Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 855
  • 775
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ива, здравей,
за мен количествата са ок, в моя режим са около 350 гр. и не са ми много.
Момичета, как пазарите за режима?
Аз го правя седмица за седмица,  установих и колко точно ми струва...
Ясмина, привет и на теб Simple Smile

# 556
  • Мнения: 12
Моите количества са 150, 200 най-мното 300 и то когато имам зелена салата и ми става тежко понякога, въпреки че преди ядях по много и направо се тъпчех. Аз иначе си пазаря ден за ден. А иначе да не ви казвам как ми се яде баница или дюнер, а не съм сигурна дали мога да си го позволя в свободния ден. Sad
 Пожелавам успех и бързо сваляне Wink

# 557
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен Simple Smile Утре ми е първото претегляне и се надявам на добри резултати. Също исках да ви попитам дали и при вас се случва да не можете да ядете и половината от това, което Ипократис е задал. Аз имам везна и меря всичко, но понякога просто ми става тежко.  Днес пък трябваше да ям тиквички и си взех от магазина с млечен сос, което май не беше много редно и ми е гузно, но както и да е продължавам напред Simple Smile

Здравей Ива,

аз лично нямам такъв проблем, даже винаги си оставам гладна, но може би при мен количествата са доста по-малки предвид многото килограми, които имам.

Успех!

# 558
  • Мнения: 30
Ива, здравей,
за мен количествата са ок, в моя режим са около 350 гр. и не са ми много.
Момичета, как пазарите за режима?
Аз го правя седмица за седмица,  установих и колко точно ми струва...
Ясмина, привет и на теб Simple Smile

Здравей Мира,

аз пазарувам на 4-5 дни, като за поне седмица напред знам какво ще ми трябва. Офиса ми е близо до Метро и съответно има как да отреагирам на момента, дори и да съм забравила нещо за следващия или дори същия ден.

# 559
  • Мнения: 12
Да ви се похваля- днес се теглих и съм -2 кг за 5 дни. Много съм доволна и продължавам напред и се надявам да споделяме малките и големи победи заедно! Heart😁

# 560
  • Мнения: 30
Да ви се похваля- днес се теглих и съм -2 кг за 5 дни. Много съм доволна и продължавам напред и се надявам да споделяме малките и големи победи заедно! Heart😁

Браво! Simple Smile Само така, на мен в четвъртък ми е 3-тото мерене Simple Smile

# 561
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Бравоо Simple Smile
Абе ще станем убави и финни, тамо време трябва Simple Smile
Аз ядох елда за обяд, с малко масло и сирене, но дозата от 200 гр. елда ми е много. Половината количество е ок. Аз съм 1 кг. надолу в първата седмица от режима.
Поднових и фитнеса - два пъти седмично.
В лице ми личи повече отколкото на кантара ...

# 562
  • Мнения: 30
Бравоо Simple Smile
Абе ще станем убави и финни, тамо време трябва Simple Smile
Аз ядох елда за обяд, с малко масло и сирене, но дозата от 200 гр. елда ми е много. Половината количество е ок. Аз съм 1 кг. надолу в първата седмица от режима.
Поднових и фитнеса - два пъти седмично.
В лице ми личи повече отколкото на кантара ...


Аз обожавам елда със сирене, но все още нямам такава. 200 грама сварена е 80-90 грама сурова, което е точно една порция.
Изгарям от любопитство за следващите си режими, дано имам повече елда и риба.
Хубава неделя и успех!

# 563
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ау голям срам Simple Smile
Аз 200 гр. сурова съм разбрала и толкова сварих и няма изяждане Simple Smile
Благодаря ти за вярната посока Simple Smile

# 564
  • Мнения: 30
Ау голям срам Simple Smile
Аз 200 гр. сурова съм разбрала и толкова сварих и няма изяждане Simple Smile
Благодаря ти за вярната посока Simple Smile


За нищо >) хехе. Всички количества в режимите са за количество след термична обработка ако има такава.

# 565
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Моите кол-ва са м/у 200 и 350гр, понякога ми стигат, понякога не, зависи какво са.
Днес измерих калориите за деня... около 700 клал, което ми се струва супер малко, направо противопоказно. Ще изям малко кисело мляко допълнително.

# 566
  • Мнения: 725
Моите кол-ва са м/у 200 и 350гр, понякога ми стигат, понякога не, зависи какво са.
Днес измерих калориите за деня... около 700 клал, което ми се струва супер малко, направо противопоказно. Ще изям малко кисело мляко допълнително.
Ако не е много нахално, би ли могла да споделиш това меню  за  деня със 700 кал.

# 567
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
200гр плодове (250мл смути), 150гр риба (треска филе) + 150гр зеленчуци (целина стъбла и домати), 200гр плодове (смути пак), 300гр краставици+ 50гр сирене. Има значение какви са плодовете и зеленчуците, че и рибата, но това е, което ми е за днес.

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 21:49 от abs

# 568
  • Мнения: 30
Моите кол-ва са м/у 200 и 350гр, понякога ми стигат, понякога не, зависи какво са.
Днес измерих калориите за деня... около 700 клал, което ми се струва супер малко, направо противопоказно. Ще изям малко кисело мляко допълнително.

Според мен зависи от целите, продължителността на режима и килограмите в момента. Аз смятях моите някаде около 1000-1200, много ме съмнява твоите да са 700.

# 569
  • Мнения: 725
200гр плодове (250мл смути), 250гр риба (треска филе) + 150гр зеленчуци (целина стъбла и домати), 200гр плодове (смути пак), 300гр краставици+ 50гр сирене. Има значение какви са плодовете и зеленчуците, че и рибата, но това е, което ми е за днес.
Наистина кал. дори на пръв поглед са малко, още повече, че когато има смути, то по- бързо се храносмила, понеже е в течно състояние.
Ето, такова нискокалорично меню, искам аз.
Благодаря за споделеното!

Общи условия

Активация на акаунт