отказвам аз поне в следващия месец както казах. Току-що си получих режима за втория месец. Определено има разлика. Явно е направил впечатление застоя в килограмите.
Наистина всичко си е строго индивидуално, нали все пак за това се изготвят тези индивидуални режими.
Успех на всички в режима, който са избрали към целта! Важното е да я постигнем   Peace

# 54
  • Русе
  • Мнения: 242
Здравейте и от мен момичета!
Днес започнах режима , до тук грам глад няма,проблема ми е само закуската 30 мин след събуждане.
Ами аз още пия кафе  Weary ,как да ям....
Навика от 90ДД е да закусвам плодове , та първо хапнах един портокал и после лека - по-лека излапах и киселото мляко.
Момичета които имате застой - и в мерките ли има застой?
Когато правих 90ДД когато се заинатеше кантара падаха сантиметри.
Пожелавам успех на всички!

# 55
  • Мнения: 7
Аз не съм  се мерила  Sad , но и по дрехите не откривам  разлика и кантара не помръдва .... но ще продължа пълен напред. За съжаление съм с малко  дете и от Ямбол и не мога да да  отида на лична консултация, така че ще взаимствам от вашите режими.Дано не ми се сърдите , за което. newsm51

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 909
здравейте,
 
и аз имам режим от две седмици, първата седмица мръднах но на сантиметри видимо, но от там

застой сега съм в третата седмица, и моя режим е почти същия като на irmanowa с много минимална

разлика.за един месец ми е режима мислех да поръчам продължение, но се притеснявам да не ме ограничи

от към храна повече, сега общо е 350гр за обяд или вечеря,защото на глад не издържам.

имам да свалям 5-6 кг. висока съм 151 с кг 56.700

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 09:06 от begeli

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Днес се премерих и имам още един свален килограм Simple Smile остават 4-5 до идеалната цел! Grinning
Пролетта ще започна и да спортувам, за да подсиля ефекта и тъй като имам 3 малки деца, ще правя лицеви, изкачване на стълби, коремни преси Simple Smile

# 58
  • Русе
  • Мнения: 242
Здравейте момичета ,
много е тихо в тая тема Sad
Утре ми е ден за мерене,ще отчета резултата от първите шест дни.
Станислава1234 как е при теб?Спазваш ли всичко точно?
За мен режима е лесен за спазване , не се гладува и си има определени предимства.Надявам се в края на месеца да отчета приличен резултат и да продължа нататък.
Пожелавам на всички слънчев и усмихнат уикенд!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 49
При мен нещата не вървят добре,имам само 4 дни до края на режима и резултата е - 2 кг и -2 см.,а очаквах поне 5-6. Мисля да не поръчвам тримесечен режим, а да си карам както аз си знам.

Общи условия

Активация на акаунт